Facebook Twitter

NFLTR Forum Sayfaları

Haberler: Üye olmadan ve mesaj atmadan önce Forum Kurallarını okuyalım:
http://www.nfltr.com/forum/index.php?topic=54.0
Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.

Gönderen Konu: Green Bay Packers  (Okunma sayısı 57132 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı HereWeGo

• Franchise Player
    • Profili Görüntüle
Ynt: Green Bay Packers
« Yanıtla #210 : Aralık 30, 2016, 20:10:13 »
Beraberlik durumunda takimlardan biri ilk maca ev sahipligi yapacagi icin diger takim maci kazanip ev sahibi avantajini ele almaya calisacagindan o Galatasaray-Strum Graz senaryosu imkansiz.
Cihan Kaya

I do this for Aiur...

Çevrimdışı federer

• Franchise Player
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #211 : Aralık 30, 2016, 20:54:12 »
Fatih Terim'den NFL'e bir hediye. Yenemiyorsan yenilme. ;D
Harun Sönmez

Çevrimdışı WisconsinCheese

• Site Yazarı
  • Key Player
  • **
  • R-E-L-A-X
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #212 : Ocak 02, 2017, 08:04:25 »
Gördük kim clutch.. MVP ödülü derhal üstada teslim edilsin @NFL. Rodgers kariyerinde ilk kez TD paslarında sezonu birinci bitirdi. 40 TD!! Özellikle Geronimo'ya attığı TD pası efsane. Yaklaşık sekiz saniye bekliyor. Adam Geronimo'lara falan TD atıyor artık. Nelson'ı iyi savundu Slay. Giants maçı yoğun kar altında oynanırsa Manning'in fazla şansı olmayabilir.

RUN THE TABLE MISSION COMPLETED
Murat Kemal Kasranoğlu
Once you go Pack you never go back..

Çevrimdışı emrkse1

• Key Player
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #213 : Ocak 02, 2017, 14:20:17 »
maçın son çeyreğini izleyebildim işe giderken. rodgers'ın güzel 2 td pasını gördüm neyse ki. yalnız stafford'un hail mary pası td olunca, hafiften bir ne oluyoruz dedim. şayet onside kick lions da kalsaydı çok sıradışı bir son 20 saniye olacaktı. ;D

şayet mvp'yi bir qb'ye verilecekse rodgers ile matt ryan en mantıklı aday gibi. rodgers 40 td pası ile zirvede. matt ryan  ise 38 pası var ikinci sırada. tom brady 4 maç eksiğine rağmen 28 td pası atmış.

passing yard'da ise play off dışı kalan new orleans'ın qb'si Drew Brees  5200 yard ile zirvede. matt ryan 4940 küsür ile ikinci. rodger ise 4400 ile dördüncü sırada. tom brady  3500 yard ile 20. görünüyor.
« Son Düzenleme: Ocak 02, 2017, 14:42:19 Gönderen: emrkse1 »
Emre Erköse

• Site Yazarı
  • Key Player
  • **
  • R-E-L-A-X
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #214 : Ocak 09, 2017, 18:04:32 »
Bazıları Giants galibiyetinin Cowboys'un önünü açtığını söylüyor. Hayatlarında ilk defa playoff maçına çıkacak bu adamlar. Çok büyük konuşmanın lüzumu yok. Hayır bunu diyenler Cowboys secondary'sinin Giants'dan daha iyi olduğunu düşünüyorlarsa hiç muhabbete girmeyelim. Ligin en formda savunmasını dün gece maymuna çeviren Rodgers Cowboys'a karşı ne yapabilir ki değil mi..

Maç sonrası Odell Beckham koridorda duvarı yumruklayıp bizim takım çalışanlarından birine de F*** off demiş. Neyse ki Miami'de bolca parti yapacak zamanı var. Sakinleşir. Öyle maç öncesi Wisconsin soğuğu bize etki etmez hadi six pack'lerimizi gösterelim tarzı kuru sıkılarla büyük topçu olunmaz.

Murat Kemal Kasranoğlu

Çevrimdışı kayabash

• Rookie
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #215 : Ocak 09, 2017, 21:56:39 »
Rodgers böyle oynasın ne Dallas, ne Seattle ne New England hiç biri dayanamaz. O nasıl bir maçtı öyle . Tabi bakınca Green Bay'ın önünde öyle bir uzun yol var ki Super Bowl'a uzanan. Bir yanda birileri Texans'ı çerez niyetine harcayıp, kalan en iyiler olarak gözüken Kansas'ı (büyük ihtimal) yenip adını finale yazdırırken, birileri New York'la başlayan, Dallas ve Seattle ile devam eden uzun ince bir yoldan finale gelebiliyorlar. Carr'ın sakatlığı tüm play off'ları gerçekten etkiledi.
Nashville (Titans) / Oakland - Las Vegas (Raiders)

