Facebook Twitter

NFLTR Forum Sayfaları

Haberler: Forum Hakkında Soru-Sorunlarınız için:
http://www.nfltr.com/forum/index.php?topic=53.0
Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.

Son İletiler

Sayfa: [1] 2 3 ... 10
1
Duyurular ve İstekler / Ynt: NFLTR Podcast
« Son İleti Gönderen: ontario Dün, 10:13:38 »
Selamlar,

Divisional turundaki AFC maçları benim için büyük hayal kırıklığı oldu. Daha önce de paylaştığım gibi özellikle Chargers’dan büyük beklenti içerisindeydim. Ancak bölüm sonu canavarları ile Colts ve Chargers arasında epey bir siklet farkı varmış malesef.

NFC maçları ise biraz daha heyecanlı geçmiş olsa da orada da sürpriz çıkmadı. Eagles-Saints maçında son driveda Alshon Jeffrey topu düşürmese çok daha heyecanlı bir maç sonu olacaktı ve belki de Eagles o sürprizi yapacaktı kim bilir? maçın dönüm noktası skor 14-0 iken M.Lattimore’un yakaladığı interception oldu. Her ne kadar ordan sonra Eagles momentumunu kaybetmiş olsa da, o son drive TD ile biter miydi sizce?
Son olarak peri masalı biten N.Foles’a seneye starter olarak gideceği takımda istikrar sorununu çözüp başarılar diliyorum.

SB için de Patriots’ın olmadığı iki ihtimal de beni memnun edecek. Her ne kadar kariyerinin sonlarında D.Brees’in bir yüzük daha kazanmasını istesem de, sezon içindeki o müthiş Chiefs-Rams maçının rövanşını görmek de güzel olur.

Diğer soruları ben de off season’a saklıyorum.

Yorumlarınız için teşekkürler,
2
« Son İleti Gönderen: Gacemer Ocak 15, 2019, 13:21:24 »
Selamlar,

Ne yazık ki maçlardan sadece Colts-Chiefs'i canlı izleyebildim. Diğerlerinin de ancak geniş özeti ile yetinmek zorunda kaldım. İzninizle biraz Chiefs güzellemesi yapmak istiyorum. Colts-Chiefs maçı öncesi kimsenin Chiefs'in bu kadar kolay kazanacağını, Colts'un görece bu 8 takım içinde en zayıf defansa karşı koşmakta bu kadar zorlanacağını, Luck ve Colts hücumunun pas hücumuna bu kadar geç baş vuracağını tahmin ettiğini zannetmiyorum. Özellikle ilk çeyrekte Colts hücumu, sanırım, hiç 2. 10 yarda ulaşamazken Chiefs üst üste 2 drive'ından da td çıkarmayı başarırken hücum olarak gerçekten çok ürkütücüydü. İnsan Mahomes'u seyrederken gerçekten de hayran kalmaktan kendini alı koyamıyor. O kadar rahat ve o kadar her şeyden haberdar ki (awareness), ne zaman tehlikenin nereden geleceği ya da en sıkışık anda bile kime baş vuracağını çok iyi biliyor. Bunu hanginiz söylemişti hatırlamıyorum ama onun bu özellikleri rakiplerin kaset izleyerek engel olabilecekleri bir şey değil. Tamam silahı çok, ama başka bir sürü takımın da silahı çok. Bir sürü maçta elleri havada top bekleyen boş receiverlar ortada koşuştururken heba olan hücumlar görüyoruz. Adamla ilgili tek eksi ağzı ile burnu arasındaki tüyler ;D Bir de Ketçap meselesi ama haydi o mide meselesi ;D . Bir de Kelce var tabi. Adam resmen tehlike anında camı kırınız adamı. Maç boyunca kaç kez tam ihtiyaç duyulduğunda, ihtiyaç duyulan yerde ve hiç top düşürmeden son hakları aldı. Hunt gitti diye ağlarken onu hiç aratmayan bir Damien Williams çıktı. Sammy Watkins de piyango bileti gibi. Takımın SB kazanmak için tek eksiği olan savunma da bu maçta sezon boyunca hiç olmadığı kadar iyi gözüktü. Geçen hafta Texans'ı dağıtan Marlon Mack gözünü açamadı. Colts sadece pas ile bir şeyler yaptı ama nedense onu da çok uzun süreler devam ettirmedi. KOnferans finalinde Chiefs yine evinde. Üstelik bu kez kendisi gibi çok iyi bir maçı kazanmış Patriots'a karşı oynayacaklar. Şu Playoff lanetini kırmaları iyi oldu. Kaan'ın paylaştığı Amerika kimi destekliyor twitinde olduğu gibi ben de Chiefs'i destekliyorum. Hem de sadece konferans finalinde değil, çıkmayı başarırlarsa Super Bowl'da da.   

