Facebook Twitter

NFLTR Forum Sayfaları

Haberler: Üyelerimizin imza bölümüne isim ve soyadlarını varsa oynadığı takımı yazmalarını önemle rica ederiz...
Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.

Son İletiler

Sayfa: [1] 2 3 ... 10
1
Duyurular ve İstekler / Ynt: NFLTR Podcast
« Son İleti Gönderen: Hakan Yilmazkurt Bugün, 14:16:57 »
Josh Allen'in kosarken havalanmasini nasil unutursun!!!

Onu da sayardim ama iki hafta sonra Marcus Mariota Matt Milano'nun uzerinden ayni sekilde atlayinca kiymeti bir anda azaldi..
https://www.youtube.com/watch?v=EBGwzystiEU (05:27'de)
2
« Son İleti Gönderen: mightend Ekim 14, 2018, 12:07:55 »
Josh Allen'in kosarken havalanmasini nasil unutursun!!!
3
« Son İleti Gönderen: Hakan Yilmazkurt Ekim 13, 2018, 10:00:05 »
Gecen sezonun en akilda kalan hareketi Carson Wentz'in Redskins macinda tam sack'lendi derken 75 kisinin icinden cikip kosmasiydi))
bu sezonki de simdiden Patrick Mahomes'in Broncos macinda ters eliyle attigi pas oldu diyebilir miyiz?
4
« Son İleti Gönderen: mightend Ekim 11, 2018, 22:32:05 »
son olarak unutmusum yazmayi, bills macinda allen'a false start verdiler, anlamadim, bir qb nasil false start yapabilir?
5
« Son İleti Gönderen: 0guzcan Ekim 10, 2018, 23:25:54 »
Titans - Bills maçında bir pozisyonda defanstan bir oyuncu Mariota'nın ağzına kadar girmişken roughing the passer almamak için Mariota'yı yere çalmadı, sack kararı bekledi ama gelmedi ve Mariota kaçıp oyuna devam etti. Spikerler 10 dk bunu konuştu ve pek kurala yüklenmediler sadece yeni kuraldan dolayı böyle olduğunu irdelediler. (https://youtu.be/EBGwzystiEU?t=345?) Sizce bu kural oyuna ne katıyor? İzleyicilere keyif? QB'lere uzun ömür?

6
« Son İleti Gönderen: mightend Ekim 10, 2018, 22:38:31 »
Selamlar,

Olu sezonda hatirlarsiniz Bills'den wr Zay Jonns'un bir videosu düşmüştü internete, Kaan "nfl kariyeri bitti" demişti. Aklıma geldi baktım adam 1 maç bile ceza almamış! Ota b.ka her türlü yanlış harekete ceza veren NFL bunu nasıl es gecti?

Atlanta da herkesin malumu defans delik deşik her maç 40 civarı sayı yiyiyorlar, iyi bir hücum hattı varken ilk turdan ridleyi seçmesi ve defansa yeterince takviye yapmamalarinda yeni yapılan statdan dolayı sportif başarıdan çok bilet satma taktiği mi?

Mccarthy icin canlar calmaya basladi mi? Sonucta üst üste 2-3 (tam hatirlamiyorum) fieldgoal kacirmis bi adami 50 yard civarından fieldgole göndermek nasıl bir mantık, bu arada matematik olarak kicker sayesinde kaybedilen bir maç olsada bu mac fieldgollere mı kalmalıydı? Ki elindeki kadroya nazaran greenbay çok ışık vermiyor bu sene!

Jacksonville & Kansas maçını seyrederken bir yanda (ilk yarı ozellikle)zevkten 4 köşe eden Maholmes diğer yanda adamın kanini kurutan bir Bortles vardi,  Jacksonville taraftarına sabırlar dilerken, Maholmes hareketleri sakinliği tam bir veteran gibi oynuyor yanılıyor muyum?

