Facebook Twitter

NFLTR Forum Sayfaları

Haberler: Forum Hakkında Soru-Sorunlarınız için:
http://www.nfltr.com/forum/index.php?topic=53.0
Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.

Gönderen Konu: NFLTR Podcast  (Okunma sayısı 43875 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı HereWeGo

• Franchise Player
    • Profili Görüntüle
Ynt: NFLTR Podcast
« Yanıtla #420 : Mayıs 03, 2018, 21:59:42 »
Ilgincmis liste. Belki de minimum accuracy mi demek lazim bilemedim ama onemli degil. Ben de biraz iddiali buldum dedigini sadece ondan boyle yazdim. Hilmi'nin de dedigi gibi Mayfield bu sinif icinde tight window throw dedigin NFL'deki gibi paslari en iyi atan QB. O yuzden zaten cogu takim Mayfield'i bu kadar onde tutuyor. Tamam fiery personality biraz emotional bir adam ama takim icin varini yogunu ortaya koyan bencil olmayan bir adam. Darnold bencil demiyorum bu arada. O da cok iyi ama Mayfield'in de begenilecek ve Darnold'tan daha iyi olabilecek pek cok ozelligi var. 

Sadece sunu soracagim. Sizce coaching, scouting'i yanlis cikartan birsey degil mi? Belki Cody Kessler'i Hue Jackson yerine Sean Peyton'a versen simdi cok farkli konusabilirdik diye dusunuyorum. Ne dersiniz?
Cihan Kaya

I do this for Aiur...

Çevrimdışı Hilmi

• Site Yazarı
  • Pro Bowler
  • Extrayı vermiyoruz beyler!!!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #421 : Mayıs 03, 2018, 22:35:14 »
Biriniz portakal, biriniz mandalina diyorsunuz. Accuracy ile completion % aynı şey değil (alakaları var gerçi, meyveleri ona göre seçtim zaten). Biri yetenek, biri istatistik.

Çevrimdışı HereWeGo

• Franchise Player
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #422 : Mayıs 04, 2018, 00:03:21 »
Biriniz portakal, biriniz mandalina diyorsunuz. Accuracy ile completion % aynı şey değil (alakaları var gerçi, meyveleri ona göre seçtim zaten). Biri yetenek, biri istatistik.

Adam hakli beyler
Cihan Kaya

I do this for Aiur...

Çevrimdışı major

• Administrator
  • Pro Bowler
    • Profili Görüntüle
    • kaanozaydin.com
« Yanıtla #423 : Mayıs 04, 2018, 00:42:37 »
Cihan sen Hilmi'nin kelime oyununu kacirmissin. Elma ile armut demiyor, portakal ile mandalina diyor. :)

Bu Mayfield muhabbeti onumuzdeki podcast'lerde devam edecek gibi. Aramizdan bazilarinin Pro Football Focus'un Youtube kanali gibi Mayfield hype trenine binmesini anlayabiliyorum. University of Texas El Paso Miners, Louisiana-Monroe Warhawks, Kansas Jayhawks, Tulane Green Wawe, Iowa State Cyclones gibi takimlara karsi filmleri izleyince etkilenmemek mumkun mu?
Kaan ÖZAYDIN

Çevrimdışı HereWeGo

• Franchise Player
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #424 : Mayıs 04, 2018, 06:35:16 »
Valla kucumsemissin bazi takimlari da her macta benzer performansi var. Benim izledigim  maclar arasinda Georgia, Ohio State, Virginia Tech gibi gayet iyi takimlarla oynadigi maclar da var. O takimlari da kucumsemezsin heralde. Bence hype train falan yok adam kotu degil sadece biraz farkli bakiyorsun gibi geliyor bana. Bir sans daha ver Mayfield'e sayin Ozaydin.
Cihan Kaya

I do this for Aiur...

Çevrimdışı Hakan Yilmazkurt

• Franchise Player
  • keep BILLeving!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #425 : Mayıs 09, 2018, 10:18:12 »
NFL'de ilk takimlarinda parlayan wide receiver'lar neden daha sonra transfer olduklari takimlarda ayni basariya ulasamiyorlar?
Aklima ilk gelenler Kelvin Benjamin, Jeremy Maclin, Victor Cruz, Terrelle Pryor, Anquan Boldin...
Diger pozisyonlar takimdan takima cok fark gostermezken WR'in bu kadar degismesi sadece coaching ile mi alakali?

