Facebook Twitter

NFLTR Forum Sayfaları

Haberler: Üyelerimizin imza bölümüne isim ve soyadlarını varsa oynadığı takımı yazmalarını önemle rica ederiz...
Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.

Gönderen Konu: NFLTR Bowl VII  (Okunma sayısı 138286 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı major

• Administrator
  • Pro Bowler
    • Profili Görüntüle
    • kaanozaydin.com
NFLTR Bowl VII
« : Haziran 18, 2013, 18:25:53 »
Pre-season Ağustos ayında başlıyor ama belki hazırlıklarına şimdiden başlayanlar vardır diye başlığı açıyorum.. Hem böylece lig kurallarını önceden kararlaştırmış oluruz ve son üç yıldır olduğu gibi commissioner Evre Baltalı'nın kapalı kapılar ardında oynadığı karanlık oyunlara kurban gitmemiş olur lig. (Sezonun en çok sayı atan takımının playoff yapamaması, playoff sisteminin nasıl olduğunun son haftalarda ortaya çıkması, draft'ın 30 saniye olması, flex option'ın draft'tan sonra ortaya çıkması gibi skandallar)

Geçen sezon 18 takımlıydı lig, oynamak isteyenler yazsın, çaylak olanlar belirtsin ki bilelim..  >:D
Ben demirbaşları yazıyorum..

1- Berkan Uzun (nasıl olduysa son şampiyon) (VI, V, IV)  :welcome:
2- Yiğithan Erdoğan (eski şampiyon; bu da şansa olmuştu) (VI, V)
3- Fırat Güncü (eski şampiyon; finali bir sayıyla kazanmıştı, bal işte) (VI, V, IV) :welcome:
4- Kaan Özaydın (eski şampiyon) (VI, V, IV, III, II, I)  :welcome:
5- Hilmi Çeltikçioğlu (eski şampiyon x2) (VI, V, IV, III, II, I)  :welcome:
6- Evre Baltalı (VI, V, IV, III, II) :welcome:
7- Attila Ergökmen (VI, V, IV, III, II, I) :welcome:
8- Eren Demir (VI, V, IV, III, II, I)
9- Ozan Emre Yazıcı (VI, V, IV) :welcome:
10- Görkem Şahinoğlu (VI) :welcome:
11- And Kaan Yılmaz (VI) :welcome:
12- Mert Aylin (VI, V) :welcome:
13- Sinem Savcı Soygul (VI, V) :welcome:
14- Onat Yıldız (III)
15- Oktay Çavuş (çok çaylak)
16- Süphan Kaldırımcı (çaylak) :welcome:
17- Muzaffer Akay (çaylak)
18- Ömer Tahnsin Sayıl (VI) :welcome:
19- Burak Şenyuva (yeni)
20- Ergün Yalçın (yeni).
21- Orkun Bulut :welcome:
22- Çağatay Akkaya.
23- Haluk Onaran :welcome:
24- Ahmet Ulutaş.
« Son Düzenleme: Temmuz 30, 2013, 22:13:21 Gönderen: major »
Kaan ÖZAYDIN

Çevrimdışı Run DMC

• Site Yazarı
  • Pro Bowler
    • Profili Görüntüle
Ynt: NFLTR Bowl VII
« Yanıtla #1 : Haziran 18, 2013, 18:56:05 »
Hemen taleplerimi ileteyim sayın Commissioner'a; geçen yılın en zorlayan tarafı draft süresiydi, kesinlikle arttırılmalı. 1 dakika ile 1,5 dakika uygundur. Bunun dışında flex option'ın rb/wr olmasına fazla bir itirazım yok ama böyle olunca rb kıtlığı yaşanıyor. İlla değişsin diyemem ama olsa da olu olmasa da.
Görkem Şahinoğlu
Oakland Raiders & Dallas Cowboys Yazarı

Çevrimdışı Evre

• Evre Baltalı
  • Administrator
  • Pro Bowler
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : Haziran 18, 2013, 23:15:04 »
18 kişi 1.5 dakikadan 10 tur (son turları saymıyorum artık. 4 saat sürerç BU kadar zaman ayıracaksanız toplanıp live draft yapalım... :)
Yüzmeye devam et...

