Facebook Twitter

NFLTR Forum Sayfaları

Haberler: Forum Hakkında Soru-Sorunlarınız için:
http://www.nfltr.com/forum/index.php?topic=53.0
Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.

Gönderen Konu: NFLTR Podcast  (Okunma sayısı 48819 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Hakan Yilmazkurt

• Franchise Player
  • keep BILLeving!
    • Profili Görüntüle
Ynt: NFLTR Podcast
« Yanıtla #495 : Ekim 16, 2018, 14:16:57 »
Josh Allen'in kosarken havalanmasini nasil unutursun!!!

Onu da sayardim ama iki hafta sonra Marcus Mariota Matt Milano'nun uzerinden ayni sekilde atlayinca kiymeti bir anda azaldi..
https://www.youtube.com/watch?v=EBGwzystiEU (05:27'de)

Çevrimdışı mightend

• Franchise Player
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #496 : Ekim 17, 2018, 13:34:50 »
Selamalar,

Aaron Rodgers sanki biraz kendisine mi oynuyor! yani snaptan sonra kisa ve kesin pas yerine uzun ve efsane paslar atmaya calisiyor bu paslar yerini bulursa maci cok rahat aliyorlarama olmayinca son ceyrek takim gerideyse tik tik tik yerinde paslar atmaya basliyor ve sonrasinda yakalayabilirse maci aliyorlar yoksa kaybediyorlar, ne zaman bir greenbay maci seyretsem sanki ayni seneryo oluyor gibi geliyor sadece bana mi boyle geliyor!

Sanirim bye haftasindan sonra Bell donuyor, orada ortam nasil olacak, hic bir sey olmamis gibi devam mi edecekler? eger geri kalan sezonda tepe tepe kullanmaya baslarlasa Bell yok kardesim bu boyle olmaz der mi? yoksa versinler bana butun toplari ne kadar kendimi gosterirsem o kadar iyi kontrat alirim diye mi dusunur? ve su saatten sonra steelers'da kalma ihtimali olur mu?

Tom Brady'siz bir Belichick mi seyretmek istersiniz, yoksa Belichick'siz bir Tom Brady mi (bir kac mac degil bir kac sezon!)? Aslinda en guzeli karsi karsiya gelmeleri ama bu sanirim imkansiz! Ben Belichick'siz bir Tom Brady isterdim cunku buyuk ihtimal digerini gorecegiz!

Bu haftaya kadar hala guc siralamasinda yerine koyamadiginiz ne yapacagi belli olmayan takimlar sizce hangileri?

Saygilar&Sevgiler
Baris Ekim

Çevrimdışı ontario

• Rookie
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #497 : Ekim 24, 2018, 22:34:49 »
Selamlar,
NY Giants’da Eli Apple ve Damon Harrison ile başlayan temizlik harekatı devam eder mi? Örneğin Eli Manning takas edilebilir mi? (Bana göre E.Manning Jacksonville’e gayet güzel uyar.) Bu takaslardan sonra Giants için “tanking” yapıyorlar diyebilir miyiz?

Aynı şekilde Arizona Cardinals için de Patrick Peterson ve David Johnson için takas ihtimali görüyor musunuz?

Muhtemelen ilk bölümde konuşmuş olursunuz ama Tennessee Titans’ın Chargers maçının sonunda 2-pt conversion denemesi saçma değil miydi?

Cevaplar için şimdiden teşekkürler,
Onur Aşar

Çevrimdışı elegant

• Rookie
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #498 : Ekim 29, 2018, 20:31:15 »
Merhaba forumda yeniyim ama podcastlari spotifydan takip ediyorum. Çarşamba günü yayınlanmaları da güzel olur. Sorum şu Stephen A. Smith bu adam Aaron Rodgers'a neden bad man diyor.

Çevrimdışı Vinegar Strokes

• Rookie
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #499 : Ekim 31, 2018, 15:35:20 »
Selamlar,

NFL olsun NCAA kolej ligi olsun gördüğünüz en iyi trickplay hangisiydi?

