Facebook Twitter

NFLTR Forum Sayfaları

Haberler: Forum Hakkında Soru-Sorunlarınız için:
http://www.nfltr.com/forum/index.php?topic=53.0
Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.

Gönderen Konu: Los Angeles Rams  (Okunma sayısı 13250 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Run DMC

• Site Yazarı
  • Pro Bowler
    • Profili Görüntüle
Ynt: St. Louis Rams
« Yanıtla #45 : Ocak 26, 2016, 19:54:51 »
Aynen penn state qbsi zaten bill obrien da 2 sene önce penn state çalştırdı.Onun için houston bu drafta hackenberg için çabalıyacaktır fakan ben hackenberg 2.tura kalırsa ramsin alabileceğini düşünüyorum hatta ilk turda wr seçip ikinci turdaki iki seçimini verip bir takımın ilk tur seçimini alıp hackenbergi seçebilir.

Rams ilk turdan QB seçecek olursa büyük ihtimalle Paxton Lynch'i seçer gibi geliyor. Jared Goff zaten ilk seçilen QB olur muhtemelen, Carson Wentz de son dönemde baya yükselişe geçti, bu durumda Lynch Rams'e kalır. Treadwell ve Mike Thomas haricinde ilk turda seçmeye değer bir WR de yok bence.
« Son Düzenleme: Ocak 26, 2016, 19:55:33 Gönderen: Run DMC »
Görkem Şahinoğlu
Oakland Raiders & Dallas Cowboys Yazarı

Çevrimdışı murat1690

• Rookie
  • *
    • Profili Görüntüle
Ynt: St. Louis Rams
« Yanıtla #46 : Ocak 27, 2016, 13:51:43 »
Rams ilk turdan QB seçecek olursa büyük ihtimalle Paxton Lynch'i seçer gibi geliyor. Jared Goff zaten ilk seçilen QB olur muhtemelen, Carson Wentz de son dönemde baya yükselişe geçti, bu durumda Lynch Rams'e kalır. Treadwell ve Mike Thomas haricinde ilk turda seçmeye değer bir WR de yok bence.
Olabilir tabi ki belkide 2.turdaki ikinci haklarını ilk turda daha yukarı çıkmak için kullanıp Treadwelli seçmek isteyebilirler.15.sıra seçim haklarına kadar düşmez bence Treadwell.2.turda da hangi qb kalırlarsa onu alırlar.

Çevrimdışı murat1690

• Rookie
  • *
    • Profili Görüntüle
Ynt: Los Angeles Rams
« Yanıtla #47 : Şubat 19, 2016, 23:16:07 »
Gün itibariyle rams chris long jared cook ve james laurinaitisi serbest bıraktı.Cook belki de rams tarihine aldığı para ve gösterdiği performansla kara bir leke olarak duracak.Gerçi son iki sezon nfl tarihinin belki de en kötü ofans takımıydık ama cook o paraları nasıl aldığını tennessee(!!) yıllarından jeff fishera sormak lazım.Longa gelince rams denince akla gelen oyunculardan biriydi fakat yaşı ve son iki sezondur yaşadığı sakatlıklar ve performans düşüklüğü ve salary captaki alacağı ciddi meblağ bu hareketi mantıklı bulduruyor.Laurinaitisi gelirsek bunu pek sindiremedim.Rams tarihinin tackle lideriydi.2016 da alacağı parada 6,5 milyon civarıydı(cook kalsaydı 8 milyon civarı alacaktı !!!!) hem LA deki ilk sezonda takıma liderlik etmiş olurdu.Bakalım bu karar kontrat yılında ki Jeff Fishera ne katacak.En fazla o ünlü bıyığının uçlarını aldırır.Bu hamlerle salary capte 24 milyon civarı boşluk kaldı o paralarda janoris jenkins ve trumaine johnsona gidicek marta şartlı serbestler.

Çevrimdışı Run DMC

• Site Yazarı
  • Pro Bowler
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #48 : Şubat 24, 2016, 17:55:04 »
Rams bu cap boşaltma hareketini sırf cornerback'lerini takımda tutabilmek için yaptı ama Long ve Laurinatis hem savunmanın hem de defansın liderleriydi. Özellikle Long, Quinn ile birlikte izlemesi çok keyifli bir oyuncuydu. Chris Long, Raiders efsanesi Howie Long'un büyük oğlu ve babasıyla aynı pozisyonun oyuncusu. Serbest kaldıktan sonra Raiders taraftarları resmen kampanya başlattı Oakland'a gelsin diye. Artık eski gücünde olmasa bile hala faydalı olacağını düşünüyorum ben (Tuck örneği  mesela). Oakland'a gelir ve baba yadigarı 75 numarayı giyerse müthiş olur.
« Son Düzenleme: Şubat 24, 2016, 17:56:55 Gönderen: Run DMC »
Görkem Şahinoğlu
Oakland Raiders & Dallas Cowboys Yazarı

Çevrimdışı Hakan Yilmazkurt

• Franchise Player
  • keep BILLeving!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #49 : Mart 05, 2018, 07:50:28 »
Offseason geyikleri vol.1; LA Rams Moskova'da kebapci acmis :)

https://i.hizliresim.com/RnpMmn.jpg

Çevrimdışı mightend

• Franchise Player
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #50 : Mart 05, 2018, 17:07:06 »
Haha! nerdeymis bu? afimoll city mi?
bu arada herhalde Turk acmis Turk kahvaltisi yaziyor!
Baris Ekim

• Franchise Player
  • keep BILLeving!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #51 : Mart 06, 2018, 07:58:13 »
Haha! nerdeymis bu? afimoll city mi?
bu arada herhalde Turk acmis Turk kahvaltisi yaziyor!

Vegas Kuntsevo

• Franchise Player
  • keep BILLeving!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #52 : Haziran 13, 2018, 12:21:18 »
http://www.nfl.com/news/story/0ap3000000936949/article/jury-orders-rams-to-pay-reggie-bush-125-million-for-injury

Emekli rb Reggie Bush, eski stadyumlarinda bench arkasinda bir yerde dusup sakatlandigi icin kendisine 12.5 milyon $ tazminat odeyecekler.
Ayni yerden qb Josh McCown da dusmus ve omzunu incitmis. Bunun uzerine yuzeyi yumusak malzeme ile kaplamislar. Nasil bir yer oldugunu merak ettim :)

Çevrimdışı oMinaL

• Veteran
    • Profili Görüntüle
Onur Murat İNAL

Galatasaray Tigers
Istanbul Cavaliers
Ege Dolphins

Çevrimdışı major

• Administrator
  • Pro Bowler
    • Profili Görüntüle
    • kaanozaydin.com
« Yanıtla #54 : Haziran 18, 2018, 14:22:25 »
Ben Josh McCown burada beyin sarsıntısı gecirmisti diye hatirliyorum, omzunu sakatlamis. O neden tazminat almamis anlamadim..

Kaan ÖZAYDIN

Copyright © 2006 - 2018 NFLTR™
SMF 2.0.2 | SMF © 2011, Simple Machines
Bu sayfa 0.091 saniyede 33 sorgu ile oluşturulmuştur