Facebook Twitter

NFLTR Forum Sayfaları

Haberler: Üyelerimizin imza bölümüne isim ve soyadlarını varsa oynadığı takımı yazmalarını önemle rica ederiz...
Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.

Gönderen Konu: NFLTR Podcast  (Okunma sayısı 41878 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Gacemer

• Key Player
  • **
    • Profili Görüntüle
Ynt: NFLTR Podcast
« Yanıtla #375 : Şubat 23, 2018, 16:24:38 »
Yeni sezon oncesi hemen her franchise icin takimdan kesilecek bir kisi tahmini, yorumlariniza acik:

1. Arizona Cardinals - rb Adrian Peterson
2. Atlanta Falcons - qb Matt Schaub
.
.
.

28. Washington Redskins - te Jordan Reed

Cleveland Browns- Hepsi  ;D ;D ;D
Bir Alex Smith değilim...49'ers.

Önder.

Çevrimdışı emrkse1

• Key Player
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #376 : Şubat 26, 2018, 15:08:19 »
Merhabalar;

-NFL takımlarının finansal açıdan nasıl yönetildiklerini merek ediyorum. Mesela bizim futbol kulüpleri kendim bildim bileli hep borç batağında. Abd’de bu iş nasıl yürüyor en başarılısından en başarısız olanına kadar takımların hepsi yüksek gelir elde ediyor mu? Borçlu takım olabiliyor mu?

-Bu sene sizce green bay drafttan bir qb seçmeli mi. Bu kadar iyi qb’nin girdiği bir draft senesinde üst sıralardan seçim hakkı olan packers, uzun vadeli düşünüp bir qb seçmesi çok mu sürpriz olur. Tıpkı rodgers gibi 3-4 senelik bir bekleyişin ardından starter qb olacak birini seçebilir mi packers sizce.

-son olarak sizce seahawks bir çılgınlık yapıp le’veon bell’i alabilir mi. Böyle bir hamle için neleri feda etmesi gerekir.

« Son Düzenleme: Şubat 26, 2018, 18:29:42 Gönderen: emrkse1 »
Emre Erköse

Çevrimdışı mightend

• Franchise Player
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #377 : Mart 03, 2018, 22:34:45 »
Selamlar,

oncelikle acilis muzikleri super olmus, yapan arkadasin eline saglik! muzik degince Eagles zaferinden sonra sizden "eyes of the tiger" beklerdim!

deginmeden gecemiyecegim! asagidaki konusmaniz cok iyiydi, sokakta birbirine dalasan cocuklar gibi :)

Kaan: sen orda spiner mi donduruyorsun!
Hilmi: sen de orda birsey tikirdatiyorsun :)

Bu arada ben tanidiklarima Moskova'ya yazin gelmelerini tavsiye ediyorum, yazin buralar cok daha guzel! bu arada dunya sampiyonasi disinda Mayis da Rams-Patriots maci oynanacak ona gelebilirsiniz! gerci gecen mayisda 4-5 santim kar yagmisti ki yaz da yaz gibi olmamisti, bi agustos ayinda biraz gunesli gunler gormustuk!
Baris Ekim

Çevrimdışı erdem

• Franchise Player
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #378 : Mart 04, 2018, 19:54:20 »
Yolculuklarımın zevkli geçmesini sağladığınız için çok teşekkürler 😀
Bu arada geçen podcasti dinlerken Hikmi’nin bir esprisi sonrası çok güldüm. Yanımdaki kız neye gülüyorsunuz falan dedi. Biraz konuştuk falan. Herkese bol hatunlu ortamlarda podcast dinlemeyi tavsiye ediyorum. 😃
Erdem Baysal

Çevrimdışı Gacemer

• Key Player
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #379 : Mart 06, 2018, 10:01:10 »
Görkem'in de katılacağını var sayarak biraz draft sorusu sorayım dedim.

-Combine sonrası mock draft tahminlerinde bir değişiklik var mı? (Görkem katılmıyorsa size sormuş olayım combine'da performansa göre yükselen-düşen olacak mı?)

