Facebook Twitter

NFLTR Forum Sayfaları

Haberler: Forum Hakkında Soru-Sorunlarınız için:
http://www.nfltr.com/forum/index.php?topic=53.0
Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.

Gönderen Konu: belerophon, tollwut, vb. Düşüncelere Sahip Kullanıcılara  (Okunma sayısı 4138 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Efe Cem Elçi

• Efe Cem ELÇİ
  • Pro Bowler
  • gitti
    • Profili Görüntüle
Oncelikle BUYUK HARF ile yazilan mesajlar forum kurallari geregi icerigine bakilmaksizin silinecektir. Defalarca uyari yapilmasina ragmen bazi kullanicilar halen bu aliskanliklarini surdurmekte ve hem foruma hem de forumdaki diger kullanicilara saygisizlik yapmaktadir.

Moderatorlerin gorevi forumdaki seviyeyi korumak, saglikli bir diyalog ortamini mudafa etmek ve forum kurallarina uyulmasini saglamaktir. Defalarca soyledigimiz gibi herkesin dusuncelerini ifade etme hakki vardir ama bunu yaparken forum kurallarina uymak ve diger kullanicilara ve onlarin dusuncelerine karsi saygili davranmalari gerekmektedir.

Forum kurallarina aykiri sekilde ortami geren ve bariz olarak diger kullanicilari tahrik etmeye yonelik mesajlar kirpilacaktir veya tamamen silinecektir. Bu bir sansur degildir, sadece forumun seviyesini saglamaya yonelik bir uygulamadir. Dusuncelerinizi diger kullanicilara saygili ve seviyeli bir sekilde aktardiginiz taktirde sorun olmayacaktir.

Forumun amaci butun camiayi bulusturmak ve fikir alisverisi/paylasimi saglamaktir. 700'e yakin, hayatin cesitli kesitlerinden ve genis bir yas spektrumuna sahip kisinin bulundugu sanal bir ortamda yanlis anlamalar, tartismalar, farkli fikirler, vs. elbet olacaktir. Ama ozellikle ortaligi karistirmaya calisan kullanicilar veya polemik yaratmaya yonelik mesajlara mudahale edilecektir. Bunun moderatorlerin kisisel ego tatmini veya sahsi dusuncelerine aykiri kisileri susturmak amaciyla degil, forumun kurallari dogrultusunda forumun amacina uygun sekilde yurumesini saglamak icin oldugunu belirtmek isterim.

« Son Düzenleme: Şubat 16, 2009, 12:54:27 Gönderen: major »
Almış olduğum karar doğrultusunda artık NFLTR forumlarına girmiyorum. İsteyenler özelden veya Facebook üzerinden iletişim kurabilirler.

Çevrimdışı Saygın

• Site Yazarı
  • Franchise Player
    • Profili Görüntüle
Ynt: belerophon, tollwut, vb. dusuncelere sahip kullanicilara
« Yanıtla #1 : Mayıs 18, 2007, 10:03:49 »
Forumda polis istemiyorum. Kişi kendini bilmeli, bilmiyorsa da 1-2- uyarırsın. Olmadı mı? "yoksay" diye bir seçenek her zaman mevcut. Kesinlikle mesaj silinmesine katılmıyorum. 100 satır yazsan da bu sansürdür, cuntacılıktır, kabul etmiyorum.
Saygın KARABAY
İstanbul Cavaliers Player

Çevrimdışı Efe Cem Elçi

• Efe Cem ELÇİ
  • Pro Bowler
  • gitti
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : Mayıs 18, 2007, 10:20:00 »
Saygin'cim "yoksay" secenegini degerlendiren insanlarin sayisi artarsa dedigine katiliyorum. Ama simdilik deneyim gosteriyor ki insanlar yoksaymak yerine ayni seviyede veya daha da agir bir sekilde cevap vermektedirler ve forum karsilikli atismalarla savas alanina donmektedir.
Almış olduğum karar doğrultusunda artık NFLTR forumlarına girmiyorum. İsteyenler özelden veya Facebook üzerinden iletişim kurabilirler.

Çevrimdışı Onat

• Veteran
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : Mayıs 18, 2007, 10:34:24 »
Direk üye olma prosedüründe bu tip bir sınırlama gelebilir. Mesela herkes üye olabilir ancak forumlara mesaj atabilmesi için veya mesajlarının kontrol edilmeden direk siteye yansıması için bazı kriterler gelebilir. Ya da siz bilirsiniz  :-X
Onat
Istanbul AFK Cavaliers #24

Çevrimdışı Efe Cem Elçi

• Efe Cem ELÇİ
  • Pro Bowler
  • gitti
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : Mayıs 18, 2007, 10:47:56 »
Onat ne demek istedigini anliyorum. Yalniz 700'e yakin uyenin oldugu bu forumda kayitli kullanicilarin %1'inden daha az bir sayida kullanici ile sorun yasadigimiz icin simdilik genel ve onleyici bir yaptirim uygulamak gayet olumlu ve sorunsuz bir sekilde foruma katki saglayan (3 mesaji olandan 100+ mesaji olanlara kadar) kullanicilara haksizlik olur kanimca.

Tekrar hatirlatmak istiyorum, kimse kimseyi susturmaya veya engellemeye calismiyor. Ama kalkip "Bence siz cok tarafli bakiyorsunuz olaya, hic bu taraftan bakmiyorsunuz olaya..." diyerek devam etmekle "ALLAH BELANIZI VERSIN HEP KENDI DESTEKLEDIGINIZ TAKIMI KAYIRIYORSUNUZ NE OLDU YEMIYORMU DOGRULARI KONUSMAK" demenin arasinda daglar kadar fark var ve maalesef ikinci turden mesajlar ister istemez tartismanin cok farkli seviyelere tasinmasina neden oluyor.

Çevrimdışı taner

• Franchise Player
    • Profili Görüntüle
    • Dolphins
« Yanıtla #5 : Mayıs 18, 2007, 11:34:23 »
bencede forumda belirli kişilerin bazı denetimleri yapması gerekir ki saçma sapan tartışmalar çıkmasın. bence doğru bir uygulama.
Taner HACİBEKİROĞLU

nastycrow

• Ziyaretçi
« Yanıtla #6 : Haziran 01, 2008, 13:23:00 »
arkadaslar forumla ilgili toplantı istiorum siteyle ilgili toplantı istiorum yeter ben bu sacmalıktan bezdim coluk cocuk yarısı bunlarınsıkıldım sacmalıktan.toplanalım uyelik proseduru deişsin ve gercek kişilerdenuye alalım.kalanını atalım.

Çevrimdışı Evre

• Evre Baltalı
  • Administrator
  • Pro Bowler
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : Haziran 01, 2008, 16:03:41 »
ya ben ipleri goremiyorum... Ordan belli olmuyormu kimin kim oldugu ?
Yüzmeye devam et...

Copyright © 2006 - 2018 NFLTR™
SMF 2.0.2 | SMF © 2011, Simple Machines
Bu sayfa 0.1 saniyede 28 sorgu ile oluşturulmuştur