Saygilar&Sevgiler
7
NFL Tartışma Platformu / Ynt: NFLTR 2018 Amatör Tahmin Ligi
« Son İleti Gönderen: gürkan Ekim 05, 2018, 11:29:09 »
haftalık sıralama;

1) drahosa (12-3)
2) evreba (11-4)
3) kayabash - baysal erdem - serdarinho - tahsin topal - eren akkaya13 - enotti (10-5)

4. haftanın sonuçlarına göre genel tablo aşağıdaki linkte bulunmaktadır. saygılar...

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vqjFzKRwYQMwIt3odUpStK-oQNpBKL3HZ3fJt5fJH4Q/edit?usp=sharing

8
« Son İleti Gönderen: mightend Ekim 03, 2018, 22:35:01 »
Selamlar,

Acil bir Fantasy sorusu qb lerden (R. Wilson - A. Luck - J. Flacco - M. Mariota - D. Carr ) Hangi ikisini kadroya alirdiniz?

Sizce Rams bu sene 16-0 bitirir mi yoksa hangi macta takilir?

nfl de bir takiminiz olsa ve C. Wentz ve J. Goff dan birini ayni sartarda alma imkaniniz olsa hangisini secerdiniz?

New Orleans'daki Taysom Hill ne ayak? adam qb olarak geciyor ama wr. rb. ve bu hafta returner olarak gordum, daha once boyle birsey gormusmuydunuz?

Saygilar&Sevgiler

9
« Son İleti Gönderen: Gacemer Ekim 03, 2018, 10:33:50 »
Öncelikle geçen haftayı kaçırdığım için 2 hafta önceki muhabbetle ilgili iki küçük kelam edeyim:
-Elbetteki Hasan Ali Kütük değil, Fenerbahçe'nin sol beki Hasan Ali Kaldırım olacaktı. Soyadı Kütük olanı benimle çalışan bir mühendis arkadaş, olanları gösterince güldük, eğlendik. Tabi bu hoşgörüsünde benim müdürü olmamın da etkisi yok değil ;D

-ikincisi, Kaan hiç kıvırmasın, elimde deliller var.  ;D

Bu hafta hakemler olmasa yolun 3 de birini almıştık ama olmadı.

Soru: 1- Steelers, Eagles ve Falcons'un beklenenden kötü başlamalarını neye bağlıyorsunuz? Steelers ve Falcons'un bu yıl divisionları da zor.
2- Bu seneki en renkli divisionın AFC North olduğunu düşünüyorum. Uzun süren Steelers ve Browns(tersten)  dominasyonundan sonra ilk kez herkesin herkesi yenebileceği bir division oldular. Ravens maçları bile zevkli geçiyor. Tamam siz Browns'u dışarıda bırakacaksınız ama burayı kim alır?
3- Podcast içinde ne kadar konuştunuz bilmiyorum ama genel bir Chiefs ve Mahomes güzellemesi yapar mısınız? Chiefs'de Mahomes geldi dertler bitti mi?
İyi yayınlar.
10
« Son İleti Gönderen: Vinegar Strokes Ekim 02, 2018, 16:53:49 »
Selamlar,

Steelers'ın Le'Veon Bell'i takas etmek istiyor, sizce hangi takımlar takasa girmeli? Tabi Steelers takaslamadığı takdirde Bell free agency'den giderse NFL'den 3.tur compensatory pick alabilir onun için 2.tur draft pickinen aşağısına razı olmayabilir.

Bills bu kadar kötü oynarken neden bu sene en iyi oyuncusu LeSean McCoy'u neden kullanmıyorlar?

Geçenlerde Cameron Diaz'ın oynadığı Ah Mary Vah Mary izlerken denk geldim filmin sonlarında Mary'nin eski sevgilisi rolünde Brett Favre cameo'su var Önceden izlediğimde farketmeniştim ama şimdi görünce baya şaşırdım. Filmlerde denk geldiğiniz böyle cameolar var mı bildiğiniz?

ilgili sahne:
https://www.youtube.com/watch?v=FjDC6P16hSg
Sayfa: [1] 2 3 ... 10
Copyright © 2006 - 2018 NFLTR™
SMF 2.0.2 | SMF © 2011, Simple Machines
Bu sayfa 0.044 saniyede 21 sorgu ile oluşturulmuştur