Çevrimdışı SKaldirimci

• Pro Bowler
  • Baltimore Ravens - Michigan State Spartans
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : Haziran 19, 2013, 03:46:13 »
Bu sene ben de katılmak istiyorum. Yer var mıdır acaba?
Süphan Kaldırımcı

Çevrimdışı okimon#99

• Site Yazarı
  • Key Player
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : Haziran 19, 2013, 11:31:28 »
Hani bana? ;)

Çevrimdışı major

• Administrator
  • Pro Bowler
    • Profili Görüntüle
    • kaanozaydin.com
« Yanıtla #5 : Haziran 19, 2013, 12:11:54 »
18 kişi 1.5 dakikadan 10 tur (son turları saymıyorum artık. 4 saat sürerç BU kadar zaman ayıracaksanız toplanıp live draft yapalım... :)

Bir dakika olsun geçen sene 14 kişi katıldı zaten draft'a son turlarda da çıkanlar oluyor. Zaten sene de bir defa olan bir şey, olsun 5 saat olsun. Telefonda takas pazarlıkları yapa yapa draftımızı yapalım..

Hani bana? ;)
Bu sene ben de katılmak istiyorum. Yer var mıdır acaba?

Çaylaklara her zaman yer var.. >:D Süphan sen daha önce fantasy oynadın mı? Mesela geçen sene işi bilmeyen Umut geldi lige Yiğithan'a iki tight end karşılığı Fitzgerald+Benson verdi, dengeleri alt-üst etti. Tecrübe+Ligi sezonun ortasında bırakıp gitmemek+Trash talk'lara katılmak+Evre'nin diktatörlüğüne boyun eymemek çaylaklarda aradığımız kriterler..
Kaan ÖZAYDIN

Çevrimdışı frat

• Fırat Güncü
  • Veteran
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : Haziran 19, 2013, 12:26:20 »
geçmişte ligi bırakanlar oynayacaksa beni yazma. barış ve kadir kalmış aklımda, başka da vardır elbet sen daha iyi bilirsin. umut gibi saçma trade yapanları da. şimdilik güzel gözüküyor kadro.
İstanbul Hiçbirşeyleri. (Adamlar haklıymış ya savaşçısın ya hiçbirşey :/)

Çevrimdışı Ozan Yazıcı

• Administrator
  • Pro Bowler
  • finezza è per parrucchieri
    • Profili Görüntüle
  • TAFL Takımı: n/a
« Yanıtla #7 : Haziran 19, 2013, 12:34:37 »
Telefonda takas pazarlıkları yapa yapa draftımızı yapalım.

Bugün itibarıyla cep telefonu/sabit telefon vs. kullanmamaya karar verdim...
AFAD

Çevrimdışı okimon#99

• Site Yazarı
  • Key Player
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : Haziran 19, 2013, 14:15:55 »
Telefon, takas, yarıda bırakıp gitme??? Evre'nin baskısı?

Ne oluyo olm, neredeyim ben? :D Hilmi Çeltikçioğlu 2 kere şampiyon olmuş????

Hilmi, Washington D.C. desem? Kızları alış verişe gönderip Mall'da Madden oynadık, arkada bi ton insan tribün yaptı desem? Feci yeniyordum seni, audible yapa yapa come back yapıp maçı kazandın desem? Hey gidi hey... Memlekette şöyle ağız tadıyla oynayamadık, ama Türk konsolosluğunun önünde kornalı tezahüratlı tur attıktan sonra D.C.'nin Mall'unda oynadık be ajan :D

Çevrimdışı Ozan Yazıcı

• Administrator
  • Pro Bowler
  • finezza è per parrucchieri
    • Profili Görüntüle
  • TAFL Takımı: n/a
« Yanıtla #9 : Haziran 19, 2013, 15:02:57 »
Durum şudur,

Kaan yazı istemek için arar, yazıyı istedikten sonra yarım saatte bir arar, yazıyı gönderdikten sonra yayınlamaz ve aramaz...
Kaan fantasy'de trade için arar, trade tacizi için arar, başkasıyla yaptığın trade'e laf atmak için arar, sende beğendiği oyuncu yoksa aramaz...
Kaan draft zamanı (sanırım herkesi) onu alın bunu almayın diye maniple etmek için arar, istediği adamları alabildiyse aramaz...

Evre diktatör commish, kararları verip uygular...

Hilmi senin yokluğunu fırsat bildi at koşturuyor buralarda...

Biz ise Hilal Diplomatic Cockroaches ailesi olarak hep takımımızın arkasındayız, di mi Samet?

