Facebook Twitter

NFLTR Forum Sayfaları

Haberler: Üyelerimizin imza bölümüne isim ve soyadlarını varsa oynadığı takımı yazmalarını önemle rica ederiz...
Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.

Gönderen Konu: LOST  (Okunma sayısı 2313 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı #12# umut

• Franchise Player
    • Profili Görüntüle
LOST
« : Aralık 07, 2006, 14:15:46 »
heryerde bir lost şöle lost böle almış başını giderken konyada istanbuldan uzak dakikalarımda nedense durup dururken en çok eksikliğini hissettiğim şey olmaya başladı bu dizi ilk iki sezon full bulmama rağmen dvd playerin okumaması ve sadece bilgisayarda izleme düşüncesi ile izlemeye başlayamadım. eli yüzü düzgün bir lost dvd si olan arkadaş var ise yardımlarını bekliyorum bende ki versiyon aynı zamanda türkçe altyazılı. ama başlamam ben bilgisayarda izlemeye taktım bir kere tv den izliycem.

ayrıca lost ile ilgili yorumlarınızı bekliyorum.
herkes kendi işini yapıp kendine baksa dünya ne güzel olurdu dimi yaaa.

***I LOVE MY TEAM & BROTHERS... ***

Çevrimdışı kartallar veteran 33

• Key Player
  • **
    • Profili Görüntüle
    • Kartallar Home
Ynt: LOST
« Yanıtla #1 : Aralık 09, 2006, 10:54:13 »
heryerde bir lost şöle lost böle almış başını giderken konyada istanbuldan uzak dakikalarımda nedense durup dururken en çok eksikliğini hissettiğim şey olmaya başladı bu dizi ilk iki sezon full bulmama rağmen dvd playerin okumaması ve sadece bilgisayarda izleme düşüncesi ile izlemeye başlayamadım. eli yüzü düzgün bir lost dvd si olan arkadaş var ise yardımlarını bekliyorum bende ki versiyon aynı zamanda türkçe altyazılı. ama başlamam ben bilgisayarda izlemeye taktım bir kere tv den izliycem.

ayrıca lost ile ilgili yorumlarınızı bekliyorum.

canım benim dvd den izlemek için divx oynatan dvd player bulman lazım orjinal dvd si sanırım henüz yok türkiyede evreden isteyecen artık :)

lost şimdiye kadar izlediğim kesinlikle en iyi dizi ilk 20 bölümü 1 gün içinde izledim ;) gururlumuyum hayır ... ama naparsın kışın alanya çok boş :)  i miss russians ;)
Kartallar

Çevrimdışı #12# umut

• Franchise Player
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : Aralık 09, 2006, 10:57:32 »
YA BENİM DVD PLAYER DİV-X DE OYNATIO AMA SIKINTI İÇİNDEKİ DOSYALAR ÇOK PARÇALI VE FARKLI BİR KODEK İÇERİYORMUŞ. DÜN ARKADAŞTA BAKTIK. ABİ BİDE TÜRKÇE ALTYAZILI Kİ TADINDAN YİNMEZ. GERÇİ BEN ALTYAZISIZ İZLEMEYE DE RAZIYIM. BAKALIM TAROT ALİ BİR AYAR ÇEKİCEK.
herkes kendi işini yapıp kendine baksa dünya ne güzel olurdu dimi yaaa.

***I LOVE MY TEAM & BROTHERS... ***

Çevrimdışı bospo

• BAŞAR ŞEN
  • Rookie
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : Mart 22, 2007, 16:48:38 »
yeşilçam yıllar önce yapıyordu bu konuyu abartılıydı ama yani tanıştığı adamla kardeş çıkan,gördüğü çocuğun babası falan çıkıyodu.
itiraf edelim bizde dalga geçiyoduk :D demekki yabancılar yapınca oluyomuş. çokta güzel olmuş ama.
BAŞAR ŞEN
EGE DOLPHİNS#36

Çevrimdışı kemal

• Rookie
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : Ekim 26, 2015, 16:27:56 »
Hocam internetten izleyin diziyi.
Lost dunyanin gelmis gecmis en iyi dizisi diziyi anlamak icin 2 defa izleyin. Dizi bitsin dediklerimi anlicaksiniz eminim

Copyright © 2006 - 2018 NFLTR™
SMF 2.0.2 | SMF © 2011, Simple Machines
Bu sayfa 0.156 saniyede 33 sorgu ile oluşturulmuştur