Carolina Panthers little giants filminden "Annexation of Puerto Rico" oyunun bir benzerini yapmıştı mesela.

https://www.youtube.com/watch?v=Nn4cioLwa30

Çevrimdışı mightend

• Franchise Player
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #500 : Ekim 31, 2018, 19:34:10 »
Selamalar,

Aaron Rodgers sanki biraz kendisine mi oynuyor! yani snaptan sonra kisa ve kesin pas yerine uzun ve efsane paslar atmaya calisiyor bu paslar yerini bulursa maci cok rahat aliyorlarama olmayinca son ceyrek takim gerideyse tik tik tik yerinde paslar atmaya basliyor ve sonrasinda yakalayabilirse maci aliyorlar yoksa kaybediyorlar, ne zaman bir greenbay maci seyretsem sanki ayni seneryo oluyor gibi geliyor sadece bana mi boyle geliyor!

Sanirim bye haftasindan sonra Bell donuyor, orada ortam nasil olacak, hic bir sey olmamis gibi devam mi edecekler? eger geri kalan sezonda tepe tepe kullanmaya baslarlasa Bell yok kardesim bu boyle olmaz der mi? yoksa versinler bana butun toplari ne kadar kendimi gosterirsem o kadar iyi kontrat alirim diye mi dusunur? ve su saatten sonra steelers'da kalma ihtimali olur mu?

Tom Brady'siz bir Belichick mi seyretmek istersiniz, yoksa Belichick'siz bir Tom Brady mi (bir kac mac degil bir kac sezon!)? Aslinda en guzeli karsi karsiya gelmeleri ama bu sanirim imkansiz! Ben Belichick'siz bir Tom Brady isterdim cunku buyuk ihtimal digerini gorecegiz!

Bu haftaya kadar hala guc siralamasinda yerine koyamadiginiz ne yapacagi belli olmayan takimlar sizce hangileri?

Saygilar&Sevgiler
Selamlar

Yukaridakini yazdigimda Hilmi yoktu o yuzden ilk sorumu onun da cevaplamasini isterim, Aslinda bu hafta Aaron macin basindan itibaren oynamasi gerektigi gibi oynamaya Calisti, ama zaten bu maci almasi mansetlere cikmasi icin yeterli oldugundan bu sekilde oynadigini dusunuyor ve oyuncu olarak ne kadar sevsemde kisilik olarak bir megaloman oldugunu dusunuyorum! Ayni eski BJK'li Sergene benziyor! bence disaridan bakildiginda mccarthy'i takmadigi hissiyati veriyor, diger elit dedigimiz qb'lerde ne brady'de ne de Drew'da bence boyle bir goruntu yok!

Hazir konu acilmisken bu haftaki greenbay rams maci hakkinda uzerinde durulacak noktalar vardi ki siradan gidecek olursak; oncelikle safety pozisyonun da kosmak mi gerekirdi eliniz de Aaron gibi bir qb karsi tarafta rams gibi bir DL varken (bu arada bir 1. tur daha eklediler oraya oldu 4 birinci tur, olurda playofflarda karslasirlarsa herhalde bu sefer yapmazlar ayni seyi!) yapilirmiydi boyle bir hareket, yoksa tam tersi herkes boyle yapacaklarini dusunurken ters koseye mi yatiralim diye dusunduler?
 ikinci olarak packers defansi cok asiri miktarda blitz yaparken normalde basarisiz olup iyi bir qb olarak dusundugumuz Goff'un bu tip hareketleri cezalandiracagini dusunurken, packer defansi blitzlerinde genelde basarili oldu, acaba Goff aslinda kof mu cikti :)

Macin sonunda Gurley'in hareketi de garip degilmiydi end zone'a girip sayi yapmak varken zamani gecirmek istedi, ne yani sayi alip da son 20-30 saniyeye 9 sayi farkla girseydi tehlikeye mi atardi maci!!!