Çevrimdışı mightend

• Franchise Player
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #426 : Mayıs 10, 2018, 21:54:34 »
Selamlar,

Falcons biri elit 2 iyi wr. Yanına ilk turdan wr. seçip bir de Matt'e "kafan rahat olsun bilader sen oynamana bak" der gibi sözleşme verdiler, ne dersiniz Falcons ofansi seneye uçar mı?

Big ben bu sene de bakalım 4-5 interception atınca "belki benden geçmiştir diyebilecek mı!"

Ingramin 4 hafta cezasından sonra ilk 4 hafta Kamara fantezyde iyi puan getireceğinden ilk 3 e girer mi?

Iyi haftalar
Baris Ekim

Çevrimdışı Gacemer

• Key Player
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #427 : Mayıs 11, 2018, 17:32:46 »
Combine'ların drafta etkisi oluyor mu? Hangi manada oluyor? Örnek verecek olursak, Combine da çuvallayana bazı adamlar ve draftta seçilme sıraları şöyle;
Billy Price,OG, (bench presde sakatlanıp devam edememiş) 1. tur 21. sıra
Calvin Ridley,WR, 1. tur 26. sıra
Ronald Jones,RB, 2. tur 38. sıra
Joshua Jackson,CB, 2. tur 45. sıra
Orlando Brown,OT, 3. tur 83. sıra (en medyatik çuvallayan adamdı kendisi)
Josey Jewel,LB, 4. tur 106. sıra
Maurice Hurst,DT, (combine sırasında düzensiz kalp atışları tespit edilmiş, medical fail) 5. tur 140. sıra
Luke Falk,QB, 6. Tur 199. sıra
Tarvarus Mcfadden,CB, undrafted (49ers)
ve en ilginci de koşu vs den kötü combine geçirdiği söylenen Baker Mayfield

Buna göre takımların takip edip de güvendikleri adamlar için combine sonuçlarını çok da takmadıklarını düşünüyorum. Sanırım sadece kafada şüphe yaratıyor ama bağlayıcı değil.

Not: 1- Hilmi Görkem'in giydiği polo daha ilk kez o gün giydikleri yeni Jandarma kıyafetiymiş. İç işleri bakanlığına bağlanınca emniyet mensubu gibi giyinmeye başlamışlar. Çok şıktı gerçekten.
2-Cher'in o albümündeki bütün şarkılar aynı melodiye yazılmış farklı sözler resmen. Hilmi'nin paylaştığı şarkıdan sözleri çıkarıp en az 3-4 farklı Cher şarkısının sözlerini koyabilirsin. Ama yine de eğlenceli hatundur vesselam.

Size de selam.

Bir Alex Smith değilim...49'ers.

Önder.

Çevrimdışı major

• Administrator
  • Pro Bowler
    • Profili Görüntüle
    • kaanozaydin.com
« Yanıtla #428 : Mayıs 15, 2018, 20:45:27 »
Arkadaslar, bildiginiz gibi gecen hafta yogunluktan cekemedik podcast'i. Isabet oldu konu birikti. Carsamba gecesi kaldigimiz yerden devam ediyoruz..
Kaan ÖZAYDIN

Çevrimdışı HereWeGo

• Franchise Player
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #429 : Mayıs 21, 2018, 21:52:55 »
Oneri: CFLTR ve MiLBTR podcast cekip malum sahsiyetleri orada konusabilir misiniz?
Cihan Kaya

I do this for Aiur...

Çevrimdışı Gacemer

• Key Player
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #430 : Mayıs 22, 2018, 17:19:37 »
- Cbssport sayfasında gördüm, 32 takımı sahip oldukları Qb, Rb ve Wr'lere göre analiz edip bir sıralama yapmışlar. Onların top 5'i, 1'den itibaren sırasıyla Steelers, Saints, Rams, Falcons ve Vikings. Sizin en iyi beş takımınız hangileri?

-Maç izlerken, hücum yapan takımda nelere bakıyorsunuz? Yani mesela Qb topu center altından alıyorsa nasıl bir oyun geliyor? Hangi oyunculara bakalım, Shotgun'da kimlere odaklanalım?

