Facebook Twitter

NFLTR Forum Sayfaları

Haberler: Üyelerimizin imza bölümüne isim ve soyadlarını varsa oynadığı takımı yazmalarını önemle rica ederiz...
Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.

Son İletiler

Sayfa: [1] 2 3 ... 10
1
NFL Takım Forumları / Ynt: Los Angeles Rams
« Son İleti Gönderen: Dadaş Bugün, 12:33:30 »
Selam arkadaslar Amerikan futboluna baslamak istiyorum hızla ve cevik olduğum için bana göre bir spor bana yardımcı olabilecek varmı
2
Duyurular ve İstekler / Ynt: NFLTR Podcast
« Son İleti Gönderen: mightend Ağustos 14, 2018, 22:08:15 »
Batum'dan Selamlar

oncelikle Kaan"in 31 takimin da superbowl sansi var ama Clevelad"in sansi yok demesine katilmiyorum, bears'in, bills'in (hakan kizma :) jets"in, chargers'in cok mu superbowl sansi var sanki! sonucta browns'da gecen sene ne kadar sabote edilse de takimi play off lara goturmus (tesbihde hata olmaz) qb'leri var, wr desen 2 tane canavar (siir mi yazsaydim :) kac senedir draftlarda toplanan defans ve ofansda o kadar yetenek, ben bu sene play off yaparlarsa sasirmam!

Ayrica Kaan “browns mac kazandi abi” dedi ama gecen sene 0-16 dan hemen once browns hazirlik maclarinda 4 de 4 yapmis 

Preseason"da butun mac olarak sadece hall of fame seyretme imkanim oldu ve orada bir kac kez adama girerken kaski hafif egdiklerinde personal foul caldiklarini gordum, diger macarin highlightlardan seyrettigim kadariyla da defans oyunculari haldir huldur eskisi gibi sanki pek yardirmiyorlar, ancak punt ve kick-off'da degisikliklerin cok da fazla bir etkisini hissetmedim,  sizin seyrettiginiz maclara gore yeni kurallarla ilgili degisiklikler oyuna etkilerini yorumlar misiniz?

preseasondan once 2. veya 3. qb olup da hazirlik maclarinda cosup starterliga yukselen oldu mu? eger qb lerden olmadiysa diger pozisyonlar da boyle br durum gerceklesti mi (tabiki sakatlik haric!)?

Bazi takimlar starter qb'lerini hazirlik maclarina cikarmazken bazilari cikartiyor, bunun nedeni nedir?

Saygilar&Sevgiler
3
« Son İleti Gönderen: HereWeGo Ağustos 14, 2018, 02:54:36 »
Chad Kelly ne zaman starter olur ?
4
« Son İleti Gönderen: Vinegar Strokes Ağustos 10, 2018, 17:55:32 »
Uzun sakatlıktan sonra bu sene geri dönüş yapacak Andrew Luck ve Ryan Tannehill  sizce bu sezon nasıl performans sergileyecek?

Twitter'daki Dez Bryant'ın Browns'a transfer olma muhabbeti da çok ilginç. Dez de gelirse tam bir hababam sınıfı olacak takım. Gelirse bu kadar arıza karakterler bir arada geçinmemesini izlemek eğlenceli olacak gibi.

Fantasy sotusuyla bitireyim: bu sene geçen yılın Jaguars savunması gibi etki yaratacak fazla puan kazandıracak defanslar hangi takımlardan çıkabilir? Genellikle son sıralardan draft edilse de play off lar için fark yaratacak pozisyonlar tight end, kicker ve defans bence çünkü oraya gelen takımların qb,rb ve wr dan alacağı puanlar takımlar arası fark yoksa ççok yakın değerlerde oluyor.
5
« Son İleti Gönderen: Hakan Yilmazkurt Ağustos 10, 2018, 09:08:06 »
Bir sey soylemek icin henuz erken ama caylak qb'lerin ilk hazirlik maci performanslarini nasil buldunuz?
Ben Josh Allen'i begendim, iyi coaching'le iyi yerlere gelecektir.
6
TAFL Takım Forumları / İstanbul Janissaries
« Son İleti Gönderen: ereng Ağustos 10, 2018, 04:37:22 »
İstanbul Yeniçeriler, 19 yaş altı (U19) futbol takımı.
Türkiye'nin ilk Amerikan Futbolu takımı Boğaziçi Sultans'ın U19 takımıdır.
7
Fantezi Futbol Oyunları / Ynt: NFLTR Auction Ligi VI
« Son İleti Gönderen: major Ağustos 08, 2018, 11:13:27 »
Arkadaslar bir anket actim. NFLTR Bowl'un Whatsapp grubunda bir suredir tartisiyoruz, touchdown pasi puaninin 6 mi 4 mu olmasi gerektigini. Lige katilanlar olarak dilerseniz oy verebilirsiniz:

http://fantasy.nfl.com/league/1643599/poll
8
Fantezi Futbol Oyunları / Ynt: NFLTR Bowl XII
« Son İleti Gönderen: major Ağustos 08, 2018, 09:47:49 »
Acilan bir kisilik yere NFLTR yazari olma kriterini uygulayarak TAFL Podcast'i yapan Caner Dundar'i aldik. Diger liglerin kayitlari devam ediyor.

NFLTR Bowl'un kura cekimini bugun 22.00'da Hilmi Celtikcioglu, http://facebook.com/nfltr uzerinden canli olarak yapacak.
9
« Son İleti Gönderen: mightend Ağustos 07, 2018, 12:38:37 »
1 senelik standart fantasy tecrubesiyle ben de katildim ya hadi hayirlisi!
10
« Son İleti Gönderen: Evre Ağustos 07, 2018, 11:20:22 »
son 2 takım kaldı... 10 ağustosa kadar dolmazsa 18 takım devam ederiz... :)
Sayfa: [1] 2 3 ... 10
Copyright © 2006 - 2018 NFLTR™
SMF 2.0.2 | SMF © 2011, Simple Machines
Bu sayfa 0.044 saniyede 18 sorgu ile oluşturulmuştur