- evet başkanım....
AFAD

Çevrimdışı SKaldirimci

• Pro Bowler
  • Baltimore Ravens - Michigan State Spartans
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : Haziran 19, 2013, 15:36:57 »
3 sene 20 takımlı NBA Fantasy oyununda bulundum. İkisini şampiyon bitirdim birinde de ilk 3'e girdim. Devamlılık sorunum olmuyor. Zaten pre season'a yakın fantasy yazılarını okumaya başlarım. Ama daha önce hiç NFL Fantasy oynamadım. Pek fark yoktur herhalde?
Süphan Kaldırımcı

Çevrimdışı major

• Administrator
  • Pro Bowler
    • Profili Görüntüle
    • kaanozaydin.com
« Yanıtla #11 : Haziran 19, 2013, 17:47:17 »
geçmişte ligi bırakanlar oynayacaksa beni yazma. barış ve kadir kalmış aklımda, başka da vardır elbet sen daha iyi bilirsin. umut gibi saçma trade yapanları da. şimdilik güzel gözüküyor kadro.

Evet, bu sene full-time player alıyoruz sadece o yüzden geçen yıllardan herkesi listeye yazmadım. Şimdi kimseyi isim verip rencide etmek istemiyorum. :)

3 sene 20 takımlı NBA Fantasy oyununda bulundum. İkisini şampiyon bitirdim birinde de ilk 3'e girdim. Devamlılık sorunum olmuyor. Zaten pre season'a yakın fantasy yazılarını okumaya başlarım. Ama daha önce hiç NFL Fantasy oynamadım. Pek fark yoktur herhalde?

Süphan, draft'a gelirim, erken havlu atsam da tüm sezon devam eder, trash talk'umu yaparım diyorsan yazdım seni listeye çaylak kontejanından. Telefon numarımı, ev-iş adreslerimi falan PM atarım takas teklifleri için. Bazı çaylakları yanlış yönlendiriyorlar, baştan söyleyeyim diğerlerine güvenmemek lazım en kaliteli takas teklifleri bendedir altı yıldır. Daha benle takas yapıp pişman olan çıkmadı.

Kaan yazı istemek için arar, yazıyı istedikten sonra yarım saatte bir arar, yazıyı gönderdikten sonra yayınlamaz ve aramaz...
Kaan fantasy'de trade için arar, trade tacizi için arar, başkasıyla yaptığın trade'e laf atmak için arar, sende beğendiği oyuncu yoksa aramaz...
Kaan draft zamanı (sanırım herkesi) onu alın bunu almayın diye maniple etmek için arar, istediği adamları alabildiyse aramaz...

O zaman sana Gökhan Özen'den "aramazsan arama yar ara aramazsan ara arama" şarkısını gönderiyorum: http://www.youtube.com/watch?v=eMgTCjwznes
« Son Düzenleme: Haziran 19, 2013, 17:54:52 Gönderen: major »
Kaan ÖZAYDIN

Çevrimdışı andkaan

• Key Player
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : Haziran 19, 2013, 18:17:04 »
NFLTR.com haber çevirmeni ve Jacksonville Jaguars yazarıyım, geçen sene de fantasy oynamıştım ancak talihsiz olaylar nedeniyle ligin sonlarında yer almaktan kurtulamadım :))) bu sezon da fantasy oynamayı fazlasıyla istiyorum,playoff görmeyi umuyorum :)))))))
And Kaan Yılmaz
NFLTR editörü

Çevrimdışı Admirals#80

• Key Player
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : Haziran 19, 2013, 18:53:01 »
varım diyorr
« Son Düzenleme: Haziran 19, 2013, 19:13:42 Gönderen: Admirals#80 »

Çevrimdışı muzo0

• Rookie
  • *
    • Profili Görüntüle
  • TAFL Takımı: İTÜ Hornets
« Yanıtla #14 : Haziran 19, 2013, 20:41:51 »
ben de katılmak isterim. Kendimi tanıtmam gerekirse Muzaffer Akay İTÜ Hornets'da oynuyorum.

Bikaç senedir ya seneye katılırım diye erteliyodum elin oğluyla oynuodum ama bu sene zamanıdır heralde, yer varsa katılayım :D

Copyright © 2006 - 2018 NFLTR™
SMF 2.0.2 | SMF © 2011, Simple Machines
Bu sayfa 0.07 saniyede 27 sorgu ile oluşturulmuştur