Facebook Twitter

NFLTR Forum Sayfaları

Haberler: Üye olmadan ve mesaj atmadan önce Forum Kurallarını okuyalım:
http://www.nfltr.com/forum/index.php?topic=54.0
Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.

Gönderen Konu: Arel Reapers Destek İstiyor  (Okunma sayısı 3355 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı berkayogan

• Rookie
  • *
    • Profili Görüntüle
Arel Reapers Destek İstiyor
« : Kasım 30, 2014, 03:11:35 »
Merhaba, okulumuz da kurmaya çalıştığımız takımımız için okulla bütün görüşmeleri sağladık. Başta destek çıktılar. Ancak ödenek konusuna geldiğimizde yan çizdi okul. Sponsor bulabilcek durumdayız. Ancak okul sponspor kabul etmiyor. Daha ziyade bi getirisi olmayacağı için ödenek vermek istemiyolar. Okula bunu kabul ettirmemiz için ne gibi bi yol izleyebilirz. Neler yapmalıyız. Koçluk için Greg WOLFF ile görüştük eşi okulumuzda görev yapmakta zaten. Olumlu yaklaştı ve kabul etti. Lakin okul ödenek konusunda köstek oldugu için antreman yapmamıza bile musade etmiyor. Sizlerden ne gibi bi destek alabiliriz. Benim düşüncem okulda seminer tarzı bi etkinlik ayarlamak ve rektör ve kurucuyu davet etmek. Bu noktada sizin destekleriniz neler olabilir ? Teşekkürler şimdiden.
« Son Düzenleme: Kasım 30, 2014, 03:26:18 Gönderen: major »

Çevrimdışı wiildturkey

• Site Yazarı
  • Key Player
  • **
    • Profili Görüntüle
Ynt: Arel Reapers Destek İstiyor
« Yanıtla #1 : Aralık 06, 2014, 09:46:07 »
Merhaba Berkay,

Ben destek vermeye hazırım.  Nasıl bir desteğe ihtiyacınız var? 

Saygılarımla,

Ahmet İzer

Çevrimdışı berkayogan

• Rookie
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : Aralık 06, 2014, 16:00:01 »
Aslında neler yapabilceğimiz konusunda fazla bi fikrim yok yazmamın asıl nedeni de bu, neler yapmamız gerektiği hakkında bi kalıp oluşturursak daha sonrasında yardımlarınızla bunu okula kabul ettirebiliriz. İlgilenen kişilerin önerileriyle bi beyin fırtınası ortamı oluşturup birçok fikri ele alabiliriz

Çevrimdışı baret

• Rookie
  • *
    • Profili Görüntüle
  • TAFL Takımı: Antalyaspor
« Yanıtla #3 : Aralık 07, 2014, 00:03:16 »
Yaşadığınız zorlukları yaşamış bir takımın oyuncusu olarak birkaç fikir verebilirim.

Birincisi ve en önemlisi istemektir. Üniversite yönetimine ve Medikoya ne kadar çok istediğinizi gösterin. Spor yapmak isteyen 30-40 belki daha fazla kişiyi karşılarında görmeleri gerekir.(Bize saha vermediklerinde ve ekipman almayı reddediklerinde rektörün odasından görebileceği bir çim alanda ekipmansız çok antrenman yaptık mesela)

İkincisi , bir topluluk kurun. Üniversitenizde Müzik , Resim , Havacılık vb. topluluklar vardır. Ve bunlara harcamak üzere üniversitelerde bir ödenek olur. Sizde ''korumalı futbol topluluğu'' adı altında bir topluluk kurup,  bir akademik başkan ( Greg Wolf'un eşi mesela) bulmalısınız. Bu başkan sizin her işinizi çözeceği için Üniversitede ne kadar çok sözü geçerse o kadar iyi olur. Topluluk kurmak için hangi şartların arandığını Mediko'dan öğrenebilirsiniz.

Üçüncüsü , topluluk kurulduktan sonra ekipman aldırmak için Akademik Başkanınızında yardımıyla ikna,lobi çalışmalarına gidin. Lige katılım için 30 ekipmanın , top,forma, deplasman vs giderleri hakkında bütçe çalışması yapın ve bunu sunun. Bu bütçe için sponsor bulabileceğiniz için , Mediko'dan sponsorluk mevzuatını öğrenin. ( Bağış , Eğitime Katkı vs adı altında belki kabul ederler)

Dördüncüsü , B planı olarak üniversite takımı kuramıyor ama hali hazırda bir sponsor ve koç adayınız varsa Kulüpler ligine katılabilirsiniz. Spor kulüpleri dernek statüsünde olduğu için bir dernek çatısı altında bu işi yapabilirsiniz. Bunun içinde federasyondan bilgi alın.

Akdeniz Heroes 2008 -2014
Antalyaspor 2014-.....

Çevrimdışı berkayogan

• Rookie
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : Aralık 07, 2014, 02:47:05 »
Anlattıkların için teşekkür ederim,

Okulda amerikan futbolu kulübü kurduk ve 150 kişi gibi katılım oldu şuan 90 kişi kaldı ciddi bi istek mevcut bu konuda, bizim okulda antreman yapcak bi alanımız mevcut değil en fazla,  az sayıyla okulun basketbol salonunda yapabiliyoruz

Amerikan futbolu kulübü adı altında bi kulüp kurulu, Ayşen Wolff erasmus başkanı ancak desteği bi yere kadar onun da.

