Facebook Twitter

NFLTR Forum Sayfaları

Haberler: Üyelerimizin imza bölümüne isim ve soyadlarını varsa oynadığı takımı yazmalarını önemle rica ederiz...
Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.

Gönderen Konu: Üniversitede Takım Nasıl Kurulur?  (Okunma sayısı 65 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Titan

• Rookie
  • *
    • Profili Görüntüle
  • TAFL Takımı: ERCİYES
Üniversitede Takım Nasıl Kurulur?
« : Kasım 14, 2017, 03:22:37 »
Erciyes Üniversitesinde okuyorum , 12 sene boyunca yüzme voleybol futbol gibi sporları yaptım , Yapılı ve her türlü spora yatkın bir vücudum var , Bu sporu çok uzun zamandır takip ediyorum , çok hoşuma gidiyor ve artık oynamak istiyorum fakat okulumda takım yok...Öğrenmek istediğim gerçekten arkasında durulursa bu sporu okula nasıl kazandırabiliriz ? Her oyuncu kendi ekipmanlarını alırsa bu iş olur mu ? (bir oyuncu için sadece zorunlu ekipmanlar ile ne kadar bir fiyat çıkar ?? ), rektörlükten ve okuldan onay çıkarsa liglere katılmak için ekstra bir ücret vs. gibi ekstra bir para gerekir mi ? gereklilikler nelerdir ? Yani diğer şeyler bir şekilde halledilebileceği için sanıyorum bu işin en zor kısmı para konusu , okul karşılayabilir mi ? kesin ödenmesi gereken paralar vs. nelerdir ne kadardır ? bu işin oluru nasıldı ? takım kurma hayalinin gerçekleşme şansı var mıdır ? tüm bu sorularıma yardımcı olabilecek varmı ?
« Son Düzenleme: Kasım 14, 2017, 14:59:46 Gönderen: major »

Çevrimdışı major

• Administrator
  • Pro Bowler
    • Profili Görüntüle
    • kaanozaydin.com
Ynt: Üniversitede Takım Nasıl Kurulur?
« Yanıtla #1 : Kasım 17, 2017, 05:22:18 »
Merhaba, forumda bu konuyla ilgili daha once cok konusulmustu. Biraz arastirirsan isine yarar bilgiler bulabilirsin..
Kaan ÖZAYDIN

Copyright © 2006 - 2017 NFLTR™
SMF 2.0.2 | SMF © 2011, Simple Machines
Bu sayfa 0.064 saniyede 28 sorgu ile oluşturulmuştur