Facebook Twitter

NFLTR Forum Sayfaları

Haberler: Üyelerimizin imza bölümüne isim ve soyadlarını varsa oynadığı takımı yazmalarını önemle rica ederiz...
Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.

Gönderen Konu: NCAA Playoffs 2017  (Okunma sayısı 517 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı WisconsinCheese

• Site Yazarı
  • Key Player
  • **
  • R-E-L-A-X
    • Profili Görüntüle
NCAA Playoffs 2017
« : Aralık 10, 2016, 10:31:57 »
Alabama ile eşleşen Washington'ın fazla şansı yok. Finalde Buckeyes ile karşılaşırsak güzel maç olur. 2015 Sugar Bowl intikamını da alırız diye düşünüyorum..
Murat Kemal Kasranoğlu
Once you go Pack you never go back..

• Site Yazarı
  • Key Player
  • **
  • R-E-L-A-X
    • Profili Görüntüle
Ynt: NCAA Playoffs 2017
« Yanıtla #1 : Ocak 01, 2017, 02:56:27 »
Beklenen oldu ve arka arkaya iki senedir finale yükselmeyi başardık. Bazı kesimler tarafından All around team özelliğine sahip olduğu iddia edilen Washington, Bama savunması karşısında kuzuya döndü. Finale Buckeyes'ın çıkması hem seyir zevki hem de kapanmamış hesabı alma adına iyi bir final olur diye düşünüyorum.
Murat Kemal Kasranoğlu

Çevrimdışı major

• Administrator
  • Pro Bowler
    • Profili Görüntüle
    • kaanozaydin.com
« Yanıtla #2 : Ocak 08, 2017, 08:45:58 »
Her ne kadar NCAA Playoffs konusu olmasa da USC'nin Penn State'i yenmesi cok buyuk olay oldu Los Angeles'ta. Bu NCAA Playoffs, Amerikan futbolunun en sacma olayi olsa gerek..
Kaan ÖZAYDIN

• Site Yazarı
  • Key Player
  • **
  • R-E-L-A-X
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : Ocak 08, 2017, 15:58:14 »
Ne yapsın LA halkı. Rams gibi bir bela var başlarında. Winning team izleyince coştu garipler. Penn State maçı çok iyiydi ama. Kıran kırana geçen bol skorlu bir maçtı (52-49). Playoff sistemini bende beğenmiyorum. Yavaş yavaş bazı konferanslardan çatırdamalar gelmeye başladı sezon sonuyla beraber. Sistemin değişmesi gerekiyor. Playoff dışı kalan çok iyi takımları izleyemiyoruz. Şimdi Louisville veya Oklahoma playoff'ta olsaydı iyi olmaz mıydı.
Murat Kemal Kasranoğlu

Çevrimdışı Run DMC

• Site Yazarı
  • Pro Bowler
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : Ocak 11, 2017, 17:36:42 »
Playoff'ların sekiz takımla oynanması uzun süredir tartışılıyor ama bana böyle bir genişleme olmaz gibi geliyor. Bu sistem başladığından beri en az bir takım konusunda tartışmalar dönüyor zaten ama bu senin dörtlüsü bence sezonun en iyi dört takımıydı zaten.

Finale gelirsek Clemson, son nefeste Alabama'yı yenip geçen sezonun rövanşını aldı. DeShaun Watson geçen sene oynanan finalde de kariyerinin en iyi maçlarından birini oynamıştı, bu sene de sezonu beklenenden kötü geçirse de Alabama karşısında yine kariyer maçı oynadı. Bama gibi NFL seviyesinde bir defansa karşı bunları yapmak herkesin harcı değil. Ayrıca en büyük arenada en iyi oyununu oynaması oyuncunun kimliği hakkında da ipuçları veriyor. Watson, spot ışıklarından zevk alan bir QB, bu belli oldu. Ayrıca bu performansı bir süredir düşen draft hissesini de çıkışa geçirdi. Önceleri ilk turun dışına çıkar derken şimdiler de ilk 10 içinden seçilirse sürpriz olmayacak.
Görkem Şahinoğlu
Oakland Raiders & Dallas Cowboys Yazarı

• Site Yazarı
  • Key Player
  • **
  • R-E-L-A-X
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : Ocak 11, 2017, 19:51:16 »
Son anda maçın dönmesi kötü oldu. Watson durdu durdu sezonun en iyi maçını sona sakladı. Bu maça kadar 17 INT atan adam ligin en iyi savunmasına karşı INT atmadı. Kupayı alması kendisi için iyi mi kötü mü oldu bilemiyorum. Mock Draft'a daha zaman var ama QB katili Browns'un ne yapacağı hiç belli olmaz. Watson'ı karakter olarak fazla beğenmiyorum. Heisman'ı kaybetmesinin ardından "Ülkedeki en iyi oyuncu benim" tarzı açıklamaları çok abartılıydı. Nedense böyle kendini çok beğenmiş oyuncular bana itici geliyor. Öte yandan Lamar Jackson için ümitliydim ama Heisman sonrası Manziel ile takılması falan biraz şüpheye düştüm. Bir de çok Kodak Black dinliyor eleman ya.. Örnek aldığı düzgün adam yok. Neyse bakalım bir sene daha izleyeceğiz elemanı..
Murat Kemal Kasranoğlu

Copyright © 2006 - 2017 NFLTR™
SMF 2.0.2 | SMF © 2011, Simple Machines
Bu sayfa 0.053 saniyede 28 sorgu ile oluşturulmuştur