Facebook Twitter

NFLTR Forum Sayfaları

Haberler: Forum Hakkında Soru-Sorunlarınız için:
http://www.nfltr.com/forum/index.php?topic=53.0
Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.

Gönderen Konu: NFL Playoffs 2017  (Okunma sayısı 6522 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı WisconsinCheese

• Site Yazarı
  • Key Player
  • **
  • R-E-L-A-X
    • Profili Görüntüle
NFL Playoffs 2017
« : Ocak 07, 2017, 02:35:54 »
1) Raiders @ Texans Pazar TSİ 00.35 / Fox Sports Canlı

2) Lions @ Seahawks Pazar TSİ 04.15 / Fox Sports Canlı

3) Dolphins @ Steelers Pazar TSİ 21.05 / Fox Sports Canlı

4) Giants @ Packers Pazartesi TSİ 00.40 / Fox Sports Canlı

« Son Düzenleme: Ocak 07, 2017, 04:22:37 Gönderen: major »
Murat Kemal Kasranoğlu
Once you go Pack you never go back..

Çevrimdışı major

• Administrator
  • Pro Bowler
    • Profili Görüntüle
    • kaanozaydin.com
Ynt: NFL Playoffs 2017
« Yanıtla #1 : Ocak 07, 2017, 04:30:19 »
Tahminlerimi yazayim bari..

Oakland Raiders @ Houston Texans

Son gunlerde Connor Cook ile okuduklarimdan sonra fikrim degismeye basliyordu ancak bugun Raiders'ta LT Penn'in de oynamayacagi aciklandi. Raiders icin buyuk talihsizlik. Osweiler gecen sezon Chiefs karsisinda Hoyer'in yaptigini gibi dort interception'lik bir performans falan cizmez herhalde. Texans kazanir.

Detriot Lions @ Seattle Seahawks

Her ne kadar son uc macini kaybetse de Lions maci alabilecek gucte. Seahawks sezon genelinde cok dengesiz maclar ortaya koydu. Seattle hucumu biraz bocalarsa Stafford cezayi keser. Son anlara kadar oldukca heyecanli bir mac olur.

Miami Dolphins @ Pittsburgh Steelers

Jay Ajayi sayesinde sezonda en yakindan takip ettigim takimlardan biri oldu Dolphins. Her ne kadar sempatik bir takim olsalar da, sezonu muhtesem cevirseler de Steelers onlardan birkac gomlek ustun. Matt Moore yerine Ryan Tannehill olsaydi da bir sey degismez. Ajayi de sezon icinde oldugu gibi Steelers savunmasina karsi tekrardan 200 yard kosamaz. Steelers alir.

New York Giants @ Green Bay Packers

Iki takimin hucumuna baktigimiz kagit uzerinde birbirlerine yakin gozukuyorlar. Ancak savunmada Giants, 15-20 adim one cikiyor. Hatta Giants secondary'sinin yaninda Packers secondary'si kolej secondary'si. Gonlum Packers'tan yana olsa da Giants alir diyorum. Soguk diyeceklere simdiden soyleyeyim, Giants son 10 yilda Lambeau Field'da oynadigi iki playoff macini da kazandi.
« Son Düzenleme: Ocak 07, 2017, 06:36:37 Gönderen: major »
Kaan ÖZAYDIN

• Site Yazarı
  • Key Player
  • **
  • R-E-L-A-X
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : Ocak 07, 2017, 13:39:10 »
Raiders @ Texans

Favori Texans olsa da Brock Osweiler'a güvenmiyorum. Raiders bir şekilde kazanacaktır diye umut ediyorum. Devreye girme sırası Khalil Mack ve arkadaşlarında..

Lions @ Seahawks

Seahawks sezon genelinde inişli çıkışlı bir grafik çizse de bu maçı alan taraf olacaktır. Öteki tarafta üç maçtır kazanamayan bir Lions var..

Dolphins @ Steelers

Sezonun sürpriz takımlarından Dolphins kimsenin beklemediği şekilde playoff'a kalmış olsa da Steelers karşısında şansları yok. Matt Moore görevi devraldıktan sonra iyi işler çıkardı. Deplasmanda bunu başarabilir mi? Sanmıyorum..

