Facebook Twitter

NFLTR Forum Sayfaları

Haberler: Üyelerimizin imza bölümüne isim ve soyadlarını varsa oynadığı takımı yazmalarını önemle rica ederiz...
Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.

Gönderen Konu: NFL Draft 2017  (Okunma sayısı 2742 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı EmeraldCity

• Rookie
  • *
    • Profili Görüntüle
Ynt: NFL Draft 2017
« Yanıtla #75 : Nisan 30, 2017, 10:07:50 »
Seahawks olarak draftta trade down yapmaktan bir hal olduk. O-Line ve CB eksiğimiz bu kadar ortadayken ve bu pozisyonlar için değerli isimler masadayken gidip DL ile başladı drafta. Bir CB ve OT ve C olmak üzere 2 O-Line seçimiyle en azından sayısal anlamda eksikleri kapattık ama niye  En güçlü olduğumuz pozisyon Safety'ye 2 yeni isim seçtik cidden anlayamadim. 
Alperen Kaya

Çevrimdışı kayabash

• Rookie
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #76 : Mayıs 01, 2017, 12:40:43 »
Draft'lar tamamlandı ve pek çok sitede draft sonucuna göre takımlara karne verilmekte. Merak edip geçen senelerdeki draft sonuçlarına göre verilen karnelere baktım ve draft sonrası  A alan takımların lig sonunda  başarı karnelerinin C veya D olduğunu görmek doğrusu bana ilginç geldi.

Çevrimdışı HereWeGo

• Key Player
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #77 : Mayıs 01, 2017, 15:14:34 »
Eger her sey draft olsaydi her sene cleveland superbowl oynardi. :) cok uzaklarda da arama gecen seneki nfltr podcastlerindeki cleveland yorumlarini dinleyebilirsin. Tamam kimse superbowl demedi ama 1-15 bekleyen yoktu. Bu sene ravens in notlari cok dusuk mesela ama 10-6 yaparlarsa sasirmam.
Cihan Kaya

Çevrimdışı Hakan Yilmazkurt

• Franchise Player
  • keep BILLeving!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #78 : Mayıs 02, 2017, 08:41:14 »
Cok parlak bir draft gecirmemis de olsalar benim bu seneki sampiyonluk adayim Kansas City Chiefs.
Ilk kez buradan ilan etmis oldum boylece..

Çevrimdışı Run DMC

• Site Yazarı
  • Pro Bowler
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #79 : Mayıs 02, 2017, 18:23:22 »
Cok parlak bir draft gecirmemis de olsalar benim bu seneki sampiyonluk adayim Kansas City Chiefs.

Alex Smith gibi bir QB ile AFC'den çıkmak zor ya :)
Görkem Şahinoğlu
Oakland Raiders & Dallas Cowboys Yazarı

Çevrimdışı Hakan Yilmazkurt

• Franchise Player
  • keep BILLeving!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #80 : Mayıs 02, 2017, 18:32:33 »
Alex Smith gibi bir QB ile AFC'den çıkmak zor ya :)

Bizden aldiklari sirayla Patrick Mahomes'i sectiler, o bile surukler cok iyi takim cunku.
Isin komik yani bunun karsiliginda seneye ilk tur haklarini aldik ama sampiyon olurlarsa o da son sira olacak  ;D

Çevrimdışı HereWeGo

• Key Player
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #81 : Mayıs 03, 2017, 20:36:42 »
Bence KC gecen sene iki numarayi almasini ben baya sans olarak goruyorum. Tamam solid takim, duzgun oynuyorlar ama kimse Denver'in bu kadar dusecegini bilmiyordu, ki Carr sakatlanmasa muhtemelen 2 numarayi alma sanslari pek yoktu. Ya da son dakikada kazandiklari maclara bakarsak ki toplam 8 maci 1 skor alti bitmis. Eminim katilmayan olacaktir ama bu takimin playoff sansi yok. Ancak QB'si olmayan takimlari yeniyorlar.
Cihan Kaya

