Facebook Twitter

NFLTR Forum Sayfaları

Haberler: Üyelerimizin imza bölümüne isim ve soyadlarını varsa oynadığı takımı yazmalarını önemle rica ederiz...
Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.

Gönderen Konu: Gazi Warriors - Hacettepe Red Deers [Final Eşleşmesi]  (Okunma sayısı 28632 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı major

• Administrator
  • Pro Bowler
    • Profili Görüntüle
    • kaanozaydin.com
Ynt: Gazi Warriors - Hacettepe Red Deers [Final Eşleşmesi]
« Yanıtla #75 : Mayıs 30, 2008, 21:54:18 »
Belki kaan yazıyordur ikisini nde yerine :) Neyse sonuc olarak football u seviyor gorunmeleri benim icin yeterli... Eglence cıkıyor ne de olsa...

amaan abi şimdi yanlış anlaşılıcak ben dau-gazi maçı topicinden beri tafl bolumlerine yazmıyorum, isteyen ip lerden kontrol edebilir :D
hani diyorum şöyle yazarlarda birazcık hareketlensede anasayfayıda hareketlendirsek aslında fena olmaz :D
Kaan ÖZAYDIN

Çevrimdışı Efe

• Franchise Player
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #76 : Mayıs 31, 2008, 00:44:56 »
kesinlikle katılıyorum... anasayfayı haberlerle veya analizlerle hareketlendirirseniz çok iyi olur diye düşünüyorum
Efe Kırmızıer
Mersin Mustangs

Çevrimdışı crowslb57

• Rookie
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #77 : Mayıs 31, 2008, 08:39:27 »
Yaw,su macı nasıl ızlerız,varmıdır ınternette yada cd'de?Varsa bı zahmet,özelden msj atın,alalım.İzleyelim ,o zaman bızde yorum yazabılırız belki.

Kolay gele

Emre Aksoy
Crows 57
Every time a football player goes to play his trade he's got to play from the ground up - from the soles of his feet right up to his head. Every inch of him has to play. Some guys play with their heads. That's O.K. You've got to be smart to be number one in any business. But more importantly, you've

dakyemis

• Ziyaretçi
« Yanıtla #78 : Mayıs 31, 2008, 11:02:29 »
Konu Gazi HAcettepe maciydi... Benim Cinari dahil etmemle biraz dagildi... sonrada Diger insanlarin cinarla igili yorumlari ile... Bir tartismaya dondu... Sonrada DOGA ve Fatihin gercekciligine girdi...

Simdi Doga Hacettepe sempatizani ve benim Warrior olmamdan kayakli bir karsitligim varmis gibi dusunuyor... Daha dogrusu  herkezin kendine karsi oldugunu dusundugu icin ve Benimde onu sindirmeye calistigimi dusundugu icin tepki veriyor...

Bunuda benim yazdigim bir butunden parcalar alarak destekliyor... Halbuki benim yazimin butunu herkezi her istedigini dogru veya hatali soyleyebilmesinin gerekliligiydi.... Tabi anlayan anliyor onda sorun yok....

Neyse konu dagildi ama bu geyigi tasiyacak baslik yok ve acilmasi tamamen gereksiz olur... MAcla ilgilide pek fazla yorum gelmedigi icin konuyu devam ettiriyorum... MAcla ilgili tartismak isteyen arkadaslar talep beliritirse konuyu derhal derleyp toparlarim...

Simdilik yeni bitmis sezonun geyigi olarak devam etmesinde, kisisel insiyatif kullanip, bir mani gormuyorum...

danke danke, kanımca duygusal yazılar yazıp acındırma politikası güdmene gerek yok ( ahaa, al sana bi polemi konusu daha )...
benim alıntı yapmamdaki sebep tüm yazıya gerek duymadığımdandır, yoksa yazının benim yazılarım gibi bir taraf olduğu gün gibi ortada.Ki bu da oldukça olağan bir durum... "sindirme " konusuna gelince, sindirilemeyen bir konu var, o da gün gibi ortada, ama gel görelim ki konu bambaşka...
saygılar...
not: her şeye rağmen forum adına verdiğin emek için danke, en azından olumlu ya da olumsuz konuşabiliyoruz.
not2: bu dünya da herkes aynı fikirde olmak zorunda değil, o yüzden ülkeler arasında sınır var....