-Cihan'ın da yazdığı gibi bir kaç yerde daha Josh Allen'ın birinci sıradan Browns'a gideceği söyleniyor. Amerika'nın Çankırı'sı Wyoming'den olduğu için midir bilmiyorum ama iyi bir combine geçirmiş olmasına sevindim. Ben de pek çok kişi gibi düşük pas isabetinin ana sebebinin birlikte oynadığı receiver'ların leş olmasından kaynaklandığını düşünüyorum. Boyu, posu, kişiliği ve kol kuvvetiyle öne çıkar diye umuyorum. Görüşünüz nedir?

-Hilmi'ye göre denizde kum NFL draftında RB ama özellikle Fournette, Kamara ve Hunt'ın geçen seneki etkisi de göz önüne alınırsa Pen State'li bir running back, Saquon Barkley 1. sıra eder mi?

-Geçen podcastde combinedaki kötü/iyi performansın çok bir gösterge olmadığı asıl önemli olanın takım yetkilileriyle yapılan röportajlar olduğunu söylemiştiniz? Bu röportajlarda neler konuşuluyor? Bunun da çalışma yöntemi var mı? (yoksa güzellik yarışmalarındaki bikinili kızların dünya barışı, açlık, küresel ısınma temalı standart laflarına mı bakılıyor?:))

İyi podcastler.

Önder.

Çevrimdışı Hakan Yilmazkurt

• Franchise Player
  • keep BILLeving!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #380 : Mart 11, 2018, 09:32:47 »
Gectigimiz sezona kiyasla yukselise ve dususe gececek takim tahminlerim asagida, yorumlarinizi bekliyorum...
(Simdilik tabii ki free agency uzerine, daha bunun drafti var)

Yukselise gececekler:
San Francisco 49ers - Jimmy G'nin potansiyeli malum, bir de wr Marquise Goodwin ile sozlesme uzatip cb Richard Sherman'i aldilar. 
Cleveland Browns - "Patron cildirdi" mottosuyla bir Cuma gecesi ligin altini ustune getirdiler. Ucu de cok guzel hamleler, en az 5 galibiyet alirlar diyorum.
Miami Dolphins - Ryan Tannehill'i unuttuysaniz kendisini hatirlatacaktir. de Robert Quinn guzel hamle, draft'ta saglam bir rb ile playoff'u zorlayacaklardir.
Buffalo Bills - Henuz kagit uzerinde starter qb'leri yok ama yeni front office kollari sivadigindan beri guzel isler yapiyor. Taylor'i gondermek cesur ama dogru bir karardi.

Dususe gececekler:
Minnesota Vikings - Case Keenum'un nesini begenmediler anlamadim, Kirk Cousins ile anlasacaklari soyleniyor, takimin kimyasi bozulacaktir.
Pittsburgh Steelers - Biliyorum yillardir ayaklari yere saglam basan bir takim ama Big Ben basta olmak uzere takim yaslaniyor, konferans 3.lugunden 5 veya 6.liga kadar gerileyebilirler diyorum.
Kansas City Chiefs - Hucumda Kareem Hunt ve Tyreek Hill super silahlar ama savunmalari dususte. Patrick Mahomes de buyuk soru isareti...
Tennessee Titans - Dususe gececeklerini dusunmemin nedeni rb DeMarco Murray'e yol vermis olmalarindan cok isimlerinin Tennessee Titans olmasi :)
« Son Düzenleme: Mart 11, 2018, 09:35:41 Gönderen: Hakan Yilmazkurt »

Çevrimdışı Gacemer

• Key Player
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #381 : Mart 13, 2018, 16:20:43 »
**Hakan Yalnızkurt'a cevaben:
Yükselecekler; Cleveland Browns? Geçen sene 0-16 ya. Daha ne kadar düşebilirsin ki? 1 galibiyet yeter  ;D
Düşecekler: Tennessee Titans? Jack Daniels'in yüzü suyu hürmetine sempati duyar insan  ;D