Çevrimdışı major

• Administrator
  • Pro Bowler
    • Profili Görüntüle
    • kaanozaydin.com
« Yanıtla #82 : Mayıs 08, 2017, 03:39:38 »
Bence KC gecen sene iki numarayi almasini ben baya sans olarak goruyorum. Tamam solid takim, duzgun oynuyorlar ama kimse Denver'in bu kadar dusecegini bilmiyordu, ki Carr sakatlanmasa muhtemelen 2 numarayi alma sanslari pek yoktu. Ya da son dakikada kazandiklari maclara bakarsak ki toplam 8 maci 1 skor alti bitmis. Eminim katilmayan olacaktir ama bu takimin playoff sansi yok. Ancak QB'si olmayan takimlari yeniyorlar.

Chiefs sezon icinde hep ligin iyilerinden biri oluyor. Alex Smith zaten normal sezonda sırıtmıyor. Özellikle bu savunma ile normal sezonda Denver Broncos ile mücadele eden yegane takım zaten grup içinde.  Playoff'ta ancak QB'si olmayan takımları yeniyorlar gorusune katiliyorum ama normal sezonda o gruptan Broncos-Raiders-Chiefs uclusunden hangisi ciksa sasirmamamiz lazim..

Mahomes'u 10. siradan secmeleri facia, orasi ayri..
Kaan ÖZAYDIN

Çevrimdışı buhmaster

• Key Player
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #83 : Mayıs 08, 2017, 15:00:48 »
Kesinlikle sana katilamiyorum..

Gesendet von meinem SM-N9005 mit Tapatalk

Çevrimdışı HereWeGo

• Key Player
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #84 : Mayıs 08, 2017, 18:28:13 »
Ben bu sene chargers ta o grupta ses getirebilir diye dusunuyorum. Ihtiyac yonunden bakildiginda bence kesinlikle 7 numara da Malik Hooker'i pas gecmemelilerdi. Melvin  Ingram'in genel iyi performansi  ve break-out season yapabilcek bir Joey Bosa yanina bir suru ofansif line ve receiver katkisi cok iyi bence. Bir de FA'dan aldiklari Russell Okung'da tutarsa ben her mac 30 atabilcek bir takim olarak goruyorum. Sen ne dersin Gorkem?
Cihan Kaya

Çevrimdışı Run DMC

• Site Yazarı
  • Pro Bowler
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #85 : Mayıs 09, 2017, 10:36:01 »
Ben bu sene chargers ta o grupta ses getirebilir diye dusunuyorum. Ihtiyac yonunden bakildiginda bence kesinlikle 7 numara da Malik Hooker'i pas gecmemelilerdi. Melvin  Ingram'in genel iyi performansi  ve break-out season yapabilcek bir Joey Bosa yanina bir suru ofansif line ve receiver katkisi cok iyi bence. Bir de FA'dan aldiklari Russell Okung'da tutarsa ben her mac 30 atabilcek bir takim olarak goruyorum. Sen ne dersin Gorkem?

Chargers, geçen sezon sakatlıklardan çok çekmese AFC West'te dört takımlı bir yarış izlerdik. Önümüzdeki sezon gruptaki dört takımın da ciddi şansı var ve ligin en zor grubu olacak. Bosa'nın sınırlı sürede savunmaya nasıl seviye atlattığını zaten gördük. Geçen seneyi komple kaçıran benim çok beğendiğim Jason Verrettt da dönüyor. Chargers'ın defansının önümüzdeki sezon daha da aşama kaydetmesini bekliyorum. Geçen yıl hücumda zorlandılar premium reciever'larının sakatlıkları nedeniyle. Şimdi kağıt üzerinde Rivers-Gordon-Allen-Williams-Henry'den oluşan heyecan verici bir yetenek grubuna sahipler. OL ayakta kaldığı sürece Chargers'ın bu grubu kazanma şansı var.
Görkem Şahinoğlu
Oakland Raiders & Dallas Cowboys Yazarı

Copyright © 2006 - 2017 NFLTR™
SMF 2.0.2 | SMF © 2011, Simple Machines
Bu sayfa 0.086 saniyede 27 sorgu ile oluşturulmuştur