Çevrimdışı Efe Cem Elçi

• Efe Cem ELÇİ
  • Pro Bowler
  • gitti
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #79 : Mayıs 31, 2008, 12:07:30 »
Zaten bu yuzden ulkelerin sinirlari dahilinde herkes de ayni fikirde degil mi   :D

Bu inci dolayisiyla sana tesekkur ederim, sen istediklerine dankelersin artik.
Almış olduğum karar doğrultusunda artık NFLTR forumlarına girmiyorum. İsteyenler özelden veya Facebook üzerinden iletişim kurabilirler.

Çevrimdışı Evre

• Evre Baltalı
  • Administrator
  • Pro Bowler
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #80 : Mayıs 31, 2008, 13:24:00 »
danke danke, kanımca duygusal yazılar yazıp acındırma politikası güdmene gerek yok ( ahaa, al sana bi polemi konusu daha )...
benim alıntı yapmamdaki sebep tüm yazıya gerek duymadığımdandır, yoksa yazının benim yazılarım gibi bir taraf olduğu gün gibi ortada.Ki bu da oldukça olağan bir durum... "sindirme " konusuna gelince, sindirilemeyen bir konu var, o da gün gibi ortada, ama gel görelim ki konu bambaşka...
saygılar...
not: her şeye rağmen forum adına verdiğin emek için danke, en azından olumlu ya da olumsuz konuşabiliyoruz.
not2: bu dünya da herkes aynı fikirde olmak zorunda değil, o yüzden ülkeler arasında sınır var....

Ben yazimda bir acindirma politikasi gormuyorum... Tersine senin tum dunya bana karsi tavrina karsiyim...

Sen acik acik soylemeketen cekiniyorsan istediklerini oda senin problemin...

Sindirilemeyn durum nedir?
Benim taraf olmamla kastin nedir?

Acikca soylersen yazisiriz yoksa boyle nasil diyordun daha 10 yil daha bir yere gelemyiz... (Bence 10 yilda cok yol geldik ama oda ayri konu )

Not: takdir edilmek guzel bir sey
Yüzmeye devam et...

Çevrimdışı Ersin ESEN

• Pro Bowler
  • STALLIONS 54
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #81 : Mayıs 31, 2008, 16:59:39 »
gecmis bitmis bir final macı iste hacet almıs ne guzel ,gazi alsaydıda farketmezdi ,ben acıkcası finale cıkmıs ve bukadar yakın skorla bitmis bir final macı ile kimin daha iyi takım oldugunun anlasılacagını sanmıorum ,zaten onemli olan kimin iyi takım olduguda degil kiimin sampiyon oldugu hacettepe kulupler ligi , gazi universiteler ligi sampiyonu , bence onemli olan bu takımları buralara getiren surecler ,calısma sekilleri,idman planlamaları,idmana devam durumu hakikaten keske acıklasalar ,haftada kac salon idmanı,kac saha idmanı,takımın ne kadarı idmanlara katılır , hangi drillerde calısırlar :) beni bunlar ilgilendrio gerisi onemli deil
Yıldız Stallions

nastycrow

• Ziyaretçi
« Yanıtla #82 : Mayıs 31, 2008, 19:40:39 »
ya cidden bezdim artık bu sacma sapan tartısmalardan ya su ismi cismi belli olmayan adamları silicem sora taraf tutuo oluo...ya herkes dilediğini yazsın ama kim kimdir bilinsin...sonra agır olucak...

dakyemis

• Ziyaretçi
« Yanıtla #83 : Haziran 01, 2008, 02:31:24 »
ben yazacağımı yazdım, ve gerçekten danke dedim.
ama şahsın biri silmiş...kimilerim bezmiş olması da ilgilendirmez beni, ağır olacaksa ne olacak, o da merka konusu???
şı an burada yanlı bir yazı varsa, sizinkiler de yanlı...bu budur, ve bu böyle devam edecektir...
benim istediğim bir şey yok, istediğim tüm şey oluyor zaten...
ve bu 10 sene dah olacak, kimse endişelenmesin kaygı duymasın...
sözüm meclisten dışarı, yarası olanlar gocunsun...anlayan anladı, yarsı olanlar gocundu....

