Facebook Twitter

NFLTR Forum Sayfaları

Haberler: Üye olmadan ve mesaj atmadan önce Forum Kurallarını okuyalım:
http://www.nfltr.com/forum/index.php?topic=54.0
Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.

Gönderen Konu: NFLTR Podcast  (Okunma sayısı 48726 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Vinegar Strokes

• Rookie
  • *
    • Profili Görüntüle
Ynt: NFLTR Podcast
« Yanıtla #465 : Ağustos 10, 2018, 17:55:32 »
Uzun sakatlıktan sonra bu sene geri dönüş yapacak Andrew Luck ve Ryan Tannehill  sizce bu sezon nasıl performans sergileyecek?

Twitter'daki Dez Bryant'ın Browns'a transfer olma muhabbeti da çok ilginç. Dez de gelirse tam bir hababam sınıfı olacak takım. Gelirse bu kadar arıza karakterler bir arada geçinmemesini izlemek eğlenceli olacak gibi.

Fantasy sotusuyla bitireyim: bu sene geçen yılın Jaguars savunması gibi etki yaratacak fazla puan kazandıracak defanslar hangi takımlardan çıkabilir? Genellikle son sıralardan draft edilse de play off lar için fark yaratacak pozisyonlar tight end, kicker ve defans bence çünkü oraya gelen takımların qb,rb ve wr dan alacağı puanlar takımlar arası fark yoksa ççok yakın değerlerde oluyor.

Çevrimdışı HereWeGo

• Franchise Player
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #466 : Ağustos 14, 2018, 02:54:36 »
Chad Kelly ne zaman starter olur ?
Cihan Kaya

I do this for Aiur...

Çevrimdışı mightend

• Franchise Player
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #467 : Ağustos 14, 2018, 22:08:15 »
Batum'dan Selamlar

oncelikle Kaan"in 31 takimin da superbowl sansi var ama Clevelad"in sansi yok demesine katilmiyorum, bears'in, bills'in (hakan kizma :) jets"in, chargers'in cok mu superbowl sansi var sanki! sonucta browns'da gecen sene ne kadar sabote edilse de takimi play off lara goturmus (tesbihde hata olmaz) qb'leri var, wr desen 2 tane canavar (siir mi yazsaydim :) kac senedir draftlarda toplanan defans ve ofansda o kadar yetenek, ben bu sene play off yaparlarsa sasirmam!

Ayrica Kaan “browns mac kazandi abi” dedi ama gecen sene 0-16 dan hemen once browns hazirlik maclarinda 4 de 4 yapmis 

Preseason"da butun mac olarak sadece hall of fame seyretme imkanim oldu ve orada bir kac kez adama girerken kaski hafif egdiklerinde personal foul caldiklarini gordum, diger macarin highlightlardan seyrettigim kadariyla da defans oyunculari haldir huldur eskisi gibi sanki pek yardirmiyorlar, ancak punt ve kick-off'da degisikliklerin cok da fazla bir etkisini hissetmedim,  sizin seyrettiginiz maclara gore yeni kurallarla ilgili degisiklikler oyuna etkilerini yorumlar misiniz?

preseasondan once 2. veya 3. qb olup da hazirlik maclarinda cosup starterliga yukselen oldu mu? eger qb lerden olmadiysa diger pozisyonlar da boyle br durum gerceklesti mi (tabiki sakatlik haric!)?

Bazi takimlar starter qb'lerini hazirlik maclarina cikarmazken bazilari cikartiyor, bunun nedeni nedir?

Saygilar&Sevgiler
Baris Ekim

Çevrimdışı HereWeGo

• Franchise Player
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #468 : Ağustos 19, 2018, 07:35:03 »

Cihan Kaya

I do this for Aiur...

Çevrimdışı major

• Administrator
  • Pro Bowler
    • Profili Görüntüle
    • kaanozaydin.com
« Yanıtla #469 : Ağustos 22, 2018, 00:39:15 »
Arkadaslar kaydi tamamladik, yarin sitede olacak podcast..
Kaan ÖZAYDIN

Çevrimdışı HereWeGo

• Franchise Player
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #470 : Ağustos 27, 2018, 22:18:36 »
shaq mason 50 milyon dolar. garda o para verilir mi?
Cihan Kaya

I do this for Aiur...

Çevrimdışı Hakan Yilmazkurt

• Franchise Player
  • keep BILLeving!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #471 : Ağustos 29, 2018, 09:49:04 »
Takimlar sozlesme imzaladiktan hemen sonra neden oyuncuya cikis verir? Iki uc ay neyse, denedik ettik takima uymadi filan denir de mesela gecen gun Lions, DE Ayers'i imzalar atildiktan 1 gun sonra salmis :)))
O gune kadar o kadar arastiriliyor videolar izleniyor butce gorusuluyor transfer yapiliyor, o gunun gecesi coach ruyasinda mi goruyor oyuncunun basarili olamayacagini?