En garibi de Rams kazanip 8-0 gibi harika Packer kaybedip 3-3-1 gibi tehlikeli bir duruma gelirken Rams icin az da olsa acaba dedirtirken Packer daha fazla umut vermis olmasi degil mi :)

Son olarak boyle fantastik macin ardindan fantastik bir soru; oyle olduki bu maci canli seyretmediniz, spoyler da yemeden bu aksambanttan  seyrediyorsunuz ama oglen vakti ogrendiniz ki Montgomery takas olmus, maci seyrettiniz bitti  ve gecen haftaki chad kelly olayi gibi Montgomery sizin solanda oturuyor, gecen hafta chad kelly icin sarfettiginiz hosgoruyu gosterip cay kahve mi ikram ederdiniz yoksa supurgeyle kovalar miydiniz :)

Bu hafta greenbay'i kafaya taktim galiba :)
« Son Düzenleme: Ekim 31, 2018, 20:15:56 Gönderen: mightend »
Baris Ekim

Çevrimdışı mightend

• Franchise Player
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #501 : Ekim 31, 2018, 20:13:01 »
Gecen hafta Amari icin yaptiginiz yorumlar beni acikcasi biraz sasirtti! Bence Amari icin son 1,5 yilina bakildiginda alinan 1 tur hakki Oakland acisindan cok iyi bence, gerci bakarsiniz Amari cikar bundan sonra canavar gibi oynayabilir ama bu sans seneye 1. turdan alinacak oyuncunun verecegi katki sansindan daha buyuk oldugunu dusunmuyorum, acaba bu sekilde dusunmenize neden Mack'dan dolayi grudena olan onyarginiz mi?

Sonunda beklenen son geldi ve Hue Jackson kovuldu ancak ilginc olan sirasiyle 1-15 ve 0-16 olan 2 mukemmele yakin sezonlardan sonra degilde 2-5-1 gidip de ufak tefek seyler yolunda gitse su anda 5-2 olabilecek sonucun ardindan kovulunca biraz ilginc olmasi, 0-16 yaparken hic bir umut olmamasindan dolayi durumu alttan alip, sonuclar iyilesince biz coachingi biraz degistirirsek daha iyi oluruz diye mi dusunduler, yoksa sonucun adamlar icin hic onemi yok kavga gurultuye mi gelemiyorlar :)

Son olarak AFC'de durum az-cok belli gibiyken sizce NFC'de wild card hangi division'dan cikar?

kusura bakmayin bu hafta biraz yordum!

Saygilar&Sevgiler
Baris Ekim

Çevrimdışı mightend

• Franchise Player
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #502 : Ekim 31, 2018, 20:17:53 »
son olarak unutmusum yazmayi, bills macinda allen'a false start verdiler, anlamadim, bir qb nasil false start yapabilir?

Su soruda karambole gelmisti  ::)
Baris Ekim

Çevrimdışı kayabash

• Rookie
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #503 : Ekim 31, 2018, 22:05:40 »
Merhaba
Takasların son gününe gelirken Eagles'ın G.Tate, Texans'ın D.Thomas ve Ravens'in T.Montgomery takaslarını geldikleri ve gittikleri takımlar açısından  yorumlarmısınız. Özellikle Packers'ın RB pozisyonu (benim görüşüme göre)  oldukça  zayıfken  buradan bir oyunucuyu göndermelerinin altında  bilmediğimiz (varsa da sanırım ben takip edemedim) bir neden mi var? Teşekkürler.
Nashville (Titans) / Oakland - Las Vegas (Raiders)

Çevrimdışı ontario

• Rookie
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #504 : Kasım 01, 2018, 16:22:13 »
Selamlar,

Sezonu yarılamak üzere olduğumuz şu dönemde, NFC’den Rams ve Saints AFC’den de Patriots ve Chiefs haricinde super bowl için sürpriz yapabileceğini düşündüğünüz başka adaylarınız var mı? Bildiğim kadarıyla 2007 Giants ve 2010 Packers’dan bu yana 5. Ya da 6. Sıradan play off’a girip super bowl’a giden bir takım olmadı.

California, Florida, Texas gibi sıcak iklimlerde bulunan takımların oyuncuları soğuk iklimlere maça gittiklerinde çok büyük sıkıntı yaşıyorlar mıdır? Yoksa diğer takım da aynı soğukta oynadığı için şartlar eşit midir? Bu kadar büyük sıcaklık farklarının performanslar üzerinde ne kadar etkisi vardır?

