Facebook Twitter

NFLTR Forum Sayfaları

Haberler: Üye olmadan ve mesaj atmadan önce Forum Kurallarını okuyalım:
http://www.nfltr.com/forum/index.php?topic=54.0
Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.

Gönderen Konu: NCAA Playoffs 2014  (Okunma sayısı 1559 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Run DMC

• Site Yazarı
  • Pro Bowler
    • Profili Görüntüle
NCAA Playoffs 2014
« : Aralık 12, 2014, 19:51:21 »
NCAA tarihinde ilk kez düzenleniyor ve bir başlığı hak ediyor. Dört takımın mücadele edeceği play off'ta Alabama Crimson Tide, Ohio State Buckeyes, Florida State Seminoles ve Oregon Ducks mücadele edecek. Alabama ve Ohio State'in karşılaşacağı Sugar Bowl'un galibi ile Florida State ile Oregon'ın karşılaşacağı Rose Bowl'un galibi şampiyonluk maçında karşılaşacak. Burada sohbet edebiliriz.
« Son Düzenleme: Aralık 12, 2014, 21:36:51 Gönderen: major »
Görkem Şahinoğlu
Oakland Raiders & Dallas Cowboys Yazarı

Çevrimdışı SKaldirimci

• Pro Bowler
  • Baltimore Ravens - Michigan State Spartans
    • Profili Görüntüle
Ynt: NCAA Playoffs 2014
« Yanıtla #1 : Aralık 13, 2014, 00:23:33 »
Florida State ne kadar her macini kazanmis olsa da bana gore bu sezonun Heisman'ini kazanicak olan Marcus Mariota ve ekibini durdurmakta basarili olamayacak. Her maci zar zor kazandilar ve karsilarina hic bu kadar efektif bir hucum cikmadi.

Ohio State ise 3. QB'siyle oynuyor ve Alabama gibi bir ekolun karsininda sanslari hic yok denecek kadar az.

Bence Alabama ve Oregon final oynar. Ama sonucu kestirmek cok zor cunku Oregon her ne kadar iyi olsa da Alabama bu maclarin takimi Notre Dame ile beraber tarihin en basarili programina sahip. Gonlumuzden Mariota'nin Heisman ile beraber Playoff kupasiyla NFL Draft'ina girmesi geciyor. Kendisini uzun zamandir takip ediyorum ve St. Louis Rams takimina cok yakistiriyorum ama tabiki onlara kalmiycak.
Süphan Kaldırımcı

Çevrimdışı Gorkem

• Franchise Player
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : Aralık 13, 2014, 11:02:01 »
Ohio State 3.QBsiyle oynuyor olabilir ama burslu Qbleri yani yeteneği olduğu kesin, ayrıca her Qbsine uygun sistemi oturtabildi Urban Meyer. Son maçlarında O-line Qblerini korumak ve cesaretlendirmek için elinden geleni yaptı. Savunmaya gelince de bu sene All-American DT ve DEleri var. Bu senenin en gelişme gösteren takımı bence Ohio State. Ama şöyle bir durum da var Urban Meyer en son Nick Saban'a karşı oynadığında footballu bırakmıştı ::)
Görkem Çıkrıkçıoğlu

Çevrimdışı omerb

• Franchise Player
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : Ocak 12, 2015, 21:35:16 »
Ohio State Urban Meyer ile beraber 3 yıldır bence ligin en güçlü 3 takımımdan tartışmasız biri. Sonunda championship game'e de çıkıyorlar. Bu akşam favorim -geçen sezon başında dediğim gibi- Ohio State. Gerçi Oregon da sağlam takım hiç belli olmaz.

Çevrimdışı SKaldirimci

• Pro Bowler
  • Baltimore Ravens - Michigan State Spartans
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : Ocak 12, 2015, 23:09:09 »
Ohio State Urban Meyer ile beraber 3 yıldır bence ligin en güçlü 3 takımımdan tartışmasız biri. Sonunda championship game'e de çıkıyorlar. Bu akşam favorim -geçen sezon başında dediğim gibi- Ohio State. Gerçi Oregon da sağlam takım hiç belli olmaz.

Chip Kelly'nin ektigi fidan sonunda agac oldu ama bakalim meyve verebilecek kadar olgunlasti mi? Bana kalirsa Mariota ayni Seminoles macindaki gibi yavas baslar ama sonradan acilir. Sonucta Big Ten takimi rakipleri yani sert ve fiziksel oynuyorlar. Oregon'un sezon icinde kaybettigi Arizona macina benzer bir mac izleyebiliriz fakat bu sefer Mighty Ducks kazanir diyorum.
Süphan Kaldırımcı

Copyright © 2006 - 2018 NFLTR™
SMF 2.0.2 | SMF © 2011, Simple Machines
Bu sayfa 0.097 saniyede 33 sorgu ile oluşturulmuştur