Facebook Twitter

NFLTR Forum Sayfaları

Haberler: Üye olmadan ve mesaj atmadan önce Forum Kurallarını okuyalım:
http://www.nfltr.com/forum/index.php?topic=54.0
Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.

Gönderen Konu: NFL Draft 2018  (Okunma sayısı 2617 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı major

• Administrator
  • Pro Bowler
    • Profili Görüntüle
    • kaanozaydin.com
Ynt: NFL Draft 2018
« Yanıtla #225 : Nisan 28, 2018, 16:16:08 »
Fox Sports'ta Joel Klatt, Josh Rosen ailesinin varligina dair %1'lik kesimdeler dedi..

https://www.youtube.com/watch?v=U7cZ5a9ocJ0

Draft sonrasi aciklamalari, diger QB'lere laf atmasi falan cok irite edici geldi bana. Su ana kadar herkes olumsuz konusuyor kendisiyle ilgili.. QB'ler arasinda en bust olmaya en buyuk aday Rosen gibi gozukuyor..
Kaan ÖZAYDIN

Çevrimiçi HereWeGo

• Franchise Player
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #226 : Nisan 28, 2018, 17:09:02 »
Rosen tam bir prick. Secildikten sonra ilk demecinde 9 tane hata yapildi bu draftta dedi. Sen kimsin ya. Ben kocu olsam manyak misin derim. Cok saygi duydugum bir kaynak ise soyle dedi Rosen ile ilgili. En iyi ve en akilli olma kompleksi var. Her ortamda en iyi en akilli benim diyor ve saygi duymadigi kimseden birsey ogrenemeyecegini dusunuyor. Ama bir gercek var ki senin kadar akilli olmayan insanlardan da cok fazla sey ogrenebilirsin cunku kimse herseyi bilemez. Neyse fazla felsefe oldu.

Colts'u ben de cok begendim. Iki line'a bu kadar katki cok iyi. Seneye de secondary'i toparladilar mi tekrardan zorlarlar Luck donerse. Chargers, Miami, Giants'ta fena degil ki bence Barkley iyi secim degil.

Tampa Bay ve Washington'i da begendim ama usttekiler kadar degil.

Oakland ne yapmaya calisiyor anlamadim. Takimin defansif olarak olmus gidip iki tane OT seciyorsun ki. Ilginc yani benim aklim ermiyor Gruden'in ne yaptigina. Arden Key seneye Reuben Foster ya da Martavis Bryant olursa da sasirmayacagim. Ben anlamiyorum ne yaptiklarini anlayan varsa anlatsin bana.

Seattle'i da cok anlamadim ama kafa yormuyorum ustune.

Gelelim memleketin takimina. Steelers ilk turda deli gibi reach yapti. O adami ikinci gunde alabilirdin. En yakin olan adam Edmunds'a Jessie Bates'ti o da 54. siradan secildi bence 60 a kalirdi Edmunds. James Washington, Martavis takimdan gidince o boslugu doldurabilecek bir isim. Kalin olmasi da Steelers'in 12 personnel semasi icin uygun bir adam. Rudolph'ta iyi proje belki Ben'in veliahtini buldular. Zaten Bill Parcells'in 7 aradigi ozelligi dolduran iki adam vardi bu sene biri Mayfield, digeri de Rudolph'tu. Iki sene piser  sonra goruruz ne olacagini. Sonra da gidip proje oyuncusu tackle aldilar nijeryadan gelme. Adam sadece 6 sene futbol oynamis ama atletizmi ile one gecer diyorlar.
Cihan Kaya

Çevrimdışı Hakan Yilmazkurt

• Franchise Player
  • keep BILLeving!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #227 : Nisan 28, 2018, 18:38:11 »
Rosen tam bir prick. Secildikten sonra ilk demecinde 9 tane hata yapildi bu draftta dedi. Sen kimsin ya. Ben kocu olsam manyak misin derim. Cok saygi duydugum bir kaynak ise soyle dedi Rosen ile ilgili. En iyi ve en akilli olma kompleksi var. Her ortamda en iyi en akilli benim diyor ve saygi duymadigi kimseden birsey ogrenemeyecegini dusunuyor. Ama bir gercek var ki senin kadar akilli olmayan insanlardan da cok fazla sey ogrenebilirsin cunku kimse herseyi bilemez. Neyse fazla felsefe oldu.

Colts'u ben de cok begendim. Iki line'a bu kadar katki cok iyi. Seneye de secondary'i toparladilar mi tekrardan zorlarlar Luck donerse. Chargers, Miami, Giants'ta fena degil ki bence Barkley iyi secim degil.

Tampa Bay ve Washington'i da begendim ama usttekiler kadar degil.

Oakland ne yapmaya calisiyor anlamadim. Takimin defansif olarak olmus gidip iki tane OT seciyorsun ki. Ilginc yani benim aklim ermiyor Gruden'in ne yaptigina. Arden Key seneye Reuben Foster ya da Martavis Bryant olursa da sasirmayacagim. Ben anlamiyorum ne yaptiklarini anlayan varsa anlatsin bana.

Seattle'i da cok anlamadim ama kafa yormuyorum ustune.

Gelelim memleketin takimina. Steelers ilk turda deli gibi reach yapti. O adami ikinci gunde alabilirdin. En yakin olan adam Edmunds'a Jessie Bates'ti o da 54. siradan secildi bence 60 a kalirdi Edmunds. James Washington, Martavis takimdan gidince o boslugu doldurabilecek bir isim. Kalin olmasi da Steelers'in 12 personnel semasi icin uygun bir adam. Rudolph'ta iyi proje belki Ben'in veliahtini buldular. Zaten Bill Parcells'in 7 aradigi ozelligi dolduran iki adam vardi bu sene biri Mayfield, digeri de Rudolph'tu. Iki sene piser  sonra goruruz ne olacagini. Sonra da gidip proje oyuncusu tackle aldilar nijeryadan gelme. Adam sadece 6 sene futbol oynamis ama atletizmi ile one gecer diyorlar.

Miami de iyi gidiyor evet. Ryan Tannehill donerse bizim onumuzde bitirirler bu sezonu.
Biraz iddiali olacak ama bu sezon Steelers ve Patriots dususe gecer diyorum.
Ravens'in sectigi TE Hurst saglam adama benziyor. Steelers'in yeni QB'si Rudolph'u hic gozum tutmadi))

Çevrimdışı buhmaster

• Key Player
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #228 : Mayıs 01, 2018, 00:31:58 »
Ikinci gunu canli izleyen kimse yok sanirim?

Cleveland Browns ilk guzel secimini RB Nick Chubb'i alarak gerceklestirdi ikinci turun basindan.
Chubb ilk turdan gidemezmiydi?

Gesendet von meinem SM-G955F mit Tapatalk

Çevrimiçi HereWeGo

• Franchise Player
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #229 : Mayıs 01, 2018, 15:16:27 »
Chubb hem cok agir sakatlik gecirdi, ondan dondu o yuzden ilk turu zordu bir de gunumuz NFL'inde eger Leonard Fournette ya da Ezekiel Elliott degilsen ve pas tutamiyorsan ilk turdan secilmen baya zor.
Cihan Kaya

Copyright © 2006 - 2018 NFLTR™
SMF 2.0.2 | SMF © 2011, Simple Machines
Bu sayfa 0.092 saniyede 27 sorgu ile oluşturulmuştur