Facebook Twitter

NFLTR Forum Sayfaları

Haberler: Forum Hakkında Soru-Sorunlarınız için:
http://www.nfltr.com/forum/index.php?topic=53.0
Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.

Gönderen Konu: NFLTR Podcast  (Okunma sayısı 48808 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mightend

• Franchise Player
    • Profili Görüntüle
Ynt: NFLTR Podcast
« Yanıtla #510 : Kasım 20, 2018, 15:50:53 »
Selamlar,

podcast'i dinlerken, bir arkadasin linkini verdigi Quenton Nelson ile ilgili videodan bahsediyordunuz, bir acip bakayim dedim, arkadasin yorumu gitmis sonrasinda baktim benim yorumum da gitmis, once forum sonrasinda bu olay, hayirdir hackerlarin saldirisi altindamiyiz? Hazir siteden baslamisken bir kac oneri ve istegim de olacakti, sitede verilen linkler ayri sekmede acilmasini ayarlayabilimisiniz, ayrica forum da ayri sekmede acilmasi ve son olarak forumdan siteye bir link de olsa iyi olur.

Bu sene Ruslar cosmuslar! adamlar tesla palace diye bir yer ayarlamislar, 2100 m2 lik ekraniyla guinness rekorlar kitabina girmis bir yer 360 derece donen ekran var salonda, ilginc bir deneyim olacak, bir reklam vardi ATES SENI CAGIRIYOR  >:D  https://www.youtube.com/watch?v=1_XXvs758Mw

Hilmi eger soyadim Ekim olsaydi cocugumun birisinin adini 3 koyardim dedi, asil benim bir kizim olsaydi adini Eylul koyacaktim ama olmadi :)

Baris Ekim

Çevrimdışı kaesteas

• Rookie
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #511 : Kasım 20, 2018, 17:24:37 »
Selamlar,

KC-Rams maçının 2. yarısında Rams koçu Sean McVay molalarını gayet cömertçe kullanırken Andy Reid neden bu kadar pasif kaldı

Çevrimdışı Gacemer

• Key Player
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #512 : Kasım 21, 2018, 15:39:13 »
-Selamlar,
öncelikle merak edip baktım bir şiiri toplum önünde yüksek sesle okumaya inşat deniyormuş, ben de öğrenmiş oldum ;)
-Salı sabaha karşı uykusuz kaldığımıza değecek bir maç izledik. Benim gibi hem bu sezonun geneli hem de Rams-Chiefs maçındaki yüksek skorlu oyunlardan memnun olanların yanında koşu oyunu yerine pasa dayalı hücumların arttığı, savunmaların geri planda kaldığı maçlara burun kıvıran hatırı sayılır bir kesim de var. Sizce bu ivme devam mı eder, yoksa Görkem'in köşesinde de değindiği gibi bunun da çözümü bulunur ve eski , daha düşük skorlu mutlu! güzel günler geri mi gelir?
-Yine Rams-Chiefs maçından gidecek olursak;
                1- Her iki takımın da üst düzey koşu hücumu varken hemen hiç koşmamalarının sebebi iki secondary'nin de rezalet ve qb'lerin de pas atan adamlar oluşu muydu?
                2- 6 td pası atıp maç kaybeden başka kimse biliyor musunuz? 5 top kaybının bazılarını görünce bu iki adamın aynı kişiler olduğuna insanın inanası gelmiyor. Top kayıpları
                     Mahomes'un ilk yılından dolayı mı yoksa Rams hat savunması başarısı mıydı?
                3- 
Selamlar,

KC-Rams maçının 2. yarısında Rams koçu Sean McVay molalarını gayet cömertçe kullanırken Andy Reid neden bu kadar pasif kaldı
  sanırım son hücumda saati durdurmak için ihtiyacı olacağını hissetmişti  ;D Kullandı da zaten, ama o son hücumda Rams punt'ı sonrası kalan 50 saniyenin 25 saniyesini zaten 25 yard civarına gelebilmek için harcadılar. Maçı izlerken yazıştığımız whatsapp grubunda sanırım Cihan Kaya'ydı "Hill'in bu return zorlamaları artık zarar vermeye başladı gibi" demişti. En azından bu maç özelinde hep zararlı oldu. Aslında Mahomes'un en azından field goal şansını arttıracak mesafeye gelecek vakti vardı ama işte tecrübesizlik orada devreye girdi ve acele bir uzun pas ve top kaybıyla maç gitti.