• Site Yazarı
  • Key Player
  • **
  • R-E-L-A-X
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #216 : Ocak 10, 2017, 19:01:40 »
AFC'de Chiefs'i desteklesem de o birilerinin Super Bowl'da karşımıza çıkmasını çok istiyorum.
Murat Kemal Kasranoğlu

• Site Yazarı
  • Key Player
  • **
  • R-E-L-A-X
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #217 : Ocak 13, 2017, 16:57:18 »
Rodgers'ın bu hafta katıldığı Big Fan programının videosu https://www.youtube.com/watch?v=yEXiX8Y2qoQ

3:41 deki abi yaptığı o hareketle bana göre yarışmayı başlamadan kazandı.
Murat Kemal Kasranoğlu

• Site Yazarı
  • Key Player
  • **
  • R-E-L-A-X
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #218 : Ocak 23, 2017, 22:52:19 »
Packers için sezon bitti gibi. 2008'den sonra ilk kez ligin ilk yarısı sonrası 0.500 e düştük. Vikings'inde kaybetmesi NFC North'u iyice tahmin edilemez yaptı. Yine de bu savunmayla fazla ileri gidemeyiz. Mevcut sakat sayısı bir hayli fazlaydı. Bunlara TJ Lang ve Baktiari'de eklendi.

Dibi gördüğümüz gibi mevcut şartlar altında en yükseğide gördük. Şu adam bizi 4-6 dan buraya getirdi ya başka bir şey demiyorum. Falcons sonuna kadar haketti. Lise seviyesinde bir secondary performansı nasıl gösterilir görmüş olduk. Maç sonunda Rodgers'ın basın toplantısını izledim. Şu adamın bu duruma düşmesinden ben utandım. Nelson kırık kaburgayla oynayıp elinden geleni yaparken bu adamlar ne yaptı.. Rodgers maç sonrasında Nelson ile ilgili soruyu cevaplarken bir iki saniye duygulandı.. Ted Thompson'ın artık emekli olma zamanı geldi. Eliot Wolf'a lütfen yol açın. Bu takımın draft'lardan adam seçip yetişmesini bekleyecek zamanı yok. Rodgers maç sonrasında birazda Thompson'a mesaj verdi gibi geldi bana..Yine de unutulmaz bir sezondu. Teşekkürler Aaron...
Murat Kemal Kasranoğlu

Çevrimdışı Hakan Yilmazkurt

• Franchise Player
  • keep BILLeving!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #219 : Eylül 28, 2017, 14:17:40 »
Simdi de Aaron Rodgers taraftardan milli mars okunurken kolkola girmelerini istemis.
Su muhabbet geride kalsa da salt futbola odaklanabilsek...

• Franchise Player
  • keep BILLeving!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #220 : Mart 10, 2018, 11:28:18 »

Çevrimdışı major

• Administrator
  • Pro Bowler
    • Profili Görüntüle
    • kaanozaydin.com
« Yanıtla #221 : Mart 10, 2018, 11:55:33 »
Takimin en cok secondary'de yardima ihtiyaci varken gidip en iyi cornerback'lerini yedek QB icin verdiler.. :)
Kaan ÖZAYDIN

• Franchise Player
  • keep BILLeving!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #222 : Mart 13, 2018, 10:10:19 »
http://www.nfl.com/news/story/0ap3000000920673/article/packers-set-to-go-after-watkins-graham-robinson

Sammy"vakif gureba"Watkins ile ilgileniyorlarmis. Pazar gunu parkta gezerken sakatlanan adam :)

Çevrimdışı major

• Administrator
  • Pro Bowler
    • Profili Görüntüle
    • kaanozaydin.com
« Yanıtla #223 : Mart 14, 2018, 01:00:51 »
Sammy Watkins dediler Allen Robinson dediler Jimmy Graham dediler.. Jimmy Graham oldu, en guzeli de oldu bence. Yillardir bu takim pas oyununda aktif olabilecek bir TE gormemisti..
Kaan ÖZAYDIN

Çevrimdışı HereWeGo

• Franchise Player
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #224 : Mart 14, 2018, 02:01:29 »
Bari arada blok yapani alsaydiniz. Ben drafta giderdim TE sinifi guzel. Bir de topu atan Rodgers olunca tutanin cok onemi yok.
Cihan Kaya

I do this for Aiur...

Copyright © 2006 - 2018 NFLTR™
SMF 2.0.2 | SMF © 2011, Simple Machines
Bu sayfa 0.097 saniyede 32 sorgu ile oluşturulmuştur