Yine muhtemelen ilk bölümde konuşmuş olursunuz ama LA Rams’in bu kadar kaliteli oyuncuyu bir araya toplayabilmesinin artık işin tadını kaçdığını düşünenlerdenim. Yanılmıyorsam Dante Fowler takasıyla adamların tüm DL’ı ilk turdan seçilmiş oyunculardan kurulu oldu. NFL yönetimi bu konuda bir şeyler yapabilir mi yoksa bu iş bir kaç senelik hanedanlığa döner mi?

Teşekkürler,
Görüşmek üzere,

Onur Aşar

Çevrimdışı mightend

• Franchise Player
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #505 : Kasım 07, 2018, 15:55:24 »
Selamlar,

Gecen hafta neden asagidaki goy goy soruyu atladiniz, yoksa Hue Jackson gitti goy goy bitti mi? Halbuki simdi de nur topu gibi bir Jon Gruden'imiz var! gerci tartisiliyor deli mi yoksa dahi mi diye ama!

asagidaki soruyu cevaplarken maci seyrettiginiz ana donmenizi ve icerisinde bulundugunuz duygu yogunlugunu hatirlamanizi istiyorum :)

ben bile adam (Aaron) gene yapacak miydi yapamayacak miydi sorusunun cevabini alamadigim icin cok kizmistim!

GECEN HAFTYA ATLANAN SORU
"Son olarak boyle fantastik macin ardindan fantastik bir soru; oyle olduki bu maci canli seyretmediniz, spoyler da yemeden bu aksam banttan  seyrediyorsunuz ama oglen vakti ogrendiniz ki Montgomery takas olmus, maci seyrettiniz bitti  ve gecen haftaki chad kelly olayi gibi Montgomery sizin solanda oturuyor, gecen hafta chad kelly icin sarfettiginiz hosgoruyu gosterip cay kahve mi ikram ederdiniz yoksa supurgeyle kovalar miydiniz"

bu hafta beni en cok sasirtan olay kamera izlemesi sonrasinda 2 karar oldu, bana gore 2 si de yanlis, siz ne dusunuyorsunuz,

1. Chargers&Seahawks maci highlights (4.05)
2. Rams&Saints maci condense (10.30)

Sainst ve Ravens arada yedek qb'lerini oyuna sokup degisik oyunlarla kosturmaca felan yapiyor, siz olsaydiniz Greenbay'de bunu Kizer ile yapar miydiniz? Bence hic fena fikir degil sonucta surekli kenarda oturmaktansa arada bir hatirlanmak ve kendini faydasiz olarak hisesetmekten kurtarirken ve oyuna daha sicak tutarken, olurda isiniz yedek qb'ye duserse bence daha iyi verim alinabilir!

Son olarak nfl'de tuttugum bir takim yok, cogu takima karsi zaman zaman artip-azalan sempatim varken bazi takimlara karsi nedense notrum!

Saygilar&Sevgiler
Baris Ekim

Çevrimdışı Vinegar Strokes

• Rookie
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #506 : Kasım 13, 2018, 16:28:34 »
Selamlar,

Le'Veon Bell'in  steelers kariyeri bitmiş sayılır ve büyük ihtimal sezon sonu free agent'a gitmeyi planlıyor. Sizce off season'da hangi takıma giderse daha etkili olur?

Geçen haftaki podcastte zuerlein'in kullanamadığı field goal'den maç kaybettiğini söylemiştiniz ordan aklıma geldi. Nfl fantasy oynarken bunun gibi acı yenilgi,play-off'tan elenmeveya baya şanslı şekilde aldığınız galibiyetiniz var mıydı?

Son olarak hep merak etmişimdir amerikan futbolunda savunma oyuncusu topa sahip oyuncuyu düşürmek için ayağına tekme atarsa veya çelme takarsa hangi penalty çalınır? cezası ne olur?