-Bunu yazdığım saate kadar sadece bir kaç takım üzerinden yürüyen Free agent piyasasında Browns ve 49'ers'ın akıllıca hareket ettiğini düşünüyorum. Her ne kadar daha sonra siteye yazdığı yazıda bunu bir mantık çerçevesine oturtmuş olsa da Kaan ilk twitinde Browns'un Tyrod Tylor hamlesini pek beğenmemişti. Belki sonradan değerlendirince kendisi de farklı düşünmüş olabilir ama ben daha ilk duyduğum anda Browns'ın 3 transferini de çok beğendim. Jarvis Landry ve Damarious Randall'a zaten laf yok diye düşünüyorum. Taylor'a gelince, umarım yanılırım ama ben Deshaun Kizer'dan bir halt olmayacağını düşünenlerdenim. İleride Michael Jordan'ı draft etmemiş Portland Trailblazers durumuna düşmek istemeyen Browns'ın bu seneki QB havuzundan bir QB alacağı zaten kesin gibi. Çaylak QB önünde 2. yılında ama çaylaktan beter bir Kizer yerine aklı başında sayılabilecek bir QB ile bir kaç yıl gidip ortaya bir Aaron Rodgers çıkarmayı umut etmek en iyisi. Bunun tek riski işte Hue Jackson. Adam devam eden kötü sonuçlardan sonra bu seneki draft QB'yi sahaya sürüp mundar ederse herşey alt üst olur ama bana sanki böyle yapmamak için Taylor gibi bir QB aldılar şeklinde geliyor. Umarım John Dorsey buna engel olur.

Bir 49'ers taraftarı olarak, geçmişine hürmet, Richard Sherman'ın gelişine çok sevindim. Gördüğüm kadarıyla sevinmeyen yok. Hatta Seahawks taraftarları bile sevinmiş  ;D Okuduğum kadarıyla 49'ers ile konuşmaya menajersiz, tek başına gelmiş. Hatta bu yüzden "Bir kontrat nasıl olmamalı"ya örnek bir kontrat imzaladığı söyleniyor. Bunun için Joe Thomas'la da atıştılar. Joe Thomas'a da ne oluyorsa? San Fransisko hem oyuncu hem de kontrat olarak kazandı diyorlar. Daha 30 yaşında. Bir savunma oyuncusu için yaşlı sayılmaz. Sakatlıktan düzgün dönerse güzel iş olacak gibi görünüyor.

Önder.

Çevrimdışı mightend

• Franchise Player
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #382 : Mart 14, 2018, 14:13:02 »
Herkese Selamlar,

umarim bugun podcast cekebilirsiniz, o kadar cok hareket olduki, sizin yorumlarinizla bu kadar hareketi anca sindirebiliriz.

Ancak ben Vikings takimini lanetliyorum! conferans finaline goturen kendi qb sini birakip play off bile yapamamis midyeciye o kadar para doktukleri icin bence bu seneden sonra vikkngs tepe taklak dusecek ve ilerleyen yillarda brownsin tahtina oturacak! 1 adama bu kadar para dokmenin alemi yok sonucta gecen sene rodgers sakatlandi noldu o kadar para havaya savurdun! Bence bu qblere bi ayar cekmeleri lazim! capin %15 onlara geri kalanini  52 adam paylassin!

Oyuncular (tabiki alternatifi olan oyuncular) transferde takim secerken daha cok neye bakarlar; takim yapisi, koclar, sehrin konumu iklimi vs., para para para! siz olsaniz neye bakardiniz?

ya bu arada bu takas olaylarini (fantezy dahil) gercekten anlamiyorum, ben G.M. olsam soyle dusunurum bir adam oyuncuyu gonderiyorsa orada bir bit yenigi vardir diyerek almam ama burada masallah biri gonderiyor oburu hemen kapiyor ilginc yani! burada bir laf var "pazarda iki salak vardir biri alan oburu satan" herhalde boyle birsey  :D

Ayrica cok kizli ortamlarda dinlemekle ilgili bir uyari yapmak isterim; mekan kadar zamanlama da cok onemli, gecenlerde sizi buz pateni kayarken dinliyordum ve tabiki ortamda cok da kiz vardi, ayni arkadas gibi bende bir espriye guldum(cok da sesli degil), sonasinda bir kizin kotu kotu bakislari dikkatimi cekti ama pek aldirmadim, sonradan arkadasin dediginden anladim ki kiz tam o sirada dusmus ben de yanindan gecmisim gulerek, o yuzden ters tepki de yapabilir! Bol ortamli kizlar icin uyarim ise sadece arkadas olun ;D

Gecen hafta yazacaktim sonra merak ettim tahmin edecekmisiniz diye, L.A. Rams ve N.E Patriots degil Koc Rams&Moscow Patriots Avrupa ligi maciydi sizi cagirdigim

