Facebook Twitter

NFLTR Forum Sayfaları

Haberler: Üyelerimizin imza bölümüne isim ve soyadlarını varsa oynadığı takımı yazmalarını önemle rica ederiz...
Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.

Gönderen Konu: Amerikan Futboluna Başlamak İsteyenler...  (Okunma sayısı 144013 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı herifinbiri

• Rookie
  • *
    • Profili Görüntüle
Amerikan Futboluna Başlamak İsteyenler...
« : Kasım 05, 2006, 21:02:37 »
Merhaba herkese ..

Ben amerikan futbolu oynamak istiyorum. Ama bu işi sadece üniversitelerin spor kurulları yapıyor sanırım. Anlamadım neden öyle.. Türkiyede bu sporla ilgili özel bir kuruluş yok mu anlamadım hiçbirşey.. Eğer varsa bilen arkadaşlar telefon verebilirmisiniz? Bu spora uzun zamandır ilgim var fakat elim kolum bağlı gibi birşey.. Eğer bir sporcu olabilirsem bende çok mutlu olacağım....

Teşekkürler Herkese...  ;)

Çevrimdışı lycantrophic

• Site Yazarı
  • Veteran
    • Profili Görüntüle
Ynt: Amerikan Futboluna Başlamak İsteyenler...
« Yanıtla #1 : Kasım 05, 2006, 23:34:46 »
Üniversite takımları okullardan yarı bağımsız durumda ve oyuncuların da illa ki öğrencilerden oluşması gerekmiyor. Bulunduğun ilde amerikan futbolu takımı varsa gidip onlara rahatlıkla başvurabilirsin, ama lig başladı sayılır, bu vakitten sonra oyuncu olarak yer alman çok zor maalesef.
Murat Erdem - emekli futbolcu

warriors_91

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : Kasım 05, 2006, 23:56:47 »
Böyle internetten bana ulaşmış hiç tanımadığım bir lise 2 öğrencisi vardı ve şuan takımımızda koşturuyor hatta bu forumda da üyeliği vardır.Eğer çok istiyorsan hangi şehirdesin ilk önce bunları bildir ona göre her takımdan bir arkadaşım var sayılır konuşur idmanlarına yönleniririz seni.
Yeter ki iste yani Bu sene oynayamazsın demiş lycantrophic arkadaşım zaten ilk senesinde büyük bir çıkış yapmayan oyuncu en azından ilk iki ü maç yedek kalır.Bu da senenin yarısı ben senin yerinde olsam hiç durmaz buraya hangi ilde olduğumu yazar ve gelecek cevabı bekleyemey  başlarım tabi sölediklerinde samimi isen!!!
Hafif geyik muhabbeti koktu mesajın da:)kusra bakma

Çevrimdışı Efe Cem Elçi

• Efe Cem ELÇİ
  • Pro Bowler
  • gitti
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : Kasım 06, 2006, 00:13:52 »
Federasyonun bugun yapilan toplantisinda lisans islemleri hakkinda su aciklama yapildi:

Turkiye'de Amerikan futbolu sezonu resmi olarak 1 Agustos 2006 - 31 Temmuz 2007 arasindadir. Bu tarihler arasinda gerekli belgelerle basvuru yapan takimlar oyuncularina lisans alabileceklerdir.
Almış olduğum karar doğrultusunda artık NFLTR forumlarına girmiyorum. İsteyenler özelden veya Facebook üzerinden iletişim kurabilirler.

Çevrimdışı sessizdeniz54

• Rookie
  • *
  • CHe-R-KeSSS
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : Kasım 22, 2006, 20:21:18 »
Arkadaşlar ben sakaryadan gökhan :) bu spora ege dolphins'de oynayan bir arakdaşım vasıtasıyla ilgi duymaya başladım. Sakarya titans kulübüne netten ulaşmaya çalıştım ancak bir sonuç alamadım. Yaş gereği (Yaş 25:)) oyuncu olamasamda takıma geri hizmet verecek bir tarftar olmayı canı gönülden istiyorum. Sakarya titans ile bağlantı kurmamı sağlayacak ve bana bu konuda yardımcı olacak arkadaşlar greenpeace54@gotmail.com adresine mail atarak benimle bağlantı kurarlarsa sevinirim :)
CHe-R-KeSSS {Bu OYuNDa BeNDe VaRıM :) }