-Arada açıp Baker Mayfield'ın polisten yediği tackle'a bakıyorum da o kafayı yan tarafa vurduğu halde kasksız, korumasız nasıl hasar almadığına hayret ediyorum. Azıcık iyi çıkarsa önümüzdeki 5 yıl Kaan'ın Tebow'u savunduğundan daha büyük gayretle savunurum gibi geliyor :D Bir de John Dorsey'in draft gecesi Mayfield'ı aradığında "Baker... Mr. Dorsey, how are you?" cümlesine bayağı gülmüştüm. Bir insan neden kendisine Mr. Dorsey der ki? John Dorsey desene be adam....Neyse ölü sezon işte. En baba haber Reuben Foster'in kız arkadaşının yalan söylediğini kabul ettiğine dair ifade verdiğine ait haber. Az kalsın bir kaşar peyniri yüzünden 1. tur seçiminden olacaktık diyeceğim ama Foster'in son bir kaç aylık performansına bakınca bu ihtimalin devam etmediği de söylenemez.

Önder.

Çevrimdışı mightend

• Franchise Player
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #431 : Mayıs 24, 2018, 16:19:16 »
Uzun bir aradan sonra, protestolarla ilgili olasa da, nfl haberi Turk basininda

http://skor.sozcu.com.tr/2018/05/24/nfl-milli-marsta-diz-cokenlere-ceza-verecek-732070/
Baris Ekim

Çevrimdışı Vinegar Strokes

• Rookie
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #432 : Mayıs 30, 2018, 11:20:56 »
Selamlar,

Fantasy sezonu başlamaya yakın yahoo'da mock draftlar açılmış durumda.Rankinglerde Le'Veon Bell 1. sırada olmasına rağmen steelers'la olan durumu yüzünden draft etmek büyük risk midir.İl turdan alınacak oyuncu öneriniz var mıdır?

Patriots'ta Julian Edelman'ın dönüşü takımda nasıl etki yapar sizce? Brandon Cooks, Amendola'nın ayrılmasından sonra hücumdaki değişikler nasıl olacak?

Teşekkürler.

Çevrimdışı mightend

• Franchise Player
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #433 : Haziran 04, 2018, 15:11:07 »
Selamlar,

Kaan Hilmiye sesin bozuldu diyor, ama kaydi yapan Hilmi oldugu icin onun sesi sabit kaliyor, sanirim baglanti gidip geldigi anlarda Kaana sesi kotu gidiyor, halbuki kayitta kendi sesi kotu (anlasilir olsada) gelmeye basliyor  :D

Gecen sene olu sezonda takimlarin incelemesini yapmistiniz, 2 'serli olarak bu sene de dusunuyor musunuz, Bence division analizi olarak hizli bir sekilde de gecilebilir!

bu arada draft filminden bahsedince aklima geldi, hic pickup ile gezen bir GM var midir?

Saygilar&Sevgiler
Baris Ekim

Çevrimdışı Gacemer

• Key Player
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #434 : Haziran 06, 2018, 13:29:02 »
90'larda yirmili yaşlardayken kayakla atlama, bisiklet ve hatta curling de dahil sporun en az ilgi çeken branşlarını oturup izleyen birisi olarak eyç bi bi, iyi tivide NFL yayınları başladığında Ali Koç Fenerbahçe'ye başkan seçilmiş gibi sevinmiştim ;D Bunlar gece geç saatlerde televizyon seyretmenin şüphe yaratacağı dönemler zira tutti fruittiler, kırmızı noktalı filmler, şifreli Cine5 filmleri ve Yasemin Evcim'le gece jimnastiğinin havalarda uçuştuğu günler. Böyle bir dönemde gece yarısını bırak sabahlara kadar televizyon başında oturup genlerimizde olmayan bir sporu hiç kaynak olmadan, paylaşacak kimse olmadan seyredip sevenlerdeniz. HBB'de o programı kim yaptı, neden yaptı hiç merak etmedim.  35 yaş üstü NFL seven tayfanın bu sevgisinde ciddi emeği olduğunu düşündüğüm ve birinin adının Devrim olduğunu hatırladığım elemanlara sonra ne oldu hiç merak etmedim (sahi bilginiz var mı, ne oldu onlara?) ama bolca teşekkür ettim.

Şimdi sorum şu; bunca saçma sapan kanal içinde bir gün tekrar Türkçe Amerikan futbolu programı yapılır mı? Malum, youtube kanalı olmayana kız vermiyorlar, sizin kanal ne zaman geliyor?

Önder.

Copyright © 2006 - 2018 NFLTR™
SMF 2.0.2 | SMF © 2011, Simple Machines
Bu sayfa 0.098 saniyede 33 sorgu ile oluşturulmuştur