Saygilar&Sevgiler

Baris Ekim

Çevrimdışı Gacemer

• Key Player
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #383 : Mart 14, 2018, 17:35:12 »
Zenginin malı züğürdün çenesini yorar demişler ya, şu Cousins'in aldığı paraya ben de çok taktım. Mightend'in dediği gibi, QB ücreti 30 milyona dayanmış ve Cousins gibi çapı belli adamın dahi şu an en üst seviyede kontrata imza attığı bir ortamda senelik 8-10 milyon dolarlık salary cap artışıyla bu işi çözemezler. Takım içi denge diye bir şey olmalı. Bir süre sonra QB'lerin aldığı maaşlar yüzünden takımın en önemli defans ya da hücum adamları artış alamadığında ya "alsın beyefendi kendi oynasın" tavrı koyar, ya da cap'inde boşluk olan bir takıma zıplar. Bu artış oranının soyunma odasında sıkıntı yaratacağını düşünüyorum. 30 milyon dolar almasın demiyorum da böyle dandik bir adam almasın bari ya. Bir de tamamı garanti. Allah belanı versin Vikings!! ;D ;D

Önder.

Çevrimdışı HereWeGo

• Franchise Player
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #384 : Mart 14, 2018, 21:56:15 »
Cok yaziliyor heryerde Cousins asagi yukari. Seneye bu laflari yemeyelim derim. Vikings zaten savunmasi ile cok mac kazanabilcek bir takim. Hani Kirk Cousins, Case Keenum kadar oynasa yine buralara gelebilir tabi Aaron Rodgers yine sakat olursa. Ben de tam tersine basarili olacaktir diye dusunuyorum ama bu sezon nfc north baya eglenceli bir yer olabilir.

Ben Graham'in buyuk bust potansiyeli oldugunu dusunuyorum. Cunku gecen sene bu zamanlar Bennett imzalandiginda da benzer bir hype olusmustu. Ama Rodgers TE'leri cok hedef alan bir QB degil sanki. Hani arada Richard Rodgers geliyor aklima ama Jermichael Finley'den beri ureten bir TE olmadi Green Bay'de. Ki onun da 2011 sezonu 767 yard 11 TD. Hani bir gronk degil. Siz ne dusunuyorsunuz dicem de muhtemeln konusmus olursunuz bu noktaya kadar.
Cihan Kaya

I do this for Aiur...

Çevrimdışı mightend

• Franchise Player
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #385 : Mart 14, 2018, 22:14:58 »
unutmadan Sn Ozaydin dogum gunun kutlu olsun, nice senelere...

bu vesile ile 1-2 soru daha sikistirayim araya, yanlis hatirlamiyorsam N.E. Patriots icin palazlanip para isteyenleri hemen gonderirler belichick gozunun yasina bakmaz diyorddunuz, ama sonucta bu adamlarda capi bir yere harciyorlar sonucta, bu durumu aciklarmisiniz.

Son olarak bugun bir video da bu seneki qb siralamasi gordum cok garip bir siralamaydi(rodgers ilk onda yoktu!) sizin siralamanizi da merak ediyorum ama bu sene 1 numara haric siralama tartismaya acik!
Baris Ekim

Çevrimdışı HereWeGo

• Franchise Player
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #386 : Mart 15, 2018, 19:24:01 »
Eger el altindan para alip bankaya yatirdiginda IRS bunu gorup ne ayaksin diye sorar. Vergisiz kazanc olayina girersen meclis senin icin yasa cikarmaz direk eyalet hapishanesine yollarlar. Tabi ki bunu anlayinca hemen NFL kontratlarindaki baska kaynaktan para almayacagim maddesi gelir birde kontrati bozdugu icin muhtemelen hem franchise, hem gm, hem oyuncunun hayati biter.
Cihan Kaya

I do this for Aiur...

Çevrimdışı HereWeGo

• Franchise Player
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #387 : Mart 20, 2018, 06:59:05 »
Ben yorumlarima devam edeyim biraz.

Kirk Cousins, plant based diet'a donmus Tom Brady'nin yolundan gidiyormus. Cousins, Keenum icin bi sey daha ekleyim Cousins demisken. Keenum'un iyi oyuncularin arasinda iyi oldugunu ama cevresindeki yetenegi yukari cekemedigini soyluyor nfl cevreleri. Ama Cousins da bunun tam tersine cevresindeki yetenegi gosteren bir oyuncu olarak soyleniyor. Ama burada Terrell Pryor diye gelmeyin adam rota kosamiyor. Atletik ama daha rota kosmayi, yon degistirmeyi ogrenmesi lazim. Daha Cousins muhabbetini uzatip baymayalim zaten en cok onu konustunuz.

