Facebook Twitter

NFLTR Forum Sayfaları

Haberler: Üye olmadan ve mesaj atmadan önce Forum Kurallarını okuyalım:
http://www.nfltr.com/forum/index.php?topic=54.0
Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.

Gönderen Konu: NFLTR Podcast  (Okunma sayısı 41883 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Vinegar Strokes

• Rookie
  • *
    • Profili Görüntüle
Ynt: NFLTR Podcast
« Yanıtla #480 : Eylül 13, 2018, 16:59:05 »
Selamlar,

Hilmi abiye şunu sormak istiyorum. Packers'ın yeni wide receiver Equanimeous Tristan Imhotep  St. Brown takıma bu sene katkı verir mi?

Elemanın babası  mısır tanrıları ve futbola baya ilgili olmalı ki Imhotep'in kardeşleri de kolejde wr oynuyor. Osiris  Stanford Cardinal'da Amon-Ra ise USC Trojans ta oynuyormuş.
https://en.wikipedia.org/wiki/Equanimeous_St._Brown

ilk sorum biraz trollük amacıyla sordum ama ikinci olarak şunu sorayım Hue Jackson neredeyse 3 senedir maç kazanamıyor ama halen head coach olarak Browns'un başında. Son yıllarda Brownsta çorap değiştirimiş gibi qb değişiyor ama hc aynı bunun bir sebebi var mı? Adam Alex Ferguson'un kariyerini tersten yapacak resmen.
« Son Düzenleme: Eylül 13, 2018, 17:01:39 Gönderen: Vinegar Strokes »

Çevrimdışı Gacemer

• Key Player
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #481 : Eylül 19, 2018, 12:28:16 »
-Sitedeki Libertizan'ın 3. sorusuna atıfla başlayayım. Demiş ki "3-) clevland için iddia ya girdik biliyorsunuz -6 maç üstü gacemer abi ile bizim- 2 maçta kıl payı clevland kazanamadi. Bundan sonra ne olur. Clevland neyin serisini yakalar maglubiyetlerin mi yoksa galibiyetlerin mi?"
Bana göre Cleveland'ın önündeki 3 maç (Jets, @Oakland, Baltimore) üst üste olmak üzere Atlanta, ve @Houston maçlarını alacağını düşünüyorum. 6. hafta evindeki Chargers maçını da almayı başarırsa 6,5 galibiyet olur. Siz ne dersiniz?

-Hafta sonu Josh Gordon'un takımdan kovulduğunu okuduğumda bu Gordon'a Hasan Ali Kütük'e etmediğim kadar sövdüm. Bir de kalkmış beni bağrına bastığı için Cleveland şehrine şöyle teşekkür ederim de böyle müteşekkirim diye twit atmış. Ya kardeşim bu şehir seni kaç aydır bekledi. Tüm salak saçma cezalarına göğüs gerdi. Şimdi tam takıma katkı vereceğin zaman -artık kim bilir ne yaptın da adamların canına tak ettirdiysen- takımdan kovuldun. Bu kadar geri zekalı bir insan nasıl olabilir ya? Ayak serçe parmağını salon sehpasına vurursun, çorapla ıslak terliğe basarsın inşallah. Soru: Bu durum Browns'u nasıl etkiler (lütfen gülmeden, ciddi cevap verin)? Söyleyin doktor bey, Browns hala 6 galibiyet alabilir mi?:)

-Fitzpatrick'in şu iki haftalık performansını gördükten sonra bu hafta kaybetse bile Winston geri döndüğünde takımın Qb'sinin Fitzpatrick olması gerektiğini düşünüyorum, sizin fikriniz nedir? Ama cevap vermeden önce şu iki resme de bir bakın derim ben. ;D ;D

-Görkem Kemer'i özlüyor muymuş diyerek ona da bir soru sorayım, Raiders play off yaparsa Gruden kendini affettirmiş olur mu, Mack'in gidişinden sonra başarı kriteri nedir?

-Son soru, S. Barkley'in defansı yararak koşmaktan çok pas alarak koşmasının nedeni O-Line'ın ona lazım olan boşlukları yaratacak kadar iyi olmaması mı yoksa Barkley'in ürkekliği mi? koşu+pas toplam yardı iyi ama sanki daha büyük beklentiyle gelmişti.

İyi yayınlar.
Bir Alex Smith değilim...49'ers.

Önder.

Çevrimdışı ontario

• Rookie
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #482 : Eylül 19, 2018, 16:52:59 »
Selamlar,

Ben de Önder’e katılıyorum. Bu performans ile Fitzpatrick’in kesilmesi büyük haksızlık olur. İnşallah TB bu şekilde gider de güzel bir hikaye olur.

Sorularıma gelince ne olacak bu Eli Manning ve Russel Wilson’ın hali? Adamlar çaresizce dayak yemekten maç boyu ayakta duramadılar. Eli, “tek suçlu OL değil” gibisinden konuşmuş ama özellikle NY Giants’ın iki haftada hücumda bu kadar sıkıntı çekmesinin sebeplerini değerlendirir misiniz?

Uzun diz sakatlığından dönen QB’lerin sakatlık öncesindeki performanslarının çok altında kalmalarının sebebi sizce nedir? Son yıllarda aklımda kalan örnekler Joe Flacco, Carson Palmer, Ryan Tannehill, Marcus Mariota ve bu sene DeShaun Watson... acaba tekrar sakatlanma korkusu mu bu kadar etkiliyor performansı? Yoksa oynama alışkanlıklarını mı receiverlar ile uyumlarını mı kaybediyorlar?

Cleveland Josh Gordon için daha fazlasını alamaz mıydı?

Herkese iyi haftalar

Onur Aşar

Çevrimdışı major

• Administrator
  • Pro Bowler
    • Profili Görüntüle
    • kaanozaydin.com
« Yanıtla #483 : Eylül 20, 2018, 22:14:26 »
Arkadaslar podcast sitede. Bu bolumde bir videodan bahsettik, izlemek isteyenler icin linki buraya birakiyorum: https://www.youtube.com/watch?v=eS_K3dGOKX8
Kaan ÖZAYDIN

Copyright © 2006 - 2018 NFLTR™
SMF 2.0.2 | SMF © 2011, Simple Machines
Bu sayfa 0.112 saniyede 34 sorgu ile oluşturulmuştur