Çevrimdışı Vinegar Strokes

• Rookie
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #472 : Ağustos 29, 2018, 11:11:47 »
Geçtiğimiz günlerde Jacksonville'de madden turnuvasında   shooting olayı yaşandı. Olay yerinde 3 kişi hayatını kaybetti. Failin turnuvada kaybetmeyi sindirememiş bir ouncu olduğu söyleniyor. Kişisel silahlanmanın neden olduğu bir olay daha. olay sırasında çekilen video'da oyuncunun üstüne lazer tutuluyor. ardından gelen sesler sonrasıgörğntğ kesiliyor. üstüne lazer tutulan oyuncu malesef hayatını kaybetmiş.

https://twitter.com/xxmdan/status/1033934307633639424

Çevrimdışı gaizka

• Rookie
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #473 : Eylül 04, 2018, 00:30:17 »
Colin Kaepernick‘in yeni Nike reklamını nasıl buldunuz?

Çevrimdışı oMinaL

• Veteran
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #474 : Eylül 04, 2018, 15:22:38 »
Hard Knocks harici bir de "Building the Browns" diye bir seri cekilmis. Baya basarili geldi biraz daha iceriden gosteriyor sanki durumlari. İzlemek isteyenlere.
Onur Murat İNAL

Galatasaray Tigers
Istanbul Cavaliers
Ege Dolphins

Çevrimdışı oMinaL

• Veteran
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #475 : Eylül 05, 2018, 12:00:59 »
Bir de "Special Philly" geliyormus. mus . mus.
Onur Murat İNAL

Galatasaray Tigers
Istanbul Cavaliers
Ege Dolphins

Çevrimdışı erdem

• Franchise Player
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #476 : Eylül 08, 2018, 07:19:39 »
Son zamanlarda podcast forumuna yazamadım, çünkü sorulacak sorum kalmadı :)
En son Frank Gore hall of fame'e girer mi diye soracaktım, sormadan cevapladınız.
Yine de Frank Gore hakkında 1-2 kelime ederseniz memnun olurum.

Foruma yazmasam da tüm podcastleri dinliyorum, çok teşekkürler.
Erdem Baysal

Çevrimdışı Gacemer

• Key Player
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #477 : Eylül 12, 2018, 10:03:48 »
Ben de Erdem gibi ölü sezonda soru sormayanlardanım ama sanırım ölü sezon sorularımı önceki sezonlarda sorup bitirmişim. Neyse yine de her bir podcast'i zevkle dinledik ve yeni sezon çok şükür başladı.
İşte sorular;

-Önceki senelerden biliyorum ve muhtemelen bu podcast'te de bunu tekrar söyleyeceksiniz ki ilk 3-4 hafta ilerisi için çok net bilgi vermez. Yine de ilk haftadan sonra " ya sanırım şu takım hakkında yanılmış olabilirim (olumlu/olumsuz)" dediğiniz bir takım var mı? Yoksa ben daha beklerim kardeşim mi diyorsunuz?

-Sam Darnold daha ilk pasında Pick Six'i gömdüğünde Kaan Özaydın'ın gözünden bir damla yaş geldiği doğru mu? ;D Şaka bir yana, kısa bir Darnold, Mahomes, Josh Allen değerlendirmesi yapar mısınız?

-James Connor'un bu performansından sonra ve Steelers O Line'ı küstürdüğü de düşünülürse Le'veon Bell ve Steelers için en iyi senaryo nedir?

-Joe Flacco elit midir? :D :D :D Lamar Jackson'ın gelişi Flacco'ya yaramış diyebilir miyiz? Yoksa bu performansın tek sebebi Bills'in aşırı kötü olması mıydı?

Teşekkürler.

Bir Alex Smith değilim...49'ers.

Önder.

Çevrimdışı erdem

• Franchise Player
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #478 : Eylül 12, 2018, 12:44:32 »
Geçen ‘the herd’ programının sunucusu Colin Cowherd, John Gruden’ın Raiders’te başarılı olamayacağını söyledi. Çünkü bu kadar otoriter ve iletişimi sıkıntılı birinin günümüz oyucularıyla anlaşamayacağını söyledi. İlk izlenimler de çom köt Gruden adına. Sizin görşünüz nedir?
Erdem Baysal

Çevrimdışı mightend

• Franchise Player
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #479 : Eylül 12, 2018, 21:15:50 »
Selamlar,

Ilk haftanın ardından merak ettigim Kaan Özaydın hala 31 takımda superbowl şansı olup browns'in olmadigini mi dusunuyor?

Sevgiler&Saygilar
Baris Ekim

Copyright © 2006 - 2018 NFLTR™
SMF 2.0.2 | SMF © 2011, Simple Machines
Bu sayfa 0.146 saniyede 33 sorgu ile oluşturulmuştur