Burfict yine 4 mac PED cezasi almis. Ama adama kizmamak lazim takim doktoru yanlis ilac vermis sanirim. Ama Marc Sessler tweet atti bu hafta burfict'in cezalarini toparlamis baya ilginc olmus.
https://twitter.com/MarcSesslerNFL/status/974705723711012864

Trubitzky'i de yerin dibine cakmis Kaan ama cocuk haketmiyor. Simdi kesinlikle hepimiz NFL'de coaching'in ne kadar onemli oldugunda hem fikiriz sanirim. Adamin kocu John Fox ve receiverlari yerlerde surunuyordu. John Fox, Jeff Fisher, Hue Jackson gibi adamlar oyuncu degerlendirtmiyor ki dogru durust. Bu sene Matt Nagy ve bu receiver kadrosu ile adamin cok daha iyi olacagini dusunuyorum. Bir de caylak oyuncuya Alex Smith demek cok sacma. Adam run run pass oynayan bir takimda 3. haklarda kafasina gore pas atacak bir oyuncu degil. Ama Nagy ile daha iyi islere gebe. Ben baya umitliyim Chicago'dan. Wentz kadar olmasa da iyi olur.

Bir de Gruden 1998'i geri getirmeye calisacagim falan demis basina. Lee Smith ve Derek Carrier diye iki tane inline TE aldilar. Bir de Dallas'tan full back almislar. Bildigin Jeff Fisher'in geri donusu olmasin Jon Gruden'da. Sonra 100 milyon dolar cope gidiyor.
Cihan Kaya

I do this for Aiur...

Çevrimdışı mightend

• Franchise Player
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #388 : Mart 20, 2018, 12:36:50 »
Selamlar,

oncelikle Hilmicim sali oldu yorum yok diye hayiflanmasin ozellikle de su siralar kendimden ornek vermem gerekirse  butun hareketleri gorelim son gun yazalim diye bakiyorum, herhalde herkes de ayni dusuncededir, sanki haftada sadece 1 kere yazma hakkimiz varmis gibi :)

Bundan sonra bir onceki podcastta yaptiginiz goy goya dokundurmasam daha iyi olacak nitekim bir hafta once yaptiginiz goy goyu unutuyorsunuz "bknz. Hilmi: bol ortamli kiz ne yaa!" bu bir ornek, ilk degil!

Buradan Jets'i tebrik ediyorum, sihirli fasulyeler icin inek sattilar! (bakalim Kaan bu repligi hatirlayacak mi? bu filmi de seyrettikten sonra bir taksici atar yapmadiysa hatirlayacaktir) gene yaptim!:)

Le'veon Bell franchise tag ile oynamam mi demis? oyle derse nolur?

Siz Browns GM i olsaniz su durumda 1. de mi yoksa 4. de mi qb secerdiniz?

Sevgiler&Saygilar.
Baris Ekim

Çevrimdışı mightend

• Franchise Player
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #389 : Mart 21, 2018, 14:06:01 »
Kesfedince bir kac kez yazabilecegimi bi seyler ekleyim dedim :)

Gecen podcastte Kaan; Tom Brady icin birayi 30 sn de icti deyince, adam zorlanarak icti vah yavrum diye gecirmistim icimden ama videoyu izledim, adam resmen 2-3 saniyede gomdu koca bardak birayi hatta icinde bir yudum falan kalinca onu da ziyan etmedi, bence bu adam futbolu birakinca alkole verecek kendisini :) digeri ise daha onceden saglik kitabi sudur budur cilek bile yemiyor dediginizde ben de cilekte bir sikinti var zanletmistim, megerse adam sadece sevmiyormus!

zay jones'un videosunu gormussunuzdur, bundan sonra bu adama ne olur?
Baris Ekim

Copyright © 2006 - 2018 NFLTR™
SMF 2.0.2 | SMF © 2011, Simple Machines
Bu sayfa 0.093 saniyede 33 sorgu ile oluşturulmuştur