Giants @ Packers

Packers'ın eşleşmesini istemediğim bir takımdı Giants. Altıncı sıradan girip Seahawks ile eşleşseydik daha kolay olacaktı. An itibariyle ligin en formda savunmalarına sahipler. Öteki tarafta da ligin en formda hücumuna sahip olan Packers. Maç kar altında oynanırsa bu Giants'a yaramaz. Son on yılda Giants'ın Lambeau'da kazandığı playoff maçları; 2007 ve 2011. Tamam kötü bir istatistik olabilir ama iki tarafta da o zamandan bu yana çok şey değişti. O iki maçı da kuru havada oynadı Giants. Savunmaları beni korkutsa da Rodgers'ın bir yolunu bulup şapkadan tavşan çıkaracağını düşünüyorum..

Kaan bu arada o fotoğraf ne öyle :) Tebow ve Packers.. Gözlerim mi beni yanıltıyor yoksa..
« Son Düzenleme: Ocak 07, 2017, 13:41:23 Gönderen: WisconsinCheese »
Murat Kemal Kasranoğlu

Çevrimdışı smash

• Key Player
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : Ocak 07, 2017, 15:29:07 »
Raiders @ Texans
Gönlüm her ne kadar Raiders'ın kazanmasından yana olsa da gerçekten işleri çok zor. Raiders hücumu Derek Carr'ın olmadığı sürece gerçekten ortalama üstü bir savunmaya karşı perişan olma potansiyeline sahip. Müthiş bir sezon geçiren Dak Prescott bile Play-Off duvarına çarpma ihtimaline sahip , Cook içinse bu ihtimal inanılmaz yüksek. Yine de Texans'ın sezon boyu QB'siz oynaması ve kolay division'dan Play-Off yapması Raiders için bir ihtimal olsa da Texans kazanacak gibime geliyor.

Lions @ Seahawks
Seahawks NFL'de benim açık ara en nefret ettiğim takım. Hem Romo'yu sakatlamaları , hem Golden Tate'in vaktiyle Sean Lee'ye maç esnasında müdahelesi , koçları falan benim için başlı başına nefret sebebi. Bu sezon çok dağınık oynadılar. Lions'ı da pek sevmesem de Seahawks'a göre daha toplu bir takım. Hem de Play-Off'un 2.turunda karşımıza onların gelmesini istiyorum. Biraz duygusal olsa da kararım Lions kazanacaktır bence.

Dolphins @ Steelers
Sanırım benim için en rahat sonucunu yazacağım maç olacak. Dolphins ne kadar sezon genelinde herkesi fazlasıyla şaşırtsa da Steelers karşısında Big Ben'in iyi gününde olduğu bir maçta hiç şansları yok. Onların kazanması çok büyük bir sürpriz olur ama Big Ben'in buna müsadee edeceğini hiç düşünmüyorum.

Giants @ Packers
NFL'i ilk takip etmeye başladığım 2011 sezonunda Packers sezonu 15-1'le bitirmişti. O yüzden antipatiyle bakıyordum onlara hep , Giants da bizi son hafta yenerek Play-off'a gitmişti. Onların o sezonki maçında ama içten içe Giants'ın yenmesine sevinmiştim. Şimdi Packers'a baktığımda hep 2014'teki Dez Bryant'ın sayılmayan pozisyonu hatırlıyorum hep. Bir taraftan da Dallas'ın Giants'ı geçerek Super Bowl'a gitme ihtimali takıma moral olarak da çok ciddi bir katkı sağlayacağını düşünüyorum. Maçı Packers'ın kazanacağını düşünsem de gönlüm Giants'tan yana.
This team's going to win a Super Bowl at some point and it's going to be exciting when that time comes. And when we look back we'll know who was on what side of the fence during the tough moments.

Tony Romo

Çevrimdışı oMinaL

• Veteran
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : Ocak 07, 2017, 15:44:21 »
Raiders-Lions-Steelers-Packers
Onur Murat İNAL

Galatasaray Tigers
Istanbul Cavaliers
Ege Dolphins

Çevrimdışı HereWeGo

• Franchise Player
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : Ocak 07, 2017, 19:40:27 »
Ben de dun gece ruyamda gorduklerimi yazayim.

