Facebook Twitter

NFLTR Forum Sayfaları

Haberler: Üye olmadan ve mesaj atmadan önce Forum Kurallarını okuyalım:
http://www.nfltr.com/forum/index.php?topic=54.0
Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.

Gönderen Konu: Karadeniz Teknik Üniversitesi Takım Kurma Çalışmaları  (Okunma sayısı 11194 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı fetiher

• Rookie
  • *
    • Profili Görüntüle
Ynt: Karadeniz Teknik Üniversitesi Takım Kurma Çalışmaları
« Yanıtla #15 : Temmuz 14, 2015, 06:07:27 »
Konu baya eski kalmış ama hala uğraşılıyorsa ben yardım etmeye hazırım. KTÜ gibi bir okulda nasıl amerikan futbolu olmaz. Kütahyası, ıspartası, antalyası yapabiliyorsa inatçı trabzon insanı çok daha rahat yapar. Kanım kaynıyor amerikan futbolu oynamak için, varsa beni duyanlar ULAŞIN BANA !
,
« Son Düzenleme: Temmuz 14, 2015, 06:08:34 Gönderen: fetiher »

Çevrimdışı fetiher

• Rookie
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : Temmuz 19, 2015, 01:50:20 »
Çoğu üniversitede bulunan bu eğlenceli sporda oynamak isteyen KTÜ'de bulunan arkadaşlarımızı takım kurmak için girişimde bulunmaya davet ediyorum. Akdeniz , ege, trakya, marmara ve iç anadolunun çoğu illerinde takımlar kurulmuş durumda fakat kararenizde yok denilecek kadar az takım var. Karadenizdeki başlangıcı belkide biz yaparız ve bu sporun gelişimine yardımcı oluruz. Amerikan futbolu için trabzondan çok katılım olacağını düşünüyorum.  Bu konu hakkında birseyler yapmak isteyen arkadaşları yardıma davet ediyorum.

Çevrimdışı burak korkmaz

• Pro Bowler
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : Temmuz 20, 2015, 09:43:15 »
Trabzon ve Samsun'da bu işe gönül vermiş bir ekip varsa bir kamp yapabiliriz. Size gönüllü olarak yardımcı olacak bir koç grubu ile oraya gelip sizinle kısa bir kamp yaparak çalışmalara başlayabiliriz. Durumunuz hakkında daha sağlıklı bilgi verirseniz iyi olur.

Bugün Temmuz 20, Agustos 1 milat olursa, Ekim 1'e kadar yapacaklarınızı 2 gün içinde buradan duyurun.

1 Ekimde okullar açık olacağından bir farkındalık kampanyası başlatın. İnsanlar orada olduğunuzu bilsin.

Sıkıntılı bir başlangıç olacağını düşünüyorum, bu sebeple belirli bir grup veya kimlikle anılmaktan kaçınmalısınız. Yani takımın herkese açık olduğunu insanlar bilsin.

Öyle yada böyle takımın okul tarafından kabulü şart ancak bunun olması için sizin ciddi olduğunuzu görmeleri gerekir. Cebinizden de para harcayacağınızı bilerek başlayın.

Çekirdek bir ekip lazım, bu illa 30 kişi olacak diye bir şart yok ancak çeşitli gruplardan takımı besleyebilecek bir grup olmalı.

Kaptanlık başkanlık sadrazamlık peşinde koşmayın, zaten az insan olacaksınız liderler grup içinden öne çıkarlar birbirinizi yemeyin.

Bir süre kimsenin sizinle resmi maç yapmayacağını bilerek çalışın umudunuz kırılmasın.

Erken uçak bileti alıp İstanbul İzmir Ankara veya hangi şehire ucuzsa bilet alıp başka takımlarla ortak antrenmana çıkmaya çalışın. Merak etmeyin yardımcı olacaklardır.

En önemlisi, ciddiye alınmak istiyorsanız ana işinizin öğrencilik olduğunu unutmayın. Başarısız öğrencilerin geyik topluluğu olarak değil, zeki çocukların sportif başarısı olmayı hedefleyin. Bunun zor olduğunu göreceksiniz. Ancak bunda ısrar ederseniz sürdürülebilir bir takım geleneği yaratırsınız. Sonuçta siz teknik üniversitesiniz.

neyse daha fazla şeyler var. Yazarsanız konuşmaya devam ederiz. Bence siz bu işi kotarabilirsiniz. Tabi eğer gerçek kişilerseniz. :)))

Çevrimdışı fetiher

• Rookie
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : Temmuz 24, 2015, 23:58:19 »
Bu spora emek vermiş büyüklerimizin destekleri sayesinde kurma çalışmalarına başlamış bulunuyoruz. Her türlü desteğe sonuna kadar açığız. Burada okuyan ve bu sporu oynamak isteyen çalışmalarımıza yardımcı olacak arkadaşları bize ulaştırmanızı isteriz.

Saygılarla...
« Son Düzenleme: Temmuz 25, 2015, 06:41:35 Gönderen: fetiher »

Çevrimdışı Creaker

• Rookie
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : Ağustos 12, 2015, 13:08:31 »
Ktü makina öğrencisi olarak ben de imkanlmarım ölçüsünde destek olmaya çalışırım tabi bir makina öğrencisinden ne beklendiğine bağlı bu da :D Malum bölüm dersleri biraz (!) ağır  :)

Çevrimdışı Burak61

• Rookie
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : Eylül 12, 2015, 12:24:34 »
Öncelikle iyi günler. Üniversiteyi bu sene kazandım ve amerikan futbolunda fazla tecrübem yok ama takımda yer varsa bulunmak isterim.

Çevrimdışı SemihBerat

• Rookie
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : Kasım 26, 2015, 03:50:03 »
tekrar merhaba arkadaşlar aradan iki sene geçmiş okula bir süre ara verdiğim için girişimlerimde yarım kalmıştı ama bu sene geri dönünce tekrar kanım kaynamaya başladı bir kaç haftadır etrafımdaki herkese takım kurma planımdan bahsediyorum ve güzel geri dönüşler alıyorum .
Burdada cevap yazan bütün ktü lü arakdaşlara sosyal medya aracılığıyla mesaj yolladım. umarım en kısa zamanda yüzyüze görüşüp ortak amaç doğrultusunda hareket ederiz.

Her zamanki gibi desteklerinizi bekliyoruz. Umarım aradan geçen zamanda istekleriniz kırılmamıştır.

Çevrimdışı angus52

• Rookie
  • *
    • Profili Görüntüle
  • TAFL Takımı: Warriors
« Yanıtla #22 : Mayıs 11, 2016, 12:38:55 »
KTU 61ers ??

Copyright © 2006 - 2018 NFLTR™
SMF 2.0.2 | SMF © 2011, Simple Machines
Bu sayfa 0.098 saniyede 32 sorgu ile oluşturulmuştur