Facebook Twitter

NFLTR Forum Sayfaları

Haberler: Üye olmadan ve mesaj atmadan önce Forum Kurallarını okuyalım:
http://www.nfltr.com/forum/index.php?topic=54.0
Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.

Gönderen Konu: Mersin Mustangs  (Okunma sayısı 27965 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ada sahilleri

• Rookie
  • *
    • Profili Görüntüle
Ynt: Mersin Mustangs
« Yanıtla #60 : Şubat 11, 2013, 22:49:56 »
Selam. Mersin'de bu spora başlamak istiyorum ama kuralları bile sadece kağıt üstünde görmüşken lap diye seçmelere katılmayı mantıksız buluyorum. Oyunu öğrenebileceğim, -alt yaş kategorisi olur(17'yim), yeni başlayanlar için ayrı grup olur ne bileyim- bir yer var mı? Bunun için iletişime geçebileceğim biri de olur. Amacım üniversiteye gittiğim zaman oyunu bilerek, oynamış olarak gitmek.
« Son Düzenleme: Şubat 13, 2013, 12:18:42 Gönderen: major »

Çevrimdışı ulutas

• Franchise Player
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #61 : Şubat 13, 2013, 01:34:22 »
Bu konuyu Mustangs kulübündeki yetkililerle konuş. Facebook üzerinden bütün sorularını iletebilirsin. Sana yardımcı olurlar.
Ahmethan Ulutaş

Çevrimdışı mustafailker

• Franchise Player
  • #77 Mustangs
    • Profili Görüntüle
  • TAFL Takımı: Mersin Mustangs ex- Defensive Tackle
« Yanıtla #62 : Mayıs 25, 2015, 11:52:36 »
Yıllardır beklenen şampiyonluk!!! Helal olsun her bir arkadaşıma!! Teker teker kutluyorum hepsini. Çok mücadele ettiler, takım bir çok kez kapanmayla karşı karşıya kaldı ama azimlerinden hiç bir şey kaybetmemişler bu günlere kadar getirdiler takımı. Helal olsun lan sizlere. şimdi yanınızda olup sizle sevinmek vardı!!!! Çok büyük takım olacaksınız, olacağız beyler!! Gözlerim doldu sizleri öyle görünce.

şampiyonluk öykünüzü hazırlayın yayınlayın. film bile çıkar o kadar olumsuz durumlardan bu gün aldığınız şampiyonluğa geçen sürede!

1-2-3 MUSTAAAAANNNGGGSSSSSSSSSS!!!!!
mustafa ilker duysak

Çevrimdışı kust1

• Veteran
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #63 : Mayıs 25, 2015, 16:32:57 »
oncelıkle mustangs ve tatankaları tebrık ederım.
sunu yazmak tartısmaya acmak ısterım, keske 2 takımında cıktıktan sonra sembolıkte olsa bırbırlerıyle oynayıp 2.lıgın sampıyonunun belırlendıgı bı organızasyon yapılsa. Festıval tadında ısın ucunda sampıyonluk oldugu ıcın ıkı tarafında kıran kırana oynıyacagı? bence guzel olur.
tekrardan tabrıkler seneye gorusmek uzere  ;)
Batur Kaplan
rams#1

Çevrimdışı kadir99

• #99 KADİR
  • Pro Bowler
  • KARTALLAR-CAVS-WARRİORS-KARTALLAR(***)
    • Profili Görüntüle
  • TAFL Takımı: SELÇUK KARTALLAR
« Yanıtla #64 : Mayıs 26, 2015, 13:57:52 »
Mersin Mustangs takımını ilk kurulduğundan beri keyifli şekilde takip ediyorum.İlk hazırlık maçlarını da yanılmıyorsam karşı takımlarda oynamıştık (GAZİ_MUSTANGS)...Çok sevdiğim kişiler koçluk yaptı,birçok kardeşimde formaları altında ter döktü...Her türlü zorluğa rağmen vazgeçmeyen bu yiğitleri inanç ve azimlerinden dolayı tebrik ediyorum...
Başarı kazandım dediğinde, yola başladığın kardeşlerinle beraber sevinebilmektir.
AMERİKAN FUTBOLU BİR KÜLAH DONDURMAYA BENZER...
TATLİ OLAN KISMI BİTİNCE GERİYE SADECE SİVRİ BİSEY KALİR Kİ ONUDA HER ZAMAN YA KALBİNDE YADA KEMİKLERİNİN BİRİNDE SAKLARSİN...(PLATİN OLARAK):)
***I LOVE MY TEAM & BROTHERS... ***

Çevrimdışı oMinaL

• Veteran
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #65 : Mayıs 27, 2015, 00:15:45 »
Biri de biraz "maçı" anlatsa keşke.
Onur Murat İNAL

Galatasaray Tigers
Istanbul Cavaliers
Ege Dolphins

Çevrimdışı büyükbaşgan

• Rookie
  • *
    • Profili Görüntüle
  • TAFL Takımı: Mustangs
« Yanıtla #66 : Mayıs 27, 2015, 14:06:01 »
Bir Çok Oyuncumuz sakat oldugu için onları daha fazla zorlamak istemiyoruz , belki yeni sezon başlamadan bir hazırlık ve dostluk maçı olabilir. biz a grubunun onlar b grubunun şampiyonu olarak görüyoruz biz , iki taraf içinde sıkıntı yok görüştük kendılerıyle .

Maç için konuşulanlar bence gereksiz herkes yok hakem şunu yaptı bunu yaptı , bizim azmimiz ve oyunumuzu konusan tebrık eden yok , hakem bır sey yapmıs olsa bıle bızım yedıtepeyı yenme ıhtımalımız yokmus gıbı konusuluyor , dogru piskoloji ve antrenmanla hazırlanırsan herkes herkesı yenme gücündedir , konuşulanlar gereksizdir ve pekte umrumuzdada değil , Biz Galibiyetimizi Kutluyoruz..

Çevrimdışı kadir99

• #99 KADİR
  • Pro Bowler
  • KARTALLAR-CAVS-WARRİORS-KARTALLAR(***)
    • Profili Görüntüle
  • TAFL Takımı: SELÇUK KARTALLAR
« Yanıtla #67 : Mayıs 28, 2015, 16:30:10 »
Büyük başkan sakin ol...:)
Kimse galibiyetinize bir şey dediği yok..
AMERİKAN FUTBOLU BİR KÜLAH DONDURMAYA BENZER...
TATLİ OLAN KISMI BİTİNCE GERİYE SADECE SİVRİ BİSEY KALİR Kİ ONUDA HER ZAMAN YA KALBİNDE YADA KEMİKLERİNİN BİRİNDE SAKLARSİN...(PLATİN OLARAK):)
***I LOVE MY TEAM & BROTHERS... ***

Çevrimdışı CaptainHawk

• Rookie
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #68 : Mart 03, 2018, 11:35:23 »
Selam,Ben henüz 13-14 yaşlarında bu spora merak saran bir gencim,yazın yaşıtlarım için kamp varmış sayfadan yanıt aldım,peki bu sporu ileride meslek olarak edinebilir miyim? Yoksa böyle birsey zor mu? Cevaplarsanız memnun olurum,

Saygılarımla.

Copyright © 2006 - 2018 NFLTR™
SMF 2.0.2 | SMF © 2011, Simple Machines
Bu sayfa 0.153 saniyede 32 sorgu ile oluşturulmuştur