Çevrimdışı ontario

• Rookie
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #507 : Kasım 13, 2018, 19:16:02 »
Selamlar Hilmi ve Kaan,

Geçen haftaki ilk sorumda söylediğim konuyu biraz daha araştırdım. Kesin bilgi yayalım. Bugüne kadar 5. ya da 6. sıradan playoff’a girip super bowl oynamayı başaran 4 takım olmuş. 85 sezonunda Patriots  5.sıradan girip SB’a yükselmiş ama Chicago Bears’a kaybetmiş. Diğer 3 takım ise SB’a yükselmekle kalmayıp kazanmışlar. 2005 Steelers (6.sıra), 2007 Giants (5.sıra) ve 2010 Packers (6.sıra).
Benim sormak istediğim şuydu: Rams, Saints, Chiefs, Patriots gibi dominant performans gösteren takımlar ile  aynı divisiondan gelip (dolayısıyla play off’a mecburen 5. ya da 6. sıradan girip)  SB’a gidebilecek bir sürpriz adayınız var mı? NFC’de zor görünüyor  ama AFC’de Los Angeles Chargers böyle bir sürprizi yapabilir mi?

Son 2 haftadaki performansıyla Tennessee Titans ve Marcus Mariota kendini buldu diyebilir miyiz?

NFC East’in mevcut durumu düşünüldüğünde Cowboys, Eagles galibiyetiyle çöpe giden sezonu geri çevirmiş olabilir mi?

Colts Jaguars maçında sahalarda çok nadir görebileceğimiz defensive 2pt conversion’ı yaptığı saçma sapan faulle katleden adının Corey Moore olduğunu öğrendiğim Colts’un 36 numaralı oyuncusunu huzurlarınızda kınıyorum. Colts sezon başında en kötü takımlardan biri olarak gösteriliyordu. Bu takımın şimdiye kadarki beklenenden yüksek ve Eagles’ın beklenenden düşük performanslarını Frank Reich faktörüne bağlayabilir miyiz?

Şimdiden teşekkürler,
İyi haftalar,
« Son Düzenleme: Kasım 13, 2018, 21:41:17 Gönderen: ontario »
Onur Aşar

Çevrimdışı major

• Administrator
  • Pro Bowler
    • Profili Görüntüle
    • kaanozaydin.com
« Yanıtla #508 : Kasım 16, 2018, 09:29:45 »
Podcast'i cektigimiz esnada foruma erisemedigimiz buradaki sorulari konusamadik. Haftaya cevaplayacagiz, kusura bakmayin.
Kaan ÖZAYDIN

Çevrimdışı ontario

• Rookie
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #509 : Kasım 20, 2018, 14:27:10 »
Selamlar,
Geçen haftaki sorularımı podcast sayfası altına yazmakta geç kaldığım için cevaplayamamıştınız. Dolayısıyla aradan 2 hafta geçtiği için yukarıdaki Tennessee ile ilgili sorumun bir anlamı kalmamış oldu. Tam iyi oldular derken, işleri berbat ettiler. O division’u büyük bir sürpriz olmazsa Texans kazanır.

Gelelim güncel sorularıma:
Chiefs-Rams maçı, yanlış hatırlamıyorsam 2013’deki 51-48 biten Broncos-Cowboys maçından beri izlediğim en iyi hücum kapışmasıydı. Kaan son podcastte TD rekoru için imkansız demişti ama böyle giderse Mahomes rekoru kırabilir. Hala imkansız mı diyorsun Kaan?

Bu haftaki sonuçlar ve Alex Smith’in sakatlığı sonrası NFC East’de ibre Cowboys’a döndü diyebilir miyiz?

Görkem Şahinoğlu’nun deyimiyle “John Harbaugh’un Flacco sevdasından” vazgeçmesiyle Baltimore’un play off şansını nasıl görüyorsunuz? (AFC’deki wild cardın birini LA Chargers alır diye düşünüyorum)

Gelecek draftte QB sınıfının çok sayıf olduğu söyleniyor. NY Giants seneye de Eli Manning ile mi devam eder?

Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler,
« Son Düzenleme: Kasım 20, 2018, 19:12:18 Gönderen: ontario »
Onur Aşar

Copyright © 2006 - 2018 NFLTR™
SMF 2.0.2 | SMF © 2011, Simple Machines
Bu sayfa 0.153 saniyede 33 sorgu ile oluşturulmuştur