Raiders @ Texans
24-10 Raiders kazanacak. Cook 2 TD atacak ama ikisi de RB'lere pas olarak gelecek. Texans'in tek TD'si savunmadan gelecek. Mac sonrasinda Bill O'Brian'a kapiyi gosterecekler.

Lions @ Seahawks
20-17 Lions alacak. Zack Zenner 100 yardi gececek Seattle'a karsi.

Dolphins @ Steelers
37-14 Steelers. Dolphins'in TD'leri garbage time'da gelcek. Devre arasi 21-0 Steelers olarak gecilcek. Bell toplamda 200 yardi gececek. Suh 4. ceyrekte mactan atilacak.

Giants @ Packers
27-17 Packers. Rodgers yavaslicak ama Eli yetisemez Rodgers'a. Rodgers 3 TD atacak. Eli 2 interception atacak.
« Son Düzenleme: Ocak 07, 2017, 22:55:06 Gönderen: HereWeGo »
Cihan Kaya

I do this for Aiur...

Çevrimdışı Run DMC

• Site Yazarı
  • Pro Bowler
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : Ocak 07, 2017, 21:13:38 »
Raiders @ Texans

Bu maçla alakalı yazımda uzun uzun anlattım zaten. Penn'in de oynamayacak oluşu son ümitlerimi de tüketti. Kalbim Raiders dese de aklım Texans diyor.

Lions @ Seahawks

Bu maç Seattle'da değil de Detroit'te oynansa Lions kazanmak için favori taraf olabilirdi. Ancak ne kadar eski gücünden uzak olsa da ve Earl Thomas'ı özlüyor olsalar da Seahawks, topun iki yanında da sınırlı Lions karşısında favoridir ve maçı kazanır.

Dolphins @ Steelers

Wildcard turunun en banko maçı. Dolphins, sezonun ikinci yarısı güzel bir ivme yakaladı ama ne Tannehill ile ne de Tannehill olmadan zaten playoff için hazır bir takım değillerdi. Steelers, AFC'de Patriots'a karşı en önemli rakip. Sadece yıldızlarıyla bu maçı kazanacak güçteler.

Giants @ Packers

Wildcard turunun en güzel maçı kesinlikle bu. Giants şuan kesinlikle Super Bowl kalitesinde bir savunma performansına sahip. Rodgers da tüm ligdeki en sıcak quarternack. İki tarafın da güçlü yanlarının çarpışacağı anları izlemek güzel olacak. Benim fikrim Eli kötü bir sezon geçirse bile playoff zamanı farklı oynayan bir QB, Giants kazanır.
Görkem Şahinoğlu
Oakland Raiders & Dallas Cowboys Yazarı

Çevrimdışı erdem

• Franchise Player
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : Ocak 08, 2017, 00:30:12 »
Playoff tahminlerim:

AFC: Son 3 maci ev sahibi takimlar alir. Yani konferans finali Patriots - Chiefs arasinda olur. Superbowla Patriots gider.
NFC: 1. Cowboys en fazla konferans finaline cikar. Ilk macta Packers - Giants macinin galibiyle oynarsa elenir, Lions ile oynarsa konferans finaline cikip orda elenir.
2. Falcons ilk maci kimle oynarsa oynasin kaybeder.
3. Packers - Giants macinin galibi Superbowla cikar.
« Son Düzenleme: Ocak 08, 2017, 18:39:48 Gönderen: erdem »
Erdem Baysal

• Site Yazarı
  • Key Player
  • **
  • R-E-L-A-X
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : Ocak 08, 2017, 04:33:58 »
3. Patriots - Giants macinin galibi Superbowla cikar.

Packers'a ne oldu :D
Murat Kemal Kasranoğlu

Çevrimdışı major

• Administrator
  • Pro Bowler
    • Profili Görüntüle
    • kaanozaydin.com
« Yanıtla #9 : Ocak 08, 2017, 08:40:06 »
Lions @ Seahawks

Bu maç Seattle'da değil de Detroit'te oynansa Lions kazanmak için favori taraf olabilirdi. Ancak ne kadar eski gücünden uzak olsa da ve Earl Thomas'ı özlüyor olsalar da Seahawks, topun iki yanında da sınırlı Lions karşısında favoridir ve maçı kazanır.