Bir bütçe çıkardık minimum giderlerle 2.el ekipman vs olsun. Kemal Gözükara her türlü sponsoru reddetmekte.

Kulüpler ligine katılımı düşündük ancak bunu ne derecede kaldırabiliriz bilmiyorum. Çünkü toplayacak bi godoman olmayacak takımda. 6 kişi falan toplamda bu oyunu oynayan sayısı onlar da zaten 1 sene bile sayılmaz oynadıkları. Elim kolum bağlı durmak da istemiyorum açıkçası. 90 kişiye bi söz verdim, ve bişeyler yapabilceğimizi bi yerlere gelebildiğimizi gösterdiğim sürece istekleri daha da artacak. Ama bunu hangi noktada okula kabul ettirebilirim tam olarak çözemiyorum. 90 kişiyi toplayıp kurucu ve rektörlüğe gitmek de kötü bi fikir gibi geliyor ancak en son nokta o olcak gibi duruyor

Çevrimdışı saldo

• Pro Bowler
  • Ya Savaşcısındır, Ya da Hiç Bir Şey..!!
    • Profili Görüntüle
  • TAFL Takımı: Gazi Warriors
« Yanıtla #5 : Aralık 08, 2014, 09:43:36 »
Rektöre değil, mütevelliye git ;)

Arel'de bütçenin kullımı Rektör oluru ile oluyorsa ne ala..ama sanmıyorum, mutlaka en son mütevellinin onayı olur..o yüzden sizin para kaynağınız mütevelli heyet başkanlığı ;)

Çevrimdışı Evre

• Evre Baltalı
  • Administrator
  • Pro Bowler
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : Aralık 08, 2014, 12:10:48 »
Üniversite ligi ilk hedef olmalı... Hali hazırda üni ligdeki takım sayısı belli... Antreman yapabileceğiniz bir saha bulmak şart... suni yada normal çim... Malzeme gelene kadar hedefiniz Flag futbol takımı olmalı. Ve antremana başlamanız lazım... Flag takımını hem erkek hemde bayan olarak idame edebilirsiniz. Bunu için istanbulun köklü takımlarından yardım istemekten çekinmeyin...
Yüzmeye devam et...

Çevrimdışı Einhajer

• Rookie
  • *
    • Profili Görüntüle
  • TAFL Takımı: Kocaeli Sharks
« Yanıtla #7 : Ocak 20, 2015, 01:04:37 »
Ben Kocaeli Sharks AFK'de WR olarak oynuyorum rookie olmama rağmen ben bile 5 yıllık takımda teknik olarak üstüne katılması gereken şeyler görüyorum. Siz bir adım attınız. Ekipman eksiğinizi tamamlarsanız logo tasarımı ve forma tasarımı yapmanız, oyuncu bulmanız ve daha önemlisi oyunculara bir şeyler katabilecek mevkii antrenörleriniz olmalı. İş zor ama bu işin okulda reklamını iyi yaparsanız çok seyirci toplarsınız. Benim gibi o Adana içli köftesine benzeyen topu ilk defa seçmelerde eline alan insanları yetiştirmek zaman alacaktır. ;D
Allah muvaffak eylesin.
Kocaeli Sharks WR #88
Ne olduğunu anlamadan bitecek...

Çevrimdışı kadir99

• #99 KADİR
  • Pro Bowler
  • KARTALLAR-CAVS-WARRİORS-KARTALLAR(***)
    • Profili Görüntüle
  • TAFL Takımı: SELÇUK KARTALLAR
« Yanıtla #8 : Ocak 20, 2015, 11:14:23 »
Bence Bir pro. takımın altında idman yaparak biraz pişin 2 yıl sonra hala istiyor olursanız ne yapacağınızı bilirsiniz zaten..
İlla takımı hemen kuralım diye kendinizi paralamayın.
Her şey den önce ekibinizi doğru oluşturun. Hepinizin kabul ettiği bir lider olsun.
Malzeme alma konusunda sıfır malzeme alacaksanız beraber alalım bende 10 set malzeme almayı düşünüyorum.
Evre kaptanın söylediklerine dikkat et.O en doğru yönlendirmelerde bulunur.
Verirse telefon numarasını iste aralarda ara istişarelerde bulun..
Numarasını vermezse ben veririm :) 8)
kolay gelsin...
AMERİKAN FUTBOLU BİR KÜLAH DONDURMAYA BENZER...
TATLİ OLAN KISMI BİTİNCE GERİYE SADECE SİVRİ BİSEY KALİR Kİ ONUDA HER ZAMAN YA KALBİNDE YADA KEMİKLERİNİN BİRİNDE SAKLARSİN...(PLATİN OLARAK):)
***I LOVE MY TEAM & BROTHERS... ***

Copyright © 2006 - 2019 NFLTR™
SMF 2.0.2 | SMF © 2011, Simple Machines
Bu sayfa 0.21 saniyede 32 sorgu ile oluşturulmuştur