Cowboys-Rams'de de bir hafta önce Seahawks koşu hücumunu çok iyi durduran Cowboys defansı Rams'in koşucularına karşı hiç bir şey yapamadı. CJ Anderson muhtemelen maç toplarının hepsini alıp hatıra olarak eve götürmüştür. Gurley adamın yanında sönük kaldı resmen. Rams hem koşu hem pas hücumu olarak her ikisinde de en az Saints kadar çok silaha sahip. Çok ilginç bir eşleşme olacak. "Yedek" Qb'li Eagles'ı evinde zar zor geçen Saints'in görece düşüşteki formu sayesinde başa baş bir maç olur gibi. Burada da gönlüm Rams'den yana. Pek çok kişinin emekliliklerinden önce bir Brees-Brady finali yakışır dediği yerde genç Qb'lerin çarpışmasını tercih ederim.

Kafamda bir kaç soru var ama hepsi off season soruları. Şu anı meşgul etmeye gerek yok. Şaka maka 3 maç kaldı. Tadını çıkaralım.
3
« Son İleti Gönderen: Spectre Ocak 13, 2019, 12:24:27 »
Merhabalar

Benim sorum daha once dallas packers macinda dallas in rugby maci gibi paslaştığını görmüştüm. Bu yasak değil mi kural olarak yoksa sadece geriye doğru mu verilebiliyor? Eğer serbestse bunu neden daha sık görmüyoruz uygulanmasi mi zor? Daha once soru sorulmuş olabilir forumda yeniyim kusura bakmayın. Cevabiniz için simdiden teşekkür ederim.     Murat Karaarslan
4
« Son İleti Gönderen: mightend Ocak 13, 2019, 00:50:27 »
Selamlar,

Kansas-Indiana maçında maç öncesinde sayı rekoru bekliyordum ancak maçı açıp havayı görünce fikrim değişti ilginç bir maç olacak gibi geliyor!

Sonraki maçta ise hem goff hem de gurley'in iyi defanslara karşı bazen bocalaması hem dallas'in duygusal  ;D ve fiziksel momentumlarindan dolayı Dallasi biraz önde gibi geliyor, haydi hayırlısı  :o
5
« Son İleti Gönderen: ontario Ocak 08, 2019, 19:47:24 »
Selamlar,

Araba devrildikten sonra yol gösteren çok olur derler ama John Harbaugh’un yerinde olsaydınız, o felaket ilk yarıdan sonra ikinci yarıya Joe Flacco ile başlamaz mıydınız?

Bu haftaki maçlardan sonra Foles ve Flacco’nun önümüzdeki sene başka takımlarda starter olma ihtimallerinin iyice arttığını düşünüyorum (bir de Nick Mullens tabii ki). Jacksonville, Denver, Washington ve Miami benim adaylarım. Sizin takım değiştirebileceğini düşündüğünüz başka aday QB ve yeni bir QB alacağını düşündüğünüz aday takımlarınız var mı? Hangi oyuncu hangi takıma en iyi uyar sizce?