nastycrow

• Ziyaretçi
« Yanıtla #84 : Haziran 01, 2008, 13:19:54 »
al işte buyur kufur de basladı yapmayın ya dakyemis kardesim reddeers 10 deil 110 sene sampion olsun sende sevin ama konu bu deil artı sampion herkesin sampionu bunu biz site olarak kabul edioruz.reddeers deil cankaya olsa o deil konya yada yıldız olsada aynı.sen surekli provakasyon yapıosun.uyeliğini sadece kimliğini soylemen için siimiorum acıkcası.yoksa silmem lazım aslında ama sora taraf tutuo olmasını istemiorum ki tutmuorum.agır olursa nolur demişsin en kucugunden bak konu oluo.hepimiz insanız ve tavırlarımız tepkilerimiz farklı.bu platformu daha uretken seyler için kullanmamız gerektiğini dusunuorum.
ama sen ve senin canak tutuun kişiler grubu surekli forumu katlediosunuz.ayrıca bende bazen sacmalıorum.yani hiçbirimiz sutten cıkmıs ak kasık deiliz elbet.ama ltf biraz mantıklı ol.sanırım cocuk deilsin yasını basını almıs bir adam yakısır seyler yapmanı ve bu forumda cok sevdiğin footballa hizmet edecek seylerde katkı sunmanı beklerim.
ornek;
tolga var knights dan forumun ilk zamanları tolgayla gereksiz bir turkce terim tartısmasına girdik ve bende yanlıs bir uslup kullandım.ama sonucta 2 mizde pozitif bir seyler istioruz football adına.ve bu tartısmadan vazgectik.kaldıki itiraz ettiim bazı seyerin dogruluunuda sonradan gordum .hala kendisi forumda bir cok onemli şeye imza atıor.,
sonuc,
kavga edeceimize toplanalım ve beraberce bu yaz bir yaklasım ortaya koyalım.spora bir katkımız olsun.
artı yazar ve yoneticiler olarakta toplanmamız gerektiğini dusunuorum.bir ortak lisan bir ortak ust kişilik yaratalım istiorum.
ve sen ve senin gibi adı sanı ortada olmayan kişilerde eger samimiyseniz kim oldugunuzu yazın korkacak bişey yok,hepimiz insanız ve kimse kimsei sevmek zorunda deil.
bu forum eski delphi forumsdaki foruma donmemeli ki dahada beter bir halde artık.eskiler hatırlar.
neyse uzattım iice.

Çevrimdışı Evre

• Evre Baltalı
  • Administrator
  • Pro Bowler
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #85 : Haziran 01, 2008, 16:01:32 »
Burak yok abi anlamiyor arkadas... Anlamamaktada direniyor... Simdi okuyanlar diyecekki niye hala anlatmaya calisiyorsunuz bu adama... Ben kendi adima ona anlatmaya calismiyorum ondan yola cikarak bu konuyu okuyan diger arkadaslara anlatmaya calisiyorum... Daha eli yuzu duzgun bir lig oynanmaya baslayali kac sen oldu 3 mu yoksa daha olmadimi... Kimin sampiyon oldugunun ne onemli kaldi 1 hafta gecti kim biliyor bizden baska...

Acin bakin bugunku gazeteyi (Ben cumhuriyet okuyorum)... Kurek takiminin sampiyonlugu yaziyor... Su topu takiminin yaziyor... Hani Football sampiyonu yok ... Onemli olan orda yazan isimde degil... Sporun adinin gecmesi... Su andaki en buyuk popularitemiz Kraldaki kliplerde malzeme giyen sarkici turkucu arkadaslar...

Ama 10 yilda cok yol gelindi cok insan bu yola emek verdi vermeyede devam edecek... Ve bu yolda emek harcayanlar o zaman mutlu olacak...

Buyrun arkadaslar 2 konumuz var onumuzdeki sene ligde nelere yapilirsa daha iyi olur diye fikirlerinizi oraya bekliyoruz...
Yüzmeye devam et...

Copyright © 2006 - 2018 NFLTR™
SMF 2.0.2 | SMF © 2011, Simple Machines
Bu sayfa 0.096 saniyede 34 sorgu ile oluşturulmuştur