Facebook Twitter

NFLTR Forum Sayfaları

Haberler: Forum Hakkında Soru-Sorunlarınız için:
http://www.nfltr.com/forum/index.php?topic=53.0
Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.

Gönderen Konu: Şehrinizde Maç Seyredilecek Yerler Neresidir?  (Okunma sayısı 1313 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Hilmi

• Site Yazarı
  • Pro Bowler
  • Extrayı vermiyoruz beyler!!!
    • Profili Görüntüle
Şehrinizde Maç Seyredilecek Yerler Neresidir?
« : Aralık 06, 2016, 14:53:23 »
Bu konu daha önce bizim podcast'te sorulmuştu, bu hafta tekrar sorulmuş. Ben de camiaya danışayım dedim:

Super Bowl ille seyredecek bir yer bulunuyor, ama normal haftalarda NFL maçı gösteren bildiğiniz yer var mı? Bilenler kendi şehri ile ilgili yazarsa bir bilgi kaynağımız olur.
« Son Düzenleme: Aralık 07, 2016, 20:13:07 Gönderen: major »

Çevrimdışı WisconsinCheese

• Site Yazarı
  • Key Player
  • **
  • R-E-L-A-X
    • Profili Görüntüle
Ynt: Şehrinizde maç seyredilecek yerler neresidir?
« Yanıtla #1 : Aralık 06, 2016, 17:40:09 »
Bende çok merak ettim. Bugüne kadar hiç rastlamadım. Bizim Beylikdüzü tarafında izleyende yoktur herhalde :) Super Bowl yayınlayan yer bir şekilde D-Smart & Digiturk te olan Fox sayesinde bulunabiliyor ama gidip LP satın alıp regular maçları yayınlayan babayiğit varsa helal olsun..
Murat Kemal Kasranoğlu
Once you go Pack you never go back..

Çevrimdışı erdem

• Franchise Player
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : Aralık 06, 2016, 18:31:23 »
Istanbul´da eskiden Gülhane Parki´nin karsisindaki North Shield´te seyredilebiliyordu. Simdi oranin adi Port Shield oldu sanirim. Büyük bir ihtimalle de yayimlamaya devam ediyorlardir, orasi bir spor bari cünkü. Onun disinda ben yayimlayan yer bilmiyorum.
« Son Düzenleme: Aralık 06, 2016, 19:09:53 Gönderen: erdem »
Erdem Baysal

Çevrimdışı Bad

• Key Player
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : Aralık 06, 2016, 19:01:03 »
Fox Sports yayını olan bar tarzı yerlerde rica edilebilir pazar geceleri. Onun dışında benim bildiğim İstanbul Ataşehir'de Bulvar 216'nın içinde bulunan O'Learys Sports Bar'da yayın oluyor. Pazar gecesi maçları 8'den 9'a sarktığı için futbol maçlarıyla da çakışma kalmıyordur sanıyorum. Mekan gece 1 civarında kapanıyor. Baya bir ekran var Fox ne veriyorsa ilk maçı seyretmek mümkün. Mekan güzel sayılabilir ama fiyatlar biraz uçuklaştı son dönemde pek tercih etmiyorum o yüzden. İstanbul'da böyle bir aktivite arayan arkadaşlara orasını söyleyebilirim

Onun dışında Taksim taraflarında birkaç spor bar'a denk geldiğimi hatırlıyorum ancak ismen bilmiyorum. Bu arada Nfl Game Pass sahibi bir mekanı Amerika'da bile bulamayız herhalde ..

Söylediğim yer burası
http://resources.mynewsdesk.com/image/upload/c_limit,dpr_1.0,f_auto,h_700,q_auto,w_690/telilfpwzfhdoiyp4urg.jpg
https://media-cdn.tripadvisor.com/media/photo-s/09/ab/dc/7f/o-learys-sports.jpg
https://b.zmtcdn.com/data/pictures/6/5926286/c547410c10c69045f95452428feebb0d.jpg
« Son Düzenleme: Aralık 06, 2016, 20:45:51 Gönderen: Bad »

Çevrimdışı WisconsinCheese

• Site Yazarı
  • Key Player
  • **
  • R-E-L-A-X
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : Aralık 06, 2016, 19:17:20 »
İşte benim demek istediğim de o zaten.. Fox Sports tüm maçları vermiyor. Bir veya iki maç oluyor. O da her hafta kafasına göre. Mesela bazı zamanlar haftanın maçı dediğin karşılaşma bir bakıyorsun FS'da yok.. League Pass örneğini vermemin sebebi Türkiye'de Fox dışında yayın yapan yerin olmamasındandı.. Amerika'da bar&grill tarzında bir yere girmiştim. Dört veya beş farklı ekrandan aynı anda maçlar yayınlanıyordu..Duyduğuma göre on ekranlı devasa football bar'larıda varmış fakat ben denk gelmedim..
Murat Kemal Kasranoğlu
Once you go Pack you never go back..

Çevrimdışı Bad

• Key Player
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : Aralık 06, 2016, 19:40:52 »
Ben şahsen Fox Sports'un maç seçimlerinden memnunum. Pazar gecesi 3 maç veriyorlar 9-12.25 ve 04-30 olmak üzere. Pazartesi maçını da yayınlıyorlar haftada 4 tane oluyor. Zaten Pazar prime maçını ve Monday Night Football'u seçme şansları yok tek maç. Pazar erken maçları da çok çok yüksek ihtimalle haftanın en iyi maçlarından oluyor. O yönden haklarını yiyemeyeceğim ..

Aynı anda farklı maçların seyredilebileceği bir yer Türkiye'de haliyle yoktur söylediğin gibi.

Çevrimdışı Hilmi

• Site Yazarı
  • Pro Bowler
  • Extrayı vermiyoruz beyler!!!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : Aralık 07, 2016, 09:05:13 »
Ben de katılıyorum. FOX 3 maç verdiği için; eğer tuttuğunuz takım geç maçlardan birini oynuyorsa, erken maçlardan birini FOX'ta camia ile bu mekanlardan birinde seyredebilirsiniz. Tavsiyem, önden mekan sahibiyle konuşup "Biz 10 kişi maç seyretmeye geliyoruz, maçı açacağının garantisini ver ve iki masayı birleştir" diye önden ayarlayabilirsiniz.

Biz de podcast'te buraya gönderme yaparız.

Copyright © 2006 - 2018 NFLTR™
SMF 2.0.2 | SMF © 2011, Simple Machines
Bu sayfa 0.094 saniyede 32 sorgu ile oluşturulmuştur