Facebook Twitter

NFLTR Forum Sayfaları

Haberler: Üyelerimizin imza bölümüne isim ve soyadlarını varsa oynadığı takımı yazmalarını önemle rica ederiz...
Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.

Gönderen Konu: Marmara Üniversitesi Amerikan Futbolu Kulübü  (Okunma sayısı 12166 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Cenk

• Rookie
  • *
    • Profili Görüntüle
  • TAFL Takımı: İstanbul Conquerors
Ynt: Marmara Üniversitesi Amerikan Futbol Kulübü
« Yanıtla #15 : Aralık 13, 2012, 09:04:36 »
Şurada 5-6 kişi şimdiden toplanmışsınız zaten, daha fazlasına ihtiyacınız yok ki. Bi' araya gelip dilekçe yazın ve verin okulun spor kulübüne, sonra da ilan ve afiş asarsınız okulun çeşitli yerlerine. Takım böyle kurulur, biraz emek vermek lazım :)
İÜ Conquerors #50

Çevrimdışı cemcem

• Rookie
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : Mayıs 11, 2013, 23:26:00 »
takım kuruldu mu ?

Çevrimdışı MertCagirici

• Rookie
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : Temmuz 22, 2013, 17:15:26 »
marmara üni.'ne bu sene başlayacağım eğer takım olarak bir oluşum varsa kesinlikle içinde olmak isterim.

Çevrimdışı Ozwizard

• Rookie
  • *
    • Profili Görüntüle
Ynt: Marmara Üniversitesi Amerikan Futbolu Kulübü
« Yanıtla #18 : Ağustos 17, 2015, 19:26:51 »
Merhaba. Bu sene marmara göztepe kampüsünde mühendislik fakültesine baslayacagim.
Spor gecmisi olan birisi olarak bu sporla ilgili bir aktivitem olmadi ancak amerikan futbolu takimi kurulursa dahil olmak isterim ve gerekirse kurulmasina yardimci olmak da isterim. Istanbulun gobegindeki bu kadar yuksek nufuslu ve sartlari elverisli (besyo kampusu) bir universiteden hevesli arkadaslari bulmanin pek zor olacagini dusunmuyorum. Eger hevesiniz ilginiz var ise bu basligin altinda toplanalim. Okullar acilinca bulusalim. Elimizdekilere bakalim bir.Tek yapmaniz gereken ortaya cikmak :)
« Son Düzenleme: Ağustos 17, 2015, 19:31:16 Gönderen: Ozwizard »

Çevrimdışı Marmara Griffons

• Rookie
  • *
    • Profili Görüntüle
  • TAFL Takımı: Marmara Griffons
« Yanıtla #19 : Şubat 09, 2017, 12:36:24 »
MARMARA ÜNİVERSİTESİ AMERİKAN FUTBOL TAKIMI KURULMUŞ OLUP, ADI MARMARA GRİFFONSTUR. SENEYE UNİLİGE KATILMAK ÜZERE ANTRENMANLARIMIZI ANADOLU HİSARI KAMPÜSÜNDE YAPMAKTAYIZ GELMEK İSTEYEN ARKADASLARIMIZ BANA 05342628670 VEYA haliluzald@gmail.com adresinden ulaşabilirler...

Çevrimdışı 0guzcan

• Rookie
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : Şubat 09, 2017, 12:54:36 »
MARMARA ÜNİVERSİTESİ AMERİKAN FUTBOL TAKIMI KURULMUŞ OLUP, ADI MARMARA GRİFFONSTUR. SENEYE UNİLİGE KATILMAK ÜZERE ANTRENMANLARIMIZI ANADOLU HİSARI KAMPÜSÜNDE YAPMAKTAYIZ GELMEK İSTEYEN ARKADASLARIMIZ BANA 05342628670 VEYA haliluzald@gmail.com adresinden ulaşabilirler...

Göztepe kampüsünden katılmak isteyen arkadaşlar vardı. Beykoz biraz ters olmasa 80 bin kişiden güzel bi' takım çıkar aslında. Ben de katılmak isterdim ama beykoza 2 saat uzaktayım malesef. Başarılar
Oğuzcan Türe

Copyright © 2006 - 2018 NFLTR™
SMF 2.0.2 | SMF © 2011, Simple Machines
Bu sayfa 0.135 saniyede 32 sorgu ile oluşturulmuştur