-Tek bir cevap, kim şampiyon olur? Bana göre en yakın Saints görünse de Rams olacak. Kaynak? Cem Yılmaz'a sorun ;D
Bir Alex Smith değilim...49'ers.

Önder.

Çevrimdışı mightend

• Franchise Player
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #513 : Kasım 28, 2018, 21:38:08 »
Selamlar,
Oncelikle geçmiş olsun, hem taraftara hem de McCarthy'e! packers eğer Nelson'ı  tutsaydi şu an farklı olur muydu? Ve/veya başka hangi yanlışlar yapıldı?  Seneye kısaca neler yapilmali?
Bu arada daha önceki haftalarda Hilmi, McCarthy'nin pas oyunlarında öncelikle uzun rota sonrasında kısa rotaya bakıldığıydı, bence biraz saçma! Arada bir olur ama sürekli bu şekilde olması! Sonuçta uzun rotaya bakana kadar kısa rota çoktan koşulmuş olur! Bu adam basketbol koçu olsaydı sürekli 3 luk attırdı herhalde!

Geçenlerde "kupon manyaklari"diye bir belgesel izliyordum, kadının teki bir kolide indirim kuponları biriktirmis, markete gidip yaklaşık 1900 $ lık, 43 market arabasıyla malzeme aldı,  kuponları işleme koyunca sonuçta 50 $ civarı para ödedi! Benim de aklıma LA Rams geldi:) Diğer bir belgeselde de OJB'nin arabasınin kaportasini yenilediler, belgeselin sonunda yeni çektiklerini anladım, şöyle ki arabayi geç saatte teslim ettiler, sebebinin de bir önceki maçta kötü oynadıkları için antramandan geç cikmislar :)

Size geçen sene ses kaydı gönderen podcastci Lakim Londra'da yaşıyor geçen sene gelmemişti bu sene gelirse beraber video cekeriz;) Bu arada askerliğin tam superbowl'a denk gelmesi kötü olmuş, Bildiğim kadarıyla bedelli askerliğin sonunda yemin ediliyor ve yemin edilene kadar da çarşı veya Evci izni yok diye hatırlıyorum

Sizce kim daha haklı "1 hafta önce onun için sahada savasmamizi isteyen adam şimdi senede 2 kez karşılaştığımız takımla imzalamis" diyen browns oyuncuları mi yoksa tam bişeyleri yoluna koyarken altında çalışan Koordinatörün artisliginden dolayi kovulunca gelen teklifi değerlendiren Hue Jacson mi?

Bu haftaMatt Nagy ' ye baktıkça ben usudum yanında adamlar bereyle bu adam üstü açık siperli kep ile saçı da yok adamın beyni donacak! sizce kaçıncı hafta bu adam bere giyer?

Son olarak Ruslara oynadığım  fantasy'de cuvalladim! 1. Pik Fournette 2. Pik Dalvin Cook deyim gerisini siz anlayın
Nfltr auction Ligi'nde de division sayesinde playoff'a kaldım gibi ama sonrası çok parlak gözükmüyor!

Saygılar&Sevgiler

« Son Düzenleme: Kasım 29, 2018, 19:32:09 Gönderen: mightend »
Baris Ekim

Çevrimdışı ontario

• Rookie
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #514 : Aralık 04, 2018, 13:19:47 »
Selamlar,

Tüm Packer’ların gazası mübarek olsun. Mike McCarthy’nin yerine en güçlü adayın Josh McDaniels olduğu haberleri için yorumunuz nedir? Mike McCarthy yeni sezonda Browns veya Jets’e gider. Ne dersiniz?

Mahomes’un rekor için 15 TD’u kaldı. KC Chiefs kalan 4 maçının 3’ünü içerde (Ravens, Chargers ve Raiders) birini deplasmanda (Seahawks) oynayacak. Son maça kadar hem division’u kazanmak hem de konferans liderliği için oynayacaklarından Mahomes’u dinlendirme gibi bir ihtimalleri olmayacağını ve Kareem Hunt’ın gidişiyle daha fazla pasa dayalı oynayacaklarını düşünürsek, PM rekoru kırabilir mi?