Bir de özel olarak NY Giants’ı sormak istiyorum. Eli Manning ile son bir sezon daha oynayacaklar gibi geliyor bana. Sizin fikriniz nedir?

Brees, Brady veya Rivers’dan birisi bu sene SB kazanırsa, zirvede bırakmak adına emeklilik kararı alır mı? Böyle bir karar almaya bunlardan hangisi daha yakındır sizce?

Seattle-Dallas maçında son TD sonrası onside kick yerine ilk defa gördüğüm onside drop kick denildiğini öğrendiğim farklı bir atış yapıldı. Takımların istediklerinde bu vuruşu yapma hakları var mıdır yoksa sadece kicker sakatlanınca mı yapılabiliyor? Vuruş iyi kullanılabilirse bildiğimiz onside kickten daha çok işe yarar gibi geldi bana. Ama maalesef Seahawks oyuncusu hiç etti o şansı.

Tüm cevap ve yorumlarınız çok teşekkürler.

6
« Son İleti Gönderen: Hakan Yilmazkurt Ocak 08, 2019, 18:27:59 »
Yilin kocu adaylari arasinda Frank Reich'i saymadiniz, gecen sene nal toplayan Colts'a ilac gibi geldi adam. Konferans finali oynarsa bence alir odulu.
7
Fantezi Futbol Oyunları / Ynt: NFLTR Bowl XII
« Son İleti Gönderen: major Ocak 04, 2019, 19:05:37 »
Tarihe not olarak sunu buraya birakalim..

"Congratulations to the 2018 League Champion Mighty Polecats"
8
« Son İleti Gönderen: mightend Ocak 03, 2019, 21:48:03 »
Selamlar,

Eğer diğer bölümde yapmadıysanız, sezon önceki tahminleriniz ile sonucları karşılaştırabilir misiniz 😁

Geçen hafta koç olsanız kahveleri mi yoksa paketcileri seçersiniz derken browns'in kadro daha iyi beklentiler daha az diye düşünmüştüm ancak bu sezondan sonra onların da beklentileri hemen-hemen aynıdır artık! Ama hem kadro açsından hem de packers'da Aaron ile otorite savaşı olasiligindan dolayi ben gene brownsı seçerdim ki bence baker hasarı bir çocuk olsa da yine yonlendirilebilecek bir cocuk!

Hazır bakırdan bahsetmişken bu sene 1 tur qb. Lerinden baker için karakterinden dolayı guvenmiyor Kaan ama bence bu ateşli karakteri sayesinde brownsda bişeyleri tetikledi diye düşünüyorum, Sam darnold ise soğuk karakteri ile takıma tam bir etki yapamadı. Belki bu uzun vadede ters etki de yapabilir bunu da önümüzdeki senelerde görebileceğiz!

Saygilar&Sevgiler
9
« Son İleti Gönderen: Vinegar Strokes Ocak 02, 2019, 16:25:06 »
Selamlar,

Bu yılın fantasy bust'ları sizce kimler oldu? Cleveland Browns'un baker mayfield'in çaylak sezonunun ardından draftta saquon barkley + sam darold seçse daha mı iyi olurdu yoksa geçtiğimiz seneki draft seçimleri ibu sezon isabetli olduğunu mu gösterdi?

Daha önceki podcastte madden 19'un pahalı olduğu söyleniyordu ki harbiden öyleydi şu anda ps store'da 160 liraya indi haberiniz olsun :))
10
NFL Tartışma Platformu / Ynt: NFL Playoffs 2018
« Son İleti Gönderen: major Aralık 31, 2018, 21:22:19 »
Sahsen favori olarak gormuyorum. NFC'de Saints ve Rams gibi daha ustun takimlar var..
Sayfa: [1] 2 3 ... 10
Copyright © 2006 - 2019 NFLTR™
SMF 2.0.2 | SMF © 2011, Simple Machines
Bu sayfa 0.103 saniyede 21 sorgu ile oluşturulmuştur