Hakemleri ve Matthew Stafford'in normal sezonda sadece dorduncu ceyrek disinda ortaya cikmasini hesaba katmadan, Lions kazanir demisim. Saka gibi bir de Stafford MVP olabilir mi muhabbetleri yapiyorduk..

Ote yandan Seahawks lehine hakem hatalarindan bikan bir tek ben mi varim?

3. Patriots - Giants macinin galibi Superbowla cikar.

Erdem bu yorumu anlamadim, Patriots ve Giants zaten Super Bowl'dan once eslesemiyor..  :)
« Son Düzenleme: Ocak 08, 2017, 08:41:44 Gönderen: major »
Kaan ÖZAYDIN

• Site Yazarı
  • Key Player
  • **
  • R-E-L-A-X
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : Ocak 08, 2017, 16:03:08 »
Saka gibi bir de Stafford MVP olabilir mi muhabbetleri yapiyorduk..

MVP muhabbetinde bu adamın olmasının tek sebebi vardı. Division birinciliği. Onu da yüzlerine gözlerine bulaştırdılar ve tahmin ettiğim gibi erken balığa çıktılar.
Murat Kemal Kasranoğlu

Çevrimdışı Run DMC

• Site Yazarı
  • Pro Bowler
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : Ocak 08, 2017, 18:29:43 »
Stafford'ın da bir süredir kırık parmakla oynadığını hatırlatalım. Bir de çok büyük ihtimalle alamayacak ama Raiders'ın Carr olmadan oynadığı iki maç Carr'ın ne kadar önemli bir oyuncu olduğunu gösterdi. Belki de tüm ligde kendi takımı için en değerli oyuncu.
Görkem Şahinoğlu
Oakland Raiders & Dallas Cowboys Yazarı

Çevrimdışı erdem

• Franchise Player
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : Ocak 08, 2017, 18:40:12 »
Packers'a ne oldu :D
Yanlis yazmisim, biranin zararlari :D
« Son Düzenleme: Ocak 08, 2017, 18:40:59 Gönderen: erdem »
Erdem Baysal

Çevrimdışı erdem

• Franchise Player
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : Ocak 08, 2017, 18:42:48 »
Hakemleri ve Matthew Stafford'in normal sezonda sadece dorduncu ceyrek disinda ortaya cikmasini hesaba katmadan, Lions kazanir demisim. Saka gibi bir de Stafford MVP olabilir mi muhabbetleri yapiyorduk..

Ote yandan Seahawks lehine hakem hatalarindan bikan bir tek ben mi varim?

Erdem bu yorumu anlamadim, Patriots ve Giants zaten Super Bowl'dan once eslesemiyor..  :)
Packers yazicaktim, yanlis yazmisim :)
Erdem Baysal

• Site Yazarı
  • Key Player
  • **
  • R-E-L-A-X
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #14 : Ocak 08, 2017, 21:10:19 »
Stafford'ın da bir süredir kırık parmakla oynadığını hatırlatalım. Bir de çok büyük ihtimalle alamayacak ama Raiders'ın Carr olmadan oynadığı iki maç Carr'ın ne kadar önemli bir oyuncu olduğunu gösterdi. Belki de tüm ligde kendi takımı için en değerli oyuncu.

Rodgers'da bir süre calf ve hamstring ile oynamıştı. Carr konusunda katılıyorum. Raiders onun yokluğunda başka bir takım oldu. Takımı için çok değerli fakat lig genelinde en değerli mi orası tartışılır. Carr, Rodgers, Ryan gibi adamları takımlarından çektiğin zaman enkazdan başka bir şey kalmaz.
Murat Kemal Kasranoğlu

Copyright © 2006 - 2018 NFLTR™
SMF 2.0.2 | SMF © 2011, Simple Machines
Bu sayfa 0.181 saniyede 32 sorgu ile oluşturulmuştur