Çevrimdışı lycantrophic

• Site Yazarı
  • Veteran
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : Kasım 22, 2006, 20:36:36 »
Benim yaş da 27 gayet de güzel oynuyorum hani.  :D 30 yaşında olup oynayan arkadaşlar da var. Kafanı oynamaya takman yeterli yoksa insanın başaramayacağı şey yok.
Murat Erdem - emekli futbolcu

Çevrimdışı sessizdeniz54

• Rookie
  • *
  • CHe-R-KeSSS
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : Kasım 22, 2006, 20:55:08 »
Bu habere sevindim işte :) Tek sorun takım ile bağlantı kurabilmekte :)

Çevrimdışı sessizdeniz54

• Rookie
  • *
  • CHe-R-KeSSS
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : Kasım 23, 2006, 21:09:47 »
Arakdaşlar sakarya titans üyelerine ulaşmak ve belkide takımın bir parçası olmak istiyorum. Yardımcı olabilecek varmı....
« Son Düzenleme: Kasım 23, 2006, 23:30:44 Gönderen: major »

Çevrimdışı massacre54

• Rookie
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : Kasım 26, 2006, 21:49:49 »
ben yardımcı olabilirim ve yardımcı olabilecek arkadaşım da var. cevap yazarsan ben sana ulaşırım

Çevrimdışı sessizdeniz54

• Rookie
  • *
  • CHe-R-KeSSS
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : Kasım 26, 2006, 23:02:12 »
Arkadaşlar bağlantı kurdum sayılır ama bu sporla uğraşan insanlarla tanışmak bana mutluluk verir :) Mail adresim greenpeace54@hotmail.com

Çevrimdışı bulldog

• Rookie
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : Kasım 27, 2006, 00:44:04 »
merhaba arkadaşlar forumda yazmış olduklarınız çok güzel şeyler inanın bu spor için yaşın pek bir önemi yok ben 27 yaşındayım ve biliyorum ki bu sporu benden yaşça çok büyük insanlar bile hala yapıyorlar bu arada sakaryatitansın kaptanıyım ve bünyemiz dahilinde bulunmak isteyen arakadaşlar bize ve bana www.sakaryatitans.org adresinden ulaşabilirler. 

Çevrimdışı layn beka

• Rookie
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : Kasım 29, 2006, 19:07:03 »
warya sakarya yazıcagın hiç aklıma gelmezdi,,gel buyur tabiki kaptanımız ne güzel yazmış,,şu vizeler bitsin daha rahat olur kanatimce şuan fazla ilgilenemeye bilirler seninle,,,
sakarya TatanKA #63

Çevrimdışı osman#45

• Rookie
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : Aralık 01, 2006, 01:26:14 »
Bu habere sevindim işte :) Tek sorun takım ile bağlantı kurabilmekte :)
ben sakaryadan osman bize kaptanımızın dedigi gibi sakaryatitans.org tan ulasabilirsin. seni ve senin gibi istekli arkadasları aramızda gomekten dolayı mutluluk duyarız..Simdiden aramıza hosgeldin ;)

Çevrimdışı kutalp

• Veteran
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : Aralık 01, 2006, 21:41:02 »
merhaba arkadaşlar forumda yazmış olduklarınız çok güzel şeyler inanın bu spor için yaşın pek bir önemi yok ben 27 yaşındayım ve biliyorum ki bu sporu benden yaşça çok büyük insanlar bile hala yapıyorlar bu arada sakaryatitansın kaptanıyım ve bünyemiz dahilinde bulunmak isteyen arakadaşlar bize ve bana www.sakaryatitans.org adresinden ulaşabilirler. 

helal olsun pek güzel bir site yapmışsınız. sitede yapılmamış kısımları da tamam ettiğiniz zaman siteye reklam filan alma karşılığında belki takıma bir ekonomik destek sağlayabilirsiniz.
Spor, dostluk kardeşliktir.

Çevrimdışı METE

• Rookie
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #14 : Aralık 02, 2006, 00:54:25 »
EMİN kaptanında dedigi gibi bu sporu yapmak icin bence istemek yolun yarisi edio idman saatleri we sekilleri forumda bulunmakta we bi idmana gelip kaptanlardan birini bulman yeterli olacaktir pazartesi aksamlari saü halisahasinda genelde idmanimiz wardir bi aksilik olmazsa.yüzyüze görüsmek istiyorsan takimi burda bilirsinn
sakarya tatankas  METE

Copyright © 2006 - 2017 NFLTR™
SMF 2.0.2 | SMF © 2011, Simple Machines
Bu sayfa 0.217 saniyede 32 sorgu ile oluşturulmuştur