LA Chargers’ın Chiefs ve Patriots ile beraber AFC’den SB’a gidebilecek 3 takımdan biri olduğunu düşünüyorum. Adamlar şehrin ikinci takımı olarak küçücük stadyumda gözlerden uzak neredeyse ev sahibi avantajı olmadan sessiz sedasız çaktırmadan ilerlediler ve canavar gibi bir takım oldular. Haftaya Perşembe süper bir maç var. Deplasmanda Chiefs ile oynuyorlar. Bu maçı ve nihayetinde Division’u kazanırlarsa şaşırmayacağım. Hatta daha ileri gideyim, benim SB tahminim LA Rams - LA Chargers (gerçekleşirse demişti dersiniz)

Baltimore L.Jackson ile AFC”deki son playoff biletini alacak gibi görünüyor (kalan maçlarında Chiefs ve Chargers’a yenilip, Buccaneers ve Browns’u yenip 9-7 bitirirler) Böyle olursa seneye Joe Flacco’yu  Baltimore’da ya da başka bir yerde starter olarak görür müyüz?

NFC’de Rams, Saints, Bears ve Cowboys divisionlarını kazanacaklar gibi görünüyor. İki wild cardın birini Seahawks alır (49’ers ve Cardinals ile birer maçları olduğundan iki galibiyetleri garanti) son playoff bileti  Vikings, Panthers, Eagles’dan hangisinin olur?
Vikings’in fikstürü daha avantajlı görünüyor. (Seahawks deplasman, Dolphins içerde, Lions deplasman, Bears içerde)
Panthers (Browns deplasman, Saints içerde, Falcons içerde, Saints deplasman),
Eagles (Cowboys deplasman, Rams deplasman, Texans içerde,Redskins deplasman)

Yorumlarınız için teşekkürler,

« Son Düzenleme: Aralık 04, 2018, 15:52:23 Gönderen: ontario »
Onur Aşar

Çevrimdışı mightend

• Franchise Player
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #515 : Aralık 05, 2018, 22:18:30 »
Selamlar,

Son maclarda Aaron'in McCarthyi sabote eder gibi bir durum sezdiniz mi? bir sonraki koc olarak gonlunuzdeki nedir? Bizim icin farketmez Aaron'in gonlune gore mi olsun dersiniz :)

T. Hill (yedigi hurmalar Hunt'inkinden daha da buyuktu!!!) gibi bir adam takimda duruken Chiefs neden apar topar K. Hunt'i takimdan yolladi? Oakland'i ite kaka yendiler bu chiefs'in markus talihinin playofflarda  tekrar edecegi anlamina gelir mi?

Bu arada gecen hafta Kaan'in anlattigi bir olay vardi arabanin arkasinda oturan arkadasinin kafasini vurmasiyla ilgili, yaklasik 25 sene once oturdugumuz yerde benimle hemen hemen yasit bir kiz ani bir donuste ayni sekilde boynunu kirip olmustu, o zamandan beri arkadakilere de kemer taktiriyorum, tavsiye ederim!

Saygilar&Sevgiler
Baris Ekim

Çevrimdışı Hakan Yilmazkurt

• Franchise Player
  • keep BILLeving!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #516 : Aralık 07, 2018, 14:40:25 »
Punt kick'i tutan returner bazen diz cokmedigi ve neredeyse hicbir sey yapmadigi halde hakem oyunu durduruyor ve topu tuttugu yerden hucum basliyor.
Burada bilmedigim bir isaret mi veriyor da karsi takim special team uyeleri uzerine cullanmiyor returner'in?

Çevrimdışı Gacemer

• Key Player
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #517 : Aralık 11, 2018, 13:11:11 »
Selam, bir süredir aşırı yoğunluktan ne 49ers yazısı ne de buraya soru yazabiliyorum.

-Konuyu yeniden açmak istemem ama her ne kadar Baker Mayfield hakkında Kaan'ın baştan beri biraz ön yargılı olduğunu düşünsem de şu Hue Jackson'a maç sonu yaptığı saçmalık konusunda Kaan'a katıldığımı söylemek istiyorum. Belki hem Browns hem de draft mucizelerini görmeyi sevdiğimden draftın ilk gününden beri başarılı olsun istiyorum ama hem o hareket hem de sonraki dangalakça açıklamaları en azından beni biraz soğuttu. Bence o adamın bir mentöre falan ihtiyacı var. Performansı konusunda hala bu yılki çaylaklar içinde en özeli ve karakter sorunu yaşamazsa en başarılısının o olacağını düşünüyorum. Bu haftaki Panthers maçı mesela; bence istatistiklerinin gösterdiğinden çok daha yukarılarda, heyecan verici bir performanstı.

- Kareem Hunt için de, linç edilmeyeceksem,  Chiefs'in hata yaptığını düşünen sanırım nadir insanlardanım. Evet Hunt hata yapmıştır, evet ceza almalıdır ama o kalitede, bu fiyata bir adamı takımdan uzaklaştırmak bence, ticari açıdan hata. PR çalışması vs ile durum kotarılabilirdi.

- 49ers geçen hafta kabus gibi geçen Seahawks maçının ardından o maçta yanlış yaptığı her şeyi Denver'a karşı doğru yaparak kazandı. Seahawks maçında tamamen çöken savunma ve hücum hattı bu sefer 10 numara iş çıkardı. Ama bozuk saat gibi sezonda 2 tane böyle maç çıkarmak umut vermiyor. Bence 49ers için bu sezon söylenebilecek güzel şeyler;
       - George Kittle. Gronku falan sollayıp Kelce ve Ertz ile birlikte en iyi 3 Tight end'den biri olduğunu daha 2. sezonunda ispat etti.
       - Breida, Mostert ve yeni çocuk Jeff Wilson'un performanslarını gördükten sonra sanırım John Lynch'de McKinnon'u böyle bir kontratla almış olduğuna pişmandır. Devonta
         Freeman, Tevin Coleman'ın mevcut performanslarını görünce Shanahan'ın running back kullanımı açısından özel bir yeteneği olduğu kesin.
       - Sezon başındaki uyum ve sakatlık sürecinin ardından son 3 maçtaki performansını görünce Dante Pettis'le bir balık tutmuş olabiliriz. Seahawks maçında takımın tek olumlu yanı
         olan Pettis bu hafta da kısa boyundan büyük işlere imza attı.
       - Keşke Garoppolo'ya o kontratı vermeseydik de şu Mullens için "güzel bir yedek"ten öte hayaller kurabilseydik. Takas için iyi bir pazarlık unsuru olabilir ama Mullens alır başını
         gider de Garoppolo elde patlarsa yıkım olur.

Soru: Minnesota, Carolina, Philadelphia ve Washington'ın rezil formlarına bakınca Green Bay için bir mucize playoff  olur mu?

Not: Browns'un galibiyet sayısı ile ilgili iddiada her an çamura yatabilirim. İddia Browns'un 6 galibiyetten fazla alıp alamayacağıydı ama 6 galibiyette kalırlarsa yine de Libertizanla ben kazanmış sayılmalıyız. Zira sıralamaya bakılacak olursa Browns aldığı bir beraberlikle 6 galibiyetli diğer tüm takımlardan daha yüksek yüzdeye sahip olacak  ;).

Bir Alex Smith değilim...49'ers.

Önder.

Çevrimdışı Dayneko

• Rookie
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #518 : Aralık 11, 2018, 17:59:59 »
Selamlar, yaklaşık 2 senedir podcastinizi kaçırmadan dinlemeye çalışıyorum ve bu benim ilk sorum.
Rams Bears maçında, Bears'ın offensive tackle Bradley Sowel TD pası tuttu. Bu sporu yeni yeni öğrenen biri olarak offensive line oyuncularının pas tutmak için eligible olmadıklarını sanıyordum. Benim kaçırdığım istisnai durum nedir?

Copyright © 2006 - 2018 NFLTR™
SMF 2.0.2 | SMF © 2011, Simple Machines
Bu sayfa 0.181 saniyede 33 sorgu ile oluşturulmuştur