Facebook Twitter

NFLTR Forum Sayfaları

Haberler: Üyelerimizin imza bölümüne isim ve soyadlarını varsa oynadığı takımı yazmalarını önemle rica ederiz...
Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.

Son İletiler

Sayfa: [1] 2 3 ... 10
1
Duyurular ve İstekler / Ynt: NFLTR Podcast
« Son İleti Gönderen: Yux Dün, 19:32:37 »
Yillardir Nba'yle yatip kalkan biri olarak Nba'in son yillardaki gidisati benim cok hosuma gitmiyo acikcasi. Nfl'e alistiktan sonra zaten begeni citasi cok yukari cikiyo baska sey izlemez oluyosun o ayri konu ama Nba'de oyun o kadar hizlandi ve suta dayali oldu ki artik tamamen atletiklik uzerine oynaniyo. Sosyal medyayla birlikte olaylarin cok klavye delikanliligina dondugunu dusunuyorum ve sahadaki atismalar , medyanin olaylari ateslemesi falan artik bana cok suni geliyo.Yeni nesil oyuncular tamamen ayni model ( hem cok uzun hem atletik ve sut atabilen) cikmaya baslayinca ikonik karakterler ve eski oyuncu cesitliligi yok oluyo gibi. Artik klise olarak bildigimiz Nfl artik pasa dayali oldu lafi disinda Nfl'in gidisatini nasil buluyorsunuz. Yeni gelen oyuncular sizce eski oyuncularin yerini doldurabilicek gibi mi? Artik Brady, Manning gibi buyuk oyuncular yerine tamamen fizik ozelliklerin on plana ciktigi bir yolda gibi cogu spor. Tum oyuncular eskilere oranla cok daha yetenekli ama arkasindan buyuk oyuncuydu diyebilicegimiz oyuncular azaliyo gibi hissediyorum.. Belki de bana oyle geliyodur , yorumlarinizi bekliyorum.
2
NFL Tartışma Platformu / Ynt: NFLTR 2017 Amatör Tahmin Ligi
« Son İleti Gönderen: oMinaL Dün, 14:18:36 »
Kisisel fikrim bonus ayri guzellik katiyor. Seneye herkes bastan katilirsa boyle bir derdimizde olmaz :)
3
« Son İleti Gönderen: HereWeGo Kasım 22, 2017, 22:29:33 »
Geçtiğimiz haftanın hesabında benim ve gurkan'ın 1er sayı eksikti sanırım. Toplamda benim skoruda 100-60 diye hesapladım :) Eline sağlık tekrardan cihan kardeşim

Aynen haklisiniz. Dedigim gibi hata yapmaya cok acik. Seneye Yahoo'da yapalim bunu. Onda bonus falan yok direk tikir tikir kac mac bildigini yaziyor.
4
« Son İleti Gönderen: Hangok Diamonds Kasım 22, 2017, 19:39:53 »
http://www.playoffstatus.com/nfl/brownseliminate.html

Buradan brownsin playoff sansinin hangi durumlarda bittigini gorebilirsiniz.
5
« Son İleti Gönderen: mightend Kasım 22, 2017, 16:18:09 »
Selamlar,

Hilmi kardesim gecen hafta mi, bu hafta mi tam hatirlamiyorum, playoff dan elenen takimlari aciklayacagiz diyordu ama rusca bir sitede gordugum videoda hala browns'in bile sansi varmis, tabiki kalan 6 maci kazanmasi disinda 41 adet diger maclarin da (her hafta 6 ila 9 mac arasi) aleylerine bitmesi gerekiyormus, bunlari oradan cevirip yazardim ama ne siz o kadar maci podcast ta okursunuz ne de baskasi acar okur! ama en ekstrem olan (browns'in 6 maci kazanmasi disinda :) bu maclardan 2 si berabere bitmesi gerekiyor: bu hafta oynanacak broncos - raider ve son hafta bills - dolphins maci.

Bu arada arkadaslar podcasta baslamadan once bu haftaki sonuclari ve onumuzdeki haftaki maclarini yazdirirsaniz yaziciniz yoksa arka planda da acabilirsiniz, vakit kaybedip goy goya girmessiniz podcast basinda, hani bizim sikayetimiz yok da, Kaan kardesimin hosuna gitmiyormus podcast basindan goygoya girmek!

Son olarak And Kaan ve Oktay hoca da nfl podcasti cekseler sali gecesi macini beklemeden, hic fena olmaz, nfltr podcast persembe geliyor e zaten o gece mac var 1 gun icinde podcast dinlememiz gerekiyor! ayrica pazardan sonra sicagi sicagina birseyler dinlemek ihtiyaci hissediyor insan! eger rakip istemeyiz diyorsani da siz podcasti 2 ye bolseniz nasil olur?

Cenk Nisan

Not:ncaa podcastinden tik yok bu sene! yazi desen o da yok!
6
« Son İleti Gönderen: Master Kasım 22, 2017, 10:54:37 »
Eger oyle olursa ben boyle sheet falan hazirlayamam ama. O gruplar guzel hem NFL sistemi skor tutuyor ama lig de 5 maca 1 mac ya da 10 maca 3 mac gibi bonuslar olunca puanlama ile kac mac bildigin biraz karisiyor. Baska bir kaynak arayacagim boyle toptan tahmin yapilan ama bu senelik boyle bitiririz.

Bu haftaya bakarsak birinciligi gurkan ve hangok 10-4 ile aldi. Toplamda ise 100-60 ile gurkan birinci, TRPower ise 99-61 ile ikinci.

Geçtiğimiz haftanın hesabında benim ve gurkan'ın 1er sayı eksikti sanırım. Toplamda benim skoruda 100-60 diye hesapladım :) Eline sağlık tekrardan cihan kardeşim
7
« Son İleti Gönderen: HereWeGo Kasım 22, 2017, 07:46:38 »
Onumuzdeki sene herkesi bu gruba alma fikri guzel, nfl fans grubu var 7 bin kusur kisilik!

Eger oyle olursa ben boyle sheet falan hazirlayamam ama. O gruplar guzel hem NFL sistemi skor tutuyor ama lig de 5 maca 1 mac ya da 10 maca 3 mac gibi bonuslar olunca puanlama ile kac mac bildigin biraz karisiyor. Baska bir kaynak arayacagim boyle toptan tahmin yapilan ama bu senelik boyle bitiririz.

Bu haftaya bakarsak birinciligi gurkan ve hangok 10-4 ile aldi. Toplamda ise 100-60 ile gurkan birinci, TRPower ise 99-61 ile ikinci.
8
« Son İleti Gönderen: HereWeGo Kasım 21, 2017, 18:25:36 »
Guzelmis Arda Turkmen olaylari. Hatta prison break'teki gibi duvara cizilmis hapishane haritasi gibi olmus Arda Turkmen'e ulasmak. Podcast altinda herkes Hundley ile olur mu olmaz mi diye sormus o yuzden onu sormayacagim da.

Sorum su? Aaron Rodgers'i Cleveland'a koysan playoff adayi demiyorum, super bowl adayi olur mu? Benim gordugum Rodgers'i Green Bay'den cikarinca geriye Cleveland kaliyor. Ne McCarthy, ne receiverlar hic ekmek cikartamiyorlar. J Nelson oldu J. J. Nelson. Savunma iyi olsa da (ki bence degil) ofans hicbirsey yapamayinca sonunda birsekilde ofansa izin veriyor.

Biraz ofansif line oyuncularini da cok konusmadiginiz icin hemen serzenisimi yapayim. Rams soyle guzel boyle guzel diye anlattiniz vesaire de. Bu takim 34 yasinda bir sol tackle imzaladi off-season'da free agency'den Andrew Whitworth. Eskiden orada Greg Robinson oynuyordu. Bu sene adamin 10 macta verdigi QB baskisi 0. Yani sack yok, hit yok. Ki bu hafta maci izleyen varsa Eversen Griffen'in en etkisiz maci oldugunu da gormustur. Goff cok iyi vesaire diyorsunuz ama Goff kadar rahat cepi olan yoktu (bu haftaya kadar). Ki Goff'un time to throw'u 2.94 5. sirada. Onundeki isimler Wilson, Watson, Taylor ve Hundley. Tamam Hundley rookie gormuyor, digerleri de mobil qb. Neyse Goff kotu qb demek falan degil amacim ama Whitworth'un adi bile gecmedi Rams konusmaniz da.

Bir de Steelers savunmasina Steel Curtain dedin de Dick Lebeau ile. Dick Lebeau ile olan 2000'lerdeki savunma Blitzburgh. Steel Curtain 70'lerdeki Joe Greene onderligindeki savunmanin ismi.
9
« Son İleti Gönderen: Gacemer Kasım 21, 2017, 14:44:52 »
Merhaba. Hilmi kardeşimin superbowl izleme ile ilgili sözünden sonra aklıma Arda Türkmen'in Karaköy' deki lokantası geldi. Bir otelin en üst katında güzel bir mekan, yanlız ucuz değil. Otel olduğu için saat sıkıntısı olmaz ve kendisi  NFL'i  takip ediyor diye biliyorum. Fakat bir samimiyetim yok. Arkadaş olan biri var ise bir teklif götürebilir. Selamlar.

Arda Türkmen çok iyi bir bisiklet sever, hatta amatör olarak da yarışıyor. Arda Türkmen'e ulaşmanın yolu kendisi de çok iyi bir NFL ve Patriots taraftarı olan Sarper Günsal. Ha, Sarper Günsal'a ulaşmanın yolu da bir zamanlar bu siteye de Bears yazıları yazmış olan Savaş Alparslan. Eminim Kaan Savaş'a ulaşabilir.
10
« Son İleti Gönderen: Mustafa Sayın Kasım 21, 2017, 13:37:25 »
Merhaba. Hilmi kardeşimin superbowl izleme ile ilgili sözünden sonra aklıma Arda Türkmen'in Karaköy' deki lokantası geldi. Bir otelin en üst katında güzel bir mekan, yanlız ucuz değil. Otel olduğu için saat sıkıntısı olmaz ve kendisi  NFL'i  takip ediyor diye biliyorum. Fakat bir samimiyetim yok. Arkadaş olan biri var ise bir teklif götürebilir. Selamlar.
Sayfa: [1] 2 3 ... 10
Copyright © 2006 - 2017 NFLTR™
SMF 2.0.2 | SMF © 2011, Simple Machines
Bu sayfa 0.054 saniyede 